Press "Enter" to skip to content

Що дівчатам подобається в ліжку?

У минулій статті ти дізнався, як стати щасливим. Сьогодні поговоримо про те, що подобається дівчатам в ліжку.

Якщо ти задаєшся таким питанням, то ти не впевнений, як добре і якісно задовольнити жінку. Чи соромишся запропонувати їй спробувати одну з своїх фантазій, так як боїшся негативної реакції.

що жінкам подобається в сексі

Що ж насправді дівчата люблять в сексі і які у них є таємні бажання? Не знаєш, як підкорити і вразити панночку? Отже, розберемось:

Що дівчатам подобається в ліжку:

  1. Ніжність і грубість.
  2. Раптовість і нові місця.
  3. Брудні слівця і стогони.
  4. Прелюдія і спокушання.

Секс – тема делікатна, і нам всім не так просто відверто говорити про наших переваги і косяки.

Найчастіше дівчина не прямо заявляє про те, що їй подобається або що ти робиш не так. Швидше за все, вона буде мовчати і соромитися. Або робити якісь тонкі натяки на те, чого їй хочеться.

Дуже ймовірно, ти думаєш, що ідеальний секс для дівчини триває 3 години, 2,5 з яких будуть займати ласки і прелюдія. Причому при свічках і під звуки саксофона. Ти помиляєшся.

Найбільше в сексі жінку приваблює сам чоловік.

Пам’ятай, що всі дівчата різні. І смаки у них теж відрізняються. Але в глобальних питаннях вони, в основному, збігаються.

Чого ж недоговорюють про секс жінки?

Що не подобається дівчатам в ліжку:

  • Мовчання. Не потрібно, звичайно, пхати всіх під одну гребінку. Але в більшості жінкам подобається, коли з ними говорять під час сексу. У будь-якому випадку, дівчина любить вухами. І їй будуть приємні компліменти в будь-який час доби.

Але в ліжку – особливо. І саме правильні слова допоможуть їй розкритися повністю. Чим більше ти будеш її хвалити, говорити про її сексуальності і про те, як вона тебе заводить, тим вільніше вона буде відчувати себе під час процесу.

До того ж, брудні розмови під час прелюдії тільки сильніше розпалять твою дівчину.

  • Увімкнене світло. Тут справа може бути в невпевненості чи розслабленості жінки. Мало яка панночка може похвалитися тим, що любить себе всю, без залишку.

Більшість комплексує то від зайвого кілограма, то від невдалого шраму. Дівчині завжди комфортніше, якщо світло приглушене або вимкнене.

Друга фішка – це розслабленість. Щоб жінка досягла оргазму, їй потрібно піти в себе і процес. Що при яскравому світлі стає складніше. Ще й пил на антресолі відволікає увагу.

  • Недотримання гігієни. Перед сексом йди в душ. Все просто. І стеж за своїми заростями.

Якщо в тебе борода, то вона теж повинна бути в порядку.

  • Коли ти засинаєш. Так, є у нас така звичка. Якщо ти заморочився тим, що подобається дівчатам, і хочеш вразити свою, пам’ятай про обнимашки після. Коли чоловік одразу відвертається, жінка відчуває себе використаною і непотрібною.

А тепер – що ж подобається дівчатам в ліжку:

1. Ніжність і грубість.

Мистецтво чергувати альфа – і бета-секс зробить тебе богом в ліжку.

Одна жінка буде кричати, що любить пестощі і повільний процес, друга – щоб її взяли грубо і пристрасно.

Але найважливіше в сексі – його різноманітність. Якщо використовувати кожен раз одну й ту ж модель, вона набридне. Дивись на свій настрій і розташування панянки і вибирай той запал, який буде більш доречним.

Сьогодні ти будеш приказувати, як тобі з нею добре і описувати її сексуальне тіло. А завтра схопиш за волосся. Такий контраст знесе дах будь-якій дівчині.

  • У страсній альфа-моделі дівчатам може бачитися різне: насильство понарошку, зв’язування або елементи БДСМ. У будь-якому випадку це жіноча жага бачити поруч сильного і могутнього самця, який оволодіє нею.
  • У бета-варіанті їй хочеться кохання, почуттів, близькості. Тут секс – це спілкування, за допомогою якого ви висловлюєте свої почуття.

2. Раптовість і нові місця.

Альфа-модель краще всього застосовувати тоді, коли тобі припекло.

Встав член – йдеш і береш свою жінку.

Не слухай, що вона ще не дожарила рибу, не приймай ніяких відмовок. Запали її так, щоб вона більше не могла чинити опір.

Спонтанний секс на емоціях, в якомусь незвичному місці – самий яскравий і запам’ятовуючийся. Це куди крутіше, ніж спокійно роздягнутися, вимкнути світло, побажати один одному спокійної ночі і потім тільки починати прелюдію. Як на пенсії.

А про місцях, де є ризик бути застуканими, взагалі можна не говорити. Там такий екстрим, що гормони б’ють ураганом у вас обох.

Так, він зазвичай короткий, тому що запал вимагає тут і зараз, але від цього ще більш соковитий. А риба нехай згорить.

3. Брудні слівця і стогони.

Точно так само, як компліменти і навіювання, ти можеш використовувати грубі слова в альфа-моделі. У повсякденному житті це може бути з посмішкою, наприклад: «Сучка, прийдемо додому, я тобі покажу, хто тут чоловік».

У ліжку можеш ні в чому собі не відмовляти. Збуджена жінка заразиться твоїм настроєм і отримає кайф навіть від жорстокого з нею поводження. Особливо, якщо ти в цей час будеш якісно її мати.

Жінки люблять силу. Сила – це сексуально.

Підбери момент і демонструй самця. А слова ще більше підкреслять ваш настрій.

Потрібно, щоб процес повністю поглинув вас, тоді й відчуття будуть вогонь. А для цього перестань думати. Взагалі про що-небудь.

А ще важливіше, щоб думати перестала дівчина.

Якщо соромишся, почни з простих стогонів. Повір, дівчатам їх чути так само приємно, як і нам. Тобі ж не в кайф, коли вона мовчки сопе і не видає ніяких звуків?

Саме через бажання бачити твою реакцію і задоволення жінки більше люблять ті пози, де ви знаходитесь один до одного обличчям. Виражай захват стогонами і зробиш панночці ще приємніше.

4. Прелюдія і спокушання.

Як не крути, сама соковита частина сексу – це процес спокушання. Якщо ти зі мною не згоден, значить, ти просто не вмієш ловити кайф від цього.

Те, як панночка грає з тобою, фліртує, доторкається до тебе. Те, як шукає дурні відмазки, вуалює своє «так» за словом «ні».

Дістати її, завоювати, домогтися – це гра, від якої можуть отримати нереальне задоволення обидва партнера.

Жінка любить, коли її спокушають. Просто чоловіки не вміють спокушати.

Цей список – далеко не все, що люблять дівчата в ліжку. І кожна твоя нова дівчина буде доповнювати його якимись своїми примхами.

Але, якщо ти будеш різноманітним і станеш віддаватися процесу повністю і з задоволенням, ти обов’язково справиш враження.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code