Press "Enter" to skip to content

Шлях спокусника

Я пам’ятаю той драйв, коли емоції зашкалюють. У тебе щось виходить! Кострубато, зі скрипом, але виходить. В голові проноситься думка: “Чорт, а я можу!”.

В цей час ти не чуєш дівчину і те, що вона говорить. Тому що не можеш повірити в те, що відбувається, і що це відбувається саме з тобою. І так на кожному рівні.

Спочатку ти дивуєшся, що дівчина нормально спілкується з тобою на вулиці. А не шиє тобі фрази “Я на вулиці не знайомлюся”, “У мене є хлопець”, “Я поспішаю”. Потім вона залишає тобі телефон. А ти думаєш «Fuck, як так? Адже вони не знайомляться на вулицях!»

Потім ти розумієш, що з красивими дівчатами набагато простіше і легше спілкуватися, ніж з просто симпатичними.

Потім ти не віриш, що та, що краще, погодилася з тобою зустрітися. Що вона прийшла на побачення і нормально себе веде, не видьоргується.

Ти робиш так, як тобі кажуть, і в тебе виходить. Потім з одвірками і незграбними ситуаціями зваблюєш її і займаєшся сексом. Вітаю, це твоє перше усвідомлене спокушання!

Ти не можеш повірити, що все так легко. Думаєш: «Може це підстава, чого це вона мені так легко дала, значить всім дає!?». Ти не хочеш вірити у те, що це так просто.

Ти пробуєш ще раз і ще раз, і в тебе виходить. Ти радієш, і в той же час шкодуєш про те, що так пізно почав і стільки красунь упустив. Але передчуваєш, що тебе чекає попереду.

Ти зваблюєш дівчат одну за одною. Часу на зваблення витрачаєш все менше і менше. Ти стаєш все впевненіше і впевненіше. Дівчата з кожним разом все краще і краще.

І ось ти вже профі, неприступних більше не залишилося. Тебе чекає найбільш яскраве і насичене життя: побачення, дівчата, клуби, нічне життя з її законами. Ти починаєш плутати імена дівчат. Спокушають вже тебе, за твою увагу борються, тебе хочуть.

Краще яскраве і насичене життя, ніж нудне і звичайне.

І ось тут вже все змінюється. Раніше ти хотів якомога швидше укласти дівчину в ліжко. Зараз ти насолоджуєшся її увагою, слухаєш, що вона говорить, розумієш, як вона мислить, посміхаєшся.

Вона тебе хоче ще з самого першого побачення, але тобі це не цікаво. Ти розтягуєш задоволення. Вона вже всіляко натякає тобі, що готова. Пропонує продовжити в іншому місці, а ти граєшся. Тобі цікаво, що буде далі. Ви міняєтеся ролями, і вона починає тебе спокушати. Це чудове задоволення.

Дівчата це роблять так тонко і вишукано. Ти відразу бачиш і розумієш, яка йде в хід зброя, які будуть аргументи. Вони чудові актриси. Ти їй підіграєш, тим самим повністю беручи участь у її грі. Рівень збудження загострюється дуже сильно.

І тут було б дуже до речі її обламати. Але той рівень сексу, який витає в повітрі, не дозволить тобі це зробити.

Я обожнюю сидіти і спостерігати за дівчатами, коли у них розширені зіниці, налиті груди, прискорене дихання і серцебиття. Збуджена дівчина – найсексуальніша дівчина.

І ось справа доходить до ліжка. Тобі немає рівних, адже ти знаєш всі тонкощі і нюанси. Всі дівчата індивідуальні, а ти, як досвідчений спокусник, відчуваєш кожну з них.

Як тільки ти торкаєшся до неї, ти вже знаєш, де потрібно погладити, куди поцілувати, як обійняти, що шепнути на вушко. У цей момент для вас двох реальності більше немає. Є тільки ви вдвох.

Ви заряджені вже настільки, що неможливо стримувати свою пристрасть. Вона вже готова накинутися на тебе і зірвати одяг, а ти бачиш це і зберігаєш холоднокровність. Вона не прибирає погляд з твоїх губ, дихає на повні груди, зіниці по максимуму. Коли ти до неї торкаєшся, її злегка пересмикує.

Після всього цього вона тебе ніколи не забуде. Вона буде хотіти тебе ще і ще. Всі інші чоловіки для неї зблякнуть на твоєму тлі.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code