Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Роль емоцій у стосунках

У минулій статті ти дізнався, як відшити дівчину, яка тобі не подобається. Сьогодні я розповім про важливість емоцій у стосунках з дівчиною.

Чого хоче жінка насправді? Правильно, гідного чоловіка. Але хто він такий? Спокійний, врівноважений, надійний, так?

Ось зустріне панночка тебе такого, посидить кілька вечорів в кафе з нудьгуючим виглядом і отошьет. Чому? Ти ж показував їй всі свої найкращі якості! Що не так? А тому, що вона нічого з тобою не відчула.

Жінка вибирає не головою, не логікою, не за списком пріоритетів. Вона обирає серцем, інтуїцією, шостим почуттям.

Для неї важливо те, що вона відчуває поруч із тобою. І вибирати собі чоловіка вона буде такого, який заряджає її.

Емоції — це фарби, якими ви раскрашиваете ваші відносини. Вони важливі не тільки на початку. Їх потрібно давати весь час, щоб не загрязнуть в рутині.

Емоції у відносинах:

  1. Позитивні.
  2. Негативні.

Емоції — це їжа у відносинах.

Що важливо знати про емоції у відносинах:

  • Їжа у вигляді емоцій повинна бути якісною і дорогою. Це те, що буде заряджати вас, тому вибирай тільки найкраще. Переживайте емоції разом, це сильно зближує людей. Наприклад, комусь подобається отримувати подарунки, а комусь дарувати. Це двосторонньо приємно, це хороший заряд радості.
  • Емоції — це ситуативна річ, тобто виникає у відповідь на події. Це ваша реакція на події. Щоб ви відчували емоції, ти повинен створювати ситуації, які будуть їх викликати. Лад плани так, щоб у них були круті події. Малюй ваше життя максимально яскраво!
  • Коли у відносинах закінчуються емоції, у них починається рутина. Це те, що буде, якщо ти розслабишся і почнеш плисти за течією. Ти впевнений, що вже за нього не пливеш? Зауваж, ми всі тягнемося до емоційним людям. Вони цікавіше нам, ніж зануди, адже так? Будь тим, кому хочеться тягнутися. Жінки хочуть простих речей, але цього ніхто не розуміє.
  • Чергуй негатив і позитив. Не настільки важливо, позитивну або негативну емоцію давати. Важливо її давати. Одне і те ж приїдається, тому тобі потрібно бути різним. Кохай дівчину ніжно і грубо, щоб задовольнити всі її емоційні запити. Нехай вона не здогадується, що ти можеш утнути сьогодні! Нехай для неї з тобою завжди буде екшн. Наявність негативних емоцій, які ти дав, допоможе уникнути виносу мозку. Дівчата починають скандалити, коли їм не вистачає негативної хвилі.

Позитивні емоції у відносинах:

Подяка. Щоб його викликати, радуй дівчину тим, що вона любить, допомагай у справи, проблеми. Почуття подяки надихне її робити тобі приємності у відповідь.

Радість, здивування, подив, інтерес від пригод, подорожей, якісно проведеного разом часу. Подбай, щоб ваше життя було наповнене подіями, була різноманітною. А не стала суцільною деградацією з чіпсами та пивом на пузі верхи на м’якому дивані.

Турбота, любов — це залежні один від одного почуття. Їх викличуть твої знаки уваги. Наприклад, нагадування взяти рукавички, коли мороз. Або, якщо ти приготуєш смачну вечерю, коли вона затрималася на роботі і не встигає приготувати його. Наслідком стане і почуття подяки до тебе.

Пристрасть вкрай важлива. Викликай у неї бажання володіти тобою. Навіть якщо ви вже кілька років разом. Будь доглянутим, різноманітним, люби себе і стеж за собою. Зваблюй її, завойовуй, підкорюй, подчиняй.

Жінці подобається, коли її спокушають. Просто чоловіки не вміють спокушати.

Захоплення, гордість, задоволеність. Дай їй привід тобою пишатися. Будь кращим, щоб вона тобою захоплювалася. Її повинні вражати твої нові два кубики на пресі після спортзалу. Вона повинна пишатися ув’язненої тобою угодою і додатковим нулем у вашій заначці. Вона захоче бігти за тобою, тому що вона — твоя жінка. І буде ставати красивішими, краще, цікавіше, бо ти подаєш їй приклад.

Спокій і впевненість. Потрібні будь-якій дівчині, яка будує відносини. Вона хоче бути впевненою у завтрашньому дні. І що ви встигнете назбирати на поїздку в Алушту. І що на Новий рік ви сто відсотків їдете до її батьків. Вона хоче знати наперед ваші плани і не переживати про те, як її мама засмутиться, якщо не побачить вас. А новий купальник так і не знадобиться.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:

— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Негативні емоції у відносинах:

Голод. Живи своїм життям, дозволяй панночці скучити. Не названивай і не написывай по 20 разів на день. Для цього гуляй без неї, їдь до рідних в інше місто, залишай її жити своїм життям. Ще можеш влаштувати день на тиждень для себе, як я радив у статті про те, як відпочивати один від одного. Це піде на користь, ви будете отримувати нереальне задоволення від зустрічі, коли вже встигли скучити один за одним.

Гнів, злість, смирення. Саме в такому порядку. Як їх давати? Постав її на місце, вказуй на помилки, припиняй непослух. Умій відмовляти дівчині, якщо не хочеш робити чогось, що вона пропонує. Стій на своєму, якщо справа зачіпає твої критичні цінності. Кажи «ні», аргументуй відмову і впевнено переконуй у своїй правоті. Вона захоче слухатися тебе, підкорятися, тому що побачить твою силу.

Сила підкорює, збуджує жінок, підкуповує їх.

Обурення, образа. Викликай їх тими ж способами, що і гнів. Не треба ображати жінку або спеціально нагнітати сварку. Просто реагуй на її косяки по-чоловічому, жорстко. Припиняй те, що тобі не подобається. Бери силою, і дівчина потягнеться за тобою. Їй захочеться слухатися тебе і підкорятися тобі. Тому що ти — її ідол, її чоловік, її скеля. Обурюватися і ображатися вона буде, але всередині неї буде бушувати захоплення тобою. Тобто негативні емоції дадуть позитивні.

Бунтарство, опір. Викликай їх за допомогою ревнощів. Дух змагання властивий усім нам. І ти можеш розбудити грайливу і шаловливую дівчисько межах своєї жінки, якщо будеш правильно діяти. Легка ревнощі і розуміння, що ти цікавий іншим жінкам, розбудять в ній гаму емоцій і шалене бажання володіти тобою.

Бачиш, якщо зробити контраст і правильний баланс між позитивними і негативними емоціями у вашій парі і давати їх дівчині в потрібному обсязі, їй ніколи не стане з тобою нудно. Рутина не загрожує тому, хто прокачаний.

 Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code