Press "Enter" to skip to content

Роль сексу в відносинах

Неможливо уявити здорові відносини без сексу. На початку у всіх пар присутня пристрасть, але все приїдається з часом.

Люди, які живуть разом, але не займаються сексом – друзі, співмешканці. Хто завгодно, але не закохана пара.

чи важливій секс у стосунках

Часто корінь багатьох проблем криється саме в тому, що комусь з пари не вистачає сексу. Але сказати про це прямо дуже складно.

Чому так важливо займатися сексом?

  1. Через регулярні занять сексом підвищується самооцінка.
  2. Завдяки сексу налагоджуються відносини.
  3. Наявність сексу – ознака здорових відносин.
  4. Заняття любов’ю виробляють гормон щастя.
  5. Найкраще підтвердження почуттів у парі – сексуальний потяг.

1. Через регулярні заняття сексом підвищується самооцінка.

Згоден? Якщо ти займаєшся сексом і отримуєш від нього задоволення, самооцінка зростає. Це означає, що ти хороший коханець, і залишаєшся привабливим для протилежної статі.

Ти і сам знаєш, наскільки важлива твоя здорова самооцінка у відносинах. Впевнена людина завжди досягає більшого, у неї менше проблем і стресів, вона просувається по кар’єрних сходах і робить успіхи.

Твоя дівчина обов’язково оцінить такі якості в тобі. І ваші стосунки будуть зміцнюватися день у день.

2. Завдяки сексу налагоджуються відносини.

У всіх відносинах трапляються важкі періоди. Пристрасть вщухає, побут з’їдає все, романтика відходить на другий план. Ви можете набриднути один одному, і вам стане нудно.

Що позбавить від всього цього негативу? Регулярний секс. Який знову розпалить в вас пристрасть, відкриє вас двох з іншого боку, поверне завзяття і любов.

А головне, допоможе зміцнити і налагодити ваші відносини. Не потрібно думати, що твоя дівчина потребує сексу менше, ніж ти.

Коли люди задоволені, у них не залишається бажання з’ясовувати стосунки і лаятися. Щоб запобігти конфліктам, варто частіше займатися сексом.

3. Наявність сексу – ознака здорових відносин.

До тих пір, поки в парі є секс, у них все добре. Дві дорослі людини, які люблять один одного і хочуть бути разом, повинні відчувати сексуальний потяг.

Якщо щось не так, починай виправляти. Влаштовуй романтику, зваблюй свою жінку.

На перших етапах романтика – нормальна складова відносин. Але з часом все це розчиняється, і головну роль займають інші речі.

Саме тому секс бере на себе важливу місію відроджувати згасаючі відносини. Це найпростіший спосіб висловити всі свої почуття.

4. Заняття любов’ю виробляють гормон щастя.

І взагалі, секс дуже корисний для здоров’я.

Під час нього в організмі виробляється ендорфін – гормон щастя. Коли людина щаслива, у неї настає гармонія в усіх сферах її життя.

Для дівчини дуже важливо, щоб чоловік був у доброму гуморі, задоволений собою і готовий до нових звершень. Тоді вона теж стає щасливою, заряджається від нього.

Іноді для того, щоб висловити все те, що ти відчуваєш до своєї дівчини, одних слів мало. Саме з допомогою сексу можна висловити все те, що ми не можемо сказати.

А будь-якій дівчині хочеться відчувати себе коханою і бажаною. Хочеться знати, що навіть через 5 або 10 років, вона все ще приваблива для тебе, і твої почуття не згасли.

Якщо ти розумієш, що слова не допомагають, продемонструй всю свою пристрасть і любов.

5. Найкраще підтвердження почуттів у парі – сексуальний потяг.

Ти повинен проявляти ініціативу, показувати своїй дівчині, як тобі добре поруч з нею. І як можна частіше говорити про це.

Не соромся сказати про те, що тобі з нею дуже добре в ліжку, і ти шалено цінуєш це відчуття. Після таких слів вона навряд чи захоче сваритися з тобою.

Явна демонстрація сексуального потягу і задоволення говорить про те, що в тебе є почуття.

У неї тут же пропадуть ревнощі, роздратування і злість, у вас стане менше сварок і конфліктів, а сексуальне життя стане ще кращим і насиченішим.

Не потрібно сприймати це як щось само собою зрозуміле. Задоволення від сексу робить ваші стосунки гармонійними і унікальними, а це багато чого коштує.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code