Press "Enter" to skip to content

Що робити, якщо дівчина не хоче відносин

Жінка може сказати, що не хоче відносин. І не з якоїсь конкретної причини, а просто «тому що».

І не сприймай серйозно «У мене зараз дуже багато роботи» або «Я ще не відійшла від минулих стосунків». Це все відмазки. Причина в іншому. Чому дівчина насправді не хоче відносин? Що робити, якщо вона говорить, що не хоче відносин?

Що робити, якщо дівчина не хоче відносин:

 1. У чому причина?
 2. Що робити, якщо у вас вже щось є?
 3. Не можна примушувати.
 4. Перестань турбуватися про те, що вона думає.

1. В чому причина, що вона не хоче відносин?

Якщо дівчина сказала, що не хоче відносин, вона бреше. Так, так, все саме так.

Всі дівчата хочуть, щоб їх водили в кіно, міцно притискали до грудей, розповідати подружкам про сюрпризи. Вона із задоволенням буде зустрічатися з тим, хто наспрвді її зачепить.

Тепер погана новина: це не ти. Це вона має на увазі, коли говорить, що не хоче їх в цілому. Ти не став її людиною, не зацікавив її собою. Тому пішла в хід відмазка, нехай навіть вона і вірить в неї.

Так, ти можеш заперечити. Що їй зараз насправді важко. Вона пережила страшну втрату (колишнього хлопця, кішки, улюблених рукавичок). І їй потрібно багато часу, щоб примиритися. Зручна позиція і відмазка нічого не робити.

Є відмінний варіант. Забудь про неї. Зверни увагу на інших. Це врятує тебе від усіх бід.

2. Що робити, якщо у вас вже щось є?

Вона заявила, що не хоче відносин. Цьому могло передувати що завгодно: прогулянка, вечеря або навіть секс. Але вона припинила твою спробу зав’язати роман.

Найгірше, що ти можеш робити, – це продовжувати з нею спілкуватися. Тобі здається, що ти все робиш правильно. Намагаєшся її вразити, приголомшити і зачарувати. Але вона бачить наступне: вона відмовилася розглядати тебе як чоловіка, а ти все одно доступний.

Це шлях у френдзону.

3. Не можна примушувати.

Головна помилка, яку роблять хлопці, це те що вони починають переслідувати жінку.

Ясна річ, змиритися з таким станом справ нелегко. Тому вони починають робити все, щоб залишити френдзону. Вони стають нав’язливими і липкими.

Що ж потрібно робити? В першу чергу пояснити собі, що ще не все втрачено. У тебе є безліч інших варіантів.

Саме з цим настроєм можна почати вживати дії щодо завоювати дівчини.

4. Перестань турбуватися про те, що вона думає.

Годі думати про те, що в неї на думці. Вироби в собі звичку не прокручувати в голові різні варіанти результату подій. Спрости для себе ситуацію. Як би там не було, головна людина в твоєму житті — це ти сам.

А тому тебе повинно хвилювати тільки те, що відчуваєш особисто ти. Виходячи з твоїх почуттів і емоцій має складатися твоя поведінка. Жінка гостро відчуває твій настрій і відзначає всі приховані сигнали поведінки. Те, як ти себе відчуваєш, грає першорядну роль.

Твоя впевненість у собі, стійкість і непересічність визначать, в якій групі ти знаходишся: потенційних друзів або чоловіків.

Розслабся і змирися з тим, що ти їй потрібен як друг. Займайся собою, розважайся, веселися і не обмежуй себе у спілкуванні з іншими жінками.

Не можна:

 • кожного дня відсилати їй повідомлення;
 • ділитися своїми почуттями»;
 • питати її, коли вона буде готова до відносин;
 • приділяти їй занадто багато уваги;
 • тиснути на неї.

Що ж тоді можна?

 1. Подружися з її друзями.
 2. Дай подіям розвиватися поступово.
 3. Визнач терміни.

1. Подружися з її друзями.

Ніхто не має на неї настільки сильного впливу, як її подруги. Тому одна з твоїх цілей – подружитися з її приятелькою.

Якщо ви раптом опинилися на одній вечірці, постарайся краще пізнати її подругу. Балакай з нею, покажи себе з кращого боку.

Ти можеш скористатися цим корисним знайомством ще й з іншою метою. Вона побачить, як багато уваги ти приділяєш її подрузі і може почати несвідомо ревнувати.

Є ймовірність, що у неї прокинеться страх втратити тебе. Він ще й посилиться, якщо подруга почне розповідати їй про те, який ти класний.

2. Дай подіям розвиватися поступово.

Я розумію, як непросто змусити себе бути терплячим і навчитися чекати.

Отже, якщо вона не готова до серйозних стосунків, побудуй несерйозні. Почни з нею зустрічатися на нерегулярній основі без визначення вашого статусу.

Завдання в тому, щоб створити у неї враження, що вона нічим тобі не зобов’язана. Що вона як і раніше вільна і зустрічається з тобою просто так.

Покликавши її пару разів, чекай, коли наступного разу вона зробить це сама. Не намагайся розмовляти з нею на тему відносин.

Суть цього методу в тому, що з часом вона почне звикати до ваших зустрічей і прив’язуватися до тебе. А це прямо веде до постійних відносин.

3. Визнач терміни.

Це все працює не завжди. Тому ти повинен визначити для себе терміни, протягом яких ти готовий продовжувати її домагатися.

Якщо не вклався, змирися. Швидше за все, справа дійсно в ній. Тоді дай їй свободу.

Ти не маєш права витрачати багато свого часу на щось, що зараз неможливо виправити. Цілком ймовірно, що на сусідній вулиці тобі зустрінеться жінка, яка готова побудувати з тобою стосунки.

Якщо дівчина заявила тобі, що не хоче відносин, знай: це не завжди правда і необов’язково назавжди. Постарайся з’ясувати, що насправді ховається за цими словами.

Якщо ти все зробиш правильно, то побачиш, що в тебе з’явилися всі шанси стати її хлопцем.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code