Press "Enter" to skip to content

Скільки ти коштуєш як чоловік?

Дуже багато хлопців заслуговують набагато кращого звернення до себе з боку дівчат.

Дуже багато чоловіків віддають перевагу легкій здобиччі. Погріти пісюн в середньої якості жінці, ніж завоювати по істині красуню.

А потім дуже часто вони мені задають питання: як підняти свою самооцінку, як стати впевненіше в собі?

як підняти свою самооцінку

Що визначає твою гідність:

  1. Не можна стати впевненіше в собі, потрахуючи середнячок.
  2. Не будь санітаром лісу.
  3. Чому тебе повинні хотіти?
  4. Поважай себе.

1. Неможливо стати впевненішим в собі, потрахуючи середнячок.

Не можна прокачатися, граючи зі слабкими суперниками, або з такими ж, як ти. Якщо ти хочеш потужно прокачати свого героя, то вбивай інших героїв. На крипах багато досвіду не наберешся. 🙂

Всі, начитавшись пікап книг, думають, що кількість вирішує. Ні, не вирішує!

Кількість вирішує тільки в пікапі, щоб тебе хтось оцінив і дав тобі звання: майстра, перцю чи когось там ще. Хоча насправді звання придумано лише з тією метою, щоб ти йшов на інші тренінги. Жодне пікап звання не відповідає дійсності, так як це всього лише суб’єктивна думку тренера, не більше.

Я знаю хлопців, які без тренінгів спокушають дуже гідних дівчат. І знаю багато “майстрів пікапа”, які все що можуть – це підбирати крихти, виписуючи пости, які вони круті.

Безумовно і серед “майстрів пікапа” є дуже гідні хлопці, ти не подумай. Я просто розставляю крапки над «і», щоб ти не будував собі ілюзій.

2. Не будь санітаром лісу.

Я знаю, про що ти думаєш, коли переспав зі стрьомненькою дівчинкою. Так, ти безумовно почистив карму. Але ти не спокусник, ти санітар лісу. Ти підчищаїш цей світ і даруєш радість крокодилам. Так, ти!

Ти вкладаєш в себе гроші, розвиваєшся, інвестуєш і растрачуєш свої гени на другий сорт. І в той же самий час ти хочеш, що ти тебе хотіли статусні красиві самочки?

3. Як вони можуть тебе хотіти, якщо від тебе дворнягами тхне?

Породисті тобі не дають, бо ти з дворнягами.

Ти можеш бути дуже сильний в спокушанні: правильний погляд, хода, внутрішній стан. Але толку, якщо твоє місце полювання – смітник?

Знаєш дворових котів, які вилазять з сміттєвого бака і облизуються? Цей кіт – самець, голова і гроза свого двору. Але ось чи цього ти хочеш?

А найцікавіше, що тебе ніхто не змушує спати з дворнягами, а тільки ти сам. Тільки ти сам вирішуєш, до кого підходити, а до кого ні. Тільки ти сам вирішуєш, з ким спати, а з ким – ні.

Якщо хочеш підняти собі самооцінку і підвищити якість своїх жінок, то для початку почни себе поважати.

Жодна породиста самочка не буде давати не поважаючому себе чоловіка. Ні одна!

4. А знаєш, звідки ще береться повага до себе?

Ти бухаєш? Заливаєш в себе алкоголь? Усвідомлено вбиваєш своє здоров’я?

Вітаю. Так чинять тільки невпевнені в собі люди. Ти можеш мені говорити що завгодно. Але алкоголь – це ознака слабкості і невпевненості в собі.

Куриш? – те ж саме.

Зайва вага – теж саме. Це означає, що ти жреш лайно і не стежиш за собою. Як тебе можна поважати, якщо ти сам себе не поважаєш?

А самки відчувають це на підсвідомому рівні. Якщо хочеш підняти собі самооцінку і щоб інші почали тебе поважати, почни з себе! І не зі слів, а з вчинків!

І ще запам’ятай: кожна спокушена тобою дворняга занижує тобі самооцінку, а не підвищує її.

У тебе може бути 49 однодоларових купюр, а може бути одна купюра номіналом у сотку! З якою купюрою ти відчуваєш себе впевненіше?

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code