Press "Enter" to skip to content

Що повинно бути у чоловіка?

Ми вже говорили про те, що потрібно жінкам і дівчатам від хлопців. Тепер розберемося, що ж повинно бути в чоловіка.

Мені хочеться трохи написати про чоловіків або, якщо бути більш точним, про чоловіків і їх цілях.

Мій багатий досвід підказує, що дівчата роблять багато помилок при виборі свого партнера. Вони оцінюють чоловіків не за чоловічим якостям, а за якимись своїми жіночим параметрами. Вони не відповідають дійсності і чоловічим поняттям мужності.

Цим самим вони вибирають собі неправильних партнерів, не чоловіків. Так, вони нарікають і кажуть, що чоловіків дуже мало. Але я спілкуюся з справжніми чоловіками, і їх повно в моєму оточенні.

Вони говорять про протилежне, що жінок хороших немає.

Так от, одним з найважливіших критеріїв чоловіка є – наявність у нього мети.

Чоловік з цілями – це амбіційний чоловік. Це чоловік, який знає, чого він хоче. Це чоловік, який знає, до чого він прямує. Це чоловік, який може відповісти на питання «З якою метою я прокинувся?».

Відсутність цілей у чоловіка означає непевність у майбутньому. Жінка не може бути впевнена у ньому, тому що це амеба. Він не знає, навіщо він прокидається, він не знає, навіщо він ходить на роботу, і взагалі – чи ходить він на роботу?

Ці чоловіки схильні постійно скаржитися і нити, всіх звинувачувати: уряд винен, йому мало платять, його недооцінюють, жінкам потрібні тільки гроші. Всі навколо винні, крім нього, а він – сонечко.

У чоловіка, У якого є цілі, просто немає часу на цю дурницю. У нього є мета. Уяви, що це стометрівка, і він за нею біжить. Він прагне до фінішу.

Наявність мети – це дуже важливо.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code