Press "Enter" to skip to content

Тебе кинула дівчина? Вітаю

Радій, адже це найчудовіше, що може з тобою статися!

Звичайно, зараз тобі в це складно повірити. Тобі здається, що твоє життя скінчилося і так далі.

Але якщо дівчина сама тебе кинула, то тут тільки один варіант: вона більше не вважає тебе мужиком. Сам ти, звичайно, думаєш інакше. Але дівчата дають нам дуже хороший зворотній зв’язок, за що їм спасибі.

Твоє головне завдання – навчитися розпізнавати цей зворотний зв’язок правильно.

що робити якще тебе кинула дівчина

Я взагалі повністю підтримую дівчат в цьому питанні. Якщо її хлопець тюфяк, не гідний розмноження, йому і секс краще не давати.

Адже ці хлопці потім будуть виховувати синів. А якого сина може виховати матрац?! Ось так і з’являються геї, жіночоподібні і тупі люди, якими легко маніпулює уряд за копійки. Звідси війни, кризи і лиха.

Чоловік як вид починає вимирати. На турніках їх рідко побачиш, у спортзалах – теж. Вони вбивають в собі все чоловіче, витрачаючи свій час на гаджети, паби, сидіння за комп’ютером. Вони навіть бояться зробити крок назустріч зближення з дівчиною.

Зараз дуже багато з’явилося професій, пов’язаних з інтернетом. Нікого не хочу образити, але в основному там одні нерди, вони ж зануди.

Ці чоловіки неперевершені аси у віртуальному світі. Завдяки їм ми користуємося новинками, які полегшують нам життя, за що їм величезна подяка. Ці хлопці заробляють хороші гроші, але от хто вони в реальному світі?

Ніхто їх навіть не помічає. Слово айтішник на сьогоднішній день прирівнюється до – задрот, хоча ці хлопці розумніші більшості з тих, хто їх так називає. Так в чому ж фішка?

В реальному світі все не так, як у віртуальному. Тут немає алгоритмів і формул. Тут діють зовсім інші закони.

Дівчата хочуть сильних самців, а на сьогоднішній день таких стає все менше і менше. Тільки слабкий боїться втратити дівчину або намагається її утримати. До сильних тягнуться, від сильних не йдуть.

Я не про фізичну силу говорю зараз. З сильними хлопцями дівчата хочуть будувати сім’ї та бути ними коханими. Скільки дівчат на сьогоднішній день вже встигли розчаруватися?! А адже справа часто не в дівчат, а в хлопцях.

Так от, якщо тебе кинула дівчина – це означає, що у тебе є косяки. Виправ їх і станеш набагато сильнішим. Не намагайся повернути давно померлі відносини. Це все одно, що намагатися видавити зубну пасту з пустого тюбика.

Якщо тебе кинула дівчина – це знак від неї. Подякуй її і задумайся. Настав час стати Мужиком. Настав час змінитися. Кардинально змінитися.

Якщо тебе кинули – це значить, що ти нудний, невпевнений у собі ботан і вона знайшла когось краще, ніж ти.

Відповідай собі:
  • Коли ти в останній раз займався на турніках, бігав? Був у спортзалі?
  • Коли в останній раз ти тусувався в клубі? Був на концерті улюбленої групи?
  • Коли в останній раз ти літав з пацанами разом відпочивати, і ви там відривалися?
  • Коли в останній раз красива незнайомка сама намагалася тебе спокусити?
  • Коли в останній раз ти влаштовував дівчині щось супер-романтичне і неймовірне?
  • Коли в останній раз у тебе був секс в той же вечір, тому що з”являлась нестримна пристрасть?
  • А скільки дівок у тебе все було в житті?
  • У тебе взагалі цікаве життя?

Настав момент змінити себе. Змінивши себе, ти зміниш ставлення інших людей до себе. Зміниш своє сприйняття світу.

І настане той день, коли ти зустрінеш пасію в рази краще, ніж у тебе була до цього. Тоді ти зрозумієш, що все, що відбувається – на краще.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code