Press "Enter" to skip to content

Роль емоцій у стосунках

У минулій статті ти дізнався як відшити дівчину, яка тобі не подобається. Сьогодні я розповім про важливість емоцій у стосунках з дівчиною.

чи важливі емоциї у стосунках

Чого хоче жінка насправді? Правильно, гідного чоловіка. Але хто він такий? Спокійний, врівноважений, надійний, так?

Ось зустріне панночка тебе такого, посидить кілька вечорів в кафе з нудьгуючим виглядом і відіш’є. Чому? Ти ж показував їй всі свої найкращі якості! Що не так? А тому, що вона нічого з тобою не відчула.

Жінка вибирає не головою, не логікою, не за списком пріоритетів. Вона обирає серцем, інтуїцією, шостим почуттям.

Для неї важливо те, що вона відчуває поруч із тобою. І вибирати собі чоловіка вона буде такого, який заряджає її.

Емоції – це фарби, якими ви розмальовуєте ваші відносини. Вони важливі не тільки на початку. Їх потрібно давати весь час, щоб не погрузнути в рутині.

Емоції у відносинах:

  1. Позитивні.
  2. Негативні.

Емоції – це їжа у відносинах.

Що важливо знати про емоції у відносинах:

  • Їжа у вигляді емоцій повинна бути якісною і дорогою. Це те, що буде заряджати вас, тому вибирай тільки найкраще. Переживайте емоції разом, це сильно зближує людей. Наприклад, комусь подобається отримувати подарунки, а комусь дарувати. Це двосторонньо приємно, це хороший заряд радості.
  • Емоції – це ситуативна річ, тобто виникає у відповідь на події. Це ваша реакція на події. Щоб ви відчували емоції, ти повинен створювати ситуації, які будуть їх викликати. Будуй плани так, щоб у них були круті події. Малюй ваше життя максимально яскраво!
  • Коли у відносинах закінчуються емоції, у них починається рутина. Це те, що буде, якщо ти розслабишся і почнеш плисти за течією. Ти впевнений, що вже по ньому не пливеш? Зауваж, ми всі тягнемося до емоційних людей. Вони цікавіше нам, ніж зануди, адже так? Будь тим, до кого хочеться тягнутися. Жінки хочуть простих речей, але цього ніхто не розуміє.
  • Чергуй негатив і позитив. Не настільки важливо, позитивну або негативну емоцію давати. Важливо її давати. Одне і те ж приїдається, тому тобі потрібно бути різним. Кохай дівчину ніжно і грубо, щоб задовольнити всі її емоційні запити. Нехай вона не здогадується, що ти можеш утнути сьогодні! Нехай для неї з тобою завжди буде екшн. Наявність негативних емоцій, які ти дав, допоможе уникнути виносу мозку. Дівчата починають скандалити, коли їм не вистачає негативної хвилі.

Позитивні емоції у відносинах:

Подяка. Щоб її викликати, радуй дівчину тим, що вона любить, допомагай у справах, проблемах. Почуття подяки надихне її робити тобі приємності у відповідь.

Радість, здивування, подив, цікавість від пригод, подорожей, якісно проведеного разом часу. Подбай, щоб ваше життя було наповнене подіями, було різноманітним. А не стала суцільною деградацією з чіпсами та пивом на пузі верхи на м’якому дивані.

Турбота, любов – це залежні один від одного почуття. Їх викличуть твої знаки уваги. Наприклад, нагадування взяти рукавички, коли мороз. Або, якщо ти приготуєш смачну вечерю, коли вона затрималася на роботі і не встигає приготувати її. Наслідком стане і почуття подяки до тебе.

Пристрасть вкрай важлива. Викликай у неї бажання володіти тобою. Навіть якщо ви вже кілька років разом. Будь доглянутим, різноманітним, люби себе і стеж за собою. Зваблюй її, завойовуй, підкорюй, підкоряй.

Жінці подобається, коли її спокушають. Просто чоловіки не вміють спокушати.

Захоплення, гордість, задоволеність. Дай їй привід тобою пишатися. Будь кращим, щоб вона тобою захоплювалася. Її повинні вражати твої нові два кубики на пресі після спортзалу. Вона повинна пишатися заключеною тобою угодою і додатковим нулем у вашій заначці. Вона захоче бігти за тобою, тому що вона – твоя жінка. І буде ставати красивішою, кращою, цікавішою, бо ти подаєш їй приклад.

Спокій і впевненість. Потрібні будь-якій дівчині, яка будує відносини. Вона хоче бути впевненою у завтрашньому дні. І що ви встигнете назбирати на поїздку в Алушту. І що на Новий рік ви сто відсотків поїдете до її батьків. Вона хоче знати наперед ваші плани і не переживати про те, як її мама засмутиться, якщо не побачить вас. А новий купальник так і не знадобиться.

Негативні емоції у відносинах:

Голод. Живи своїм життям, дозволяй панночці скучити. Не назвонюй і не віписуй по 20 разів на день. Для цього гуляй без неї, їдь до рідних в інше місто, залишай її жити своїм життям. Ще можеш влаштувати день на тиждень для себе, як я радив у статті про те, як відпочивати один від одного. Це піде на користь, ви будете отримувати нереальне задоволення від зустрічі, коли вже встигли скучити один за одним.

Гнів, злість, змирення. Саме в такому порядку. Як їх давати? Постав її на місце, вказуй на помилки, припиняй непослух. Умій відмовляти дівчині, якщо не хочеш робити чогось, що вона пропонує. Стій на своєму, якщо справа зачіпає твої критичні цінності. Кажи «ні», аргументуй відмову і впевнено переконуй у своїй правоті. Вона захоче слухатися тебе, підкорятися, тому що побачить твою силу.

Сила підкорює, збуджує жінок, підкуповує їх.

Обурення, образа. Викликай їх тими ж способами, що і гнів. Не треба ображати жінку або спеціально нагнітати сварку. Просто реагуй на її косяки по-чоловічому, жорстко. Припиняй те, що тобі не подобається. Бери силою, і дівчина потягнеться за тобою. Їй захочеться слухатися тебе і підкорятися тобі. Тому що ти – її ідол, її чоловік, її скеля. Обурюватися і ображатися вона буде, але всередині неї буде бушувати захоплення тобою. Тобто негативні емоції дадуть позитивні.

Бунтарство, опір. Викликай їх за допомогою ревнощів. Дух змагання властивий усім нам. І ти можеш розбудити грайливе і шаловливе дівчисько в межах своєї жінки, якщо будеш правильно діяти. Легкі ревнощі і розуміння, що ти цікавий іншим жінкам, розбудять в ній гаму емоцій і шалене бажання володіти тобою.

Бачиш, якщо зробити контраст і правильний баланс між позитивними і негативними емоціями у вашій парі і давати їх дівчині в потрібному обсязі, їй ніколи не стане з тобою нудно. Рутина не загрожує тому, хто прокачаний.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code