Press "Enter" to skip to content

Топ-10 головних жіночих страхів

Жінки – емоційні і часом нелогічні створіння. Дуже часто ми, чоловіки, не в змозі їх зрозуміти.

Якщо спробувати заглянути трохи глибше і зрозуміти, чому дівчата іноді влаштовують нам істерики, виносять мозок і намагаються контролювати, ми можемо побачити все з іншого боку.

Головне – зрозуміти, чого ж насправді бояться дівчата. Які жіночі страхи існують? І звідки виникають їх комплекси? Якщо ти зрозумієш, чого бояться жінки, ти зможеш підкорити будь-яку дівчину.

чого бояться жінки і дівчата

Головні жіночі страхи:

  1. Самотність.
  2. Старість.
  3. Незапланована вагітність.
  4. Бідність.
  5. Страх розтовстіти.
  6. Перший секс.
  7. Виглядати нерозумно.
  8. Втратити привабливість.
  9. Поганий секс.
  10. Бути гірше інших.

1. Самотність.

Всім їм дуже подобається грати в незалежність і недоступність. Насправді всі вони дуже бояться самотності. Якийсь період будь-яка може спокійно обійтися без чоловіка. Але, уявляючи, що так вона проведе все життя, жінка впадає в паніку.

Кожна дівчина хоче мати сильне плече поруч, підтримку.

Їй хочеться відчувати себе маленькою дівчинкою, проблеми якої вирішує чоловік. Якщо вона здається самостійною і сором’язливою, то тільки тому, що їй ще не зустрічався чоловік, на якого вона могла б покластися.

Звичайно, дівчинка в 20 років навряд чи відчуває цей страх. Але, як тільки подруги почнуть виходити заміж і народжувати, він з’явиться.

2. Старість.

Це ми з віком стаємо привабливіше. Як вино. Набуваємо досвіду.

Кожна дівчина боїться моменту, коли її краса почне в’янути. Зовнішність – перший пункт, який дає їй впевненість у собі.

Цей страх може відвідати дівчину в будь-якому віці. Якщо ти став помічати щось подібне у своїй, краще не відмахуватися. Вияви увагу і турботу. Нічого страшного, якщо тобі доведеться їй збрехати або потішити.

Скажи, що для тебе вона буде прекрасною в будь-якому віці. Що навіть зараз вона виглядає значно молодше своїх років.

Пускай в хід гумор, вибивай погані думки з її голови.

3. Незапланована вагітність.

Багато дівчат, також, як і чоловіки, бояться завагітніти.

У неї тільки стала налагоджуватися кар’єра. Вона ходить в спортзал і стежить за своєю фігурою. Заплановані подорожі на півроку вперед. І тут дитина!

Або, навпаки, вона ще не встигла нічого добитися. Квартири немає, грошей ледве вистачає на себе. У дівчини це може викликати напад паніки не менше, ніж у тебе.

Покажи їй, що діти поки не входять у твої плани. Користуйся контрацептивами. Дай зрозуміти, що, якщо вона завагітніє, ти будеш з нею і у всьому допоможеш. Що все буде добре.

4. Бідність.

Жінки куди більше цінують затишок, комфорт і матеріальні блага, ніж чоловіки. Їх прерогатива – вити гніздо. За це їх іноді звинувачують в меркантильності.

Але це виходить з глибинного страху – страху бідності. І поруч із собою вона хоче бачити чоловіка, який зміг би її забезпечити.

Покажи, що ти відповідально ставишся до грошей і до свого майбутнього. Даруй подарунки і питай, чи вистачає у неї грошей на себе.

5. Страх розтовстіти.

Тільки згадай, скільки разів вона запитувала, чи не поправилася, чи не повнить плаття? А те, що вона не влізла в джинси, які носила в 10 класі, може стати катастрофою.

Існує два виходи із ситуації.

Якщо твоя дівчина струнка, вибий дурь з її голови. Підвищ самооцінку. Роби компліменти і частіше кажи, яка в неї чудова фігура. Вдавайся в подробиці, це допоможе.

Якщо вона і правда поправилася, не здумай говорити їй про це. Ти пораниш і скривдиш її, вб’єш впевненість у собі геть. Стимулюй своїм прикладом. Почни бігати та перейди на здорове харчування. Надихай її і клич з собою, підтримуй у всьому.

6. Перший секс.

Ні, я не кажу зараз про незайманих. З ними все зрозуміло. Я кажу про страх першого сексу з новим партнером.

Жодна дівчина не захоче отримати репутацію «колоди». Зроби їй комплімент і скажи, що тобі давно не було так добре. Зрозумій, тут може бути зачеплена її самооцінка, навіть якщо ти сороковий номер у списку коханців.

Відзнач виграшні моменти її фігури. Вона може думати, що у неї дуже маленькі груди і широкі стегна. Або навпаки. Не тренуй її комплекси, а розвій їх. І подивися, який буде другий раз.

7. Виглядати нерозумно.

Або потрапити в ситуацію, в якій вона буде виглядати смішною. Породжений з невпевненості в собі.

Будь-яка дівчина хоче гордо нести себе, бути жіночною і загадковою. Також їм важливо в інтелектуальному плані не відставати від чоловіків. Якщо в порушеній темі вона не розбирається, може відчути себе тупою і недалекої.

Не треба сміятися, якщо вона в якийсь момент буде виглядати безглуздо. Якщо вона чогось не знає, доступно розкажи їй про це. Твоє завдання – щоб з тобою дівчина відчувала себе комфортно і розслаблено.

8. Втрата привабливості.

Дівчата настільки стурбовані своєю красою, що не шкодують ні коштів, ні часу на процедури по догляду за собою.

Манікюр, педикюр, стрижка, фарбування, масаж, косметолог, тренажерний зал – це лише мала частина того, що проробляє з собою кожен місяць дівчина.

І все тому, що вони дуже бояться того, що стануть некрасиві.

Не дивись при ній на інших, не оцінюй зовнішність своїх знайомих. Переконай її в тому, що для тебе вона – сама приваблива і бажана. Підтримуй її прагнення доглядати за собою.

9. Поганий секс.

Якщо дівчина не отримала оргазм, вона буде звинувачувати в цьому себе. Вона почне думати і переживати, що з нею щось не так.

Дізнайся, що саме їй подобається і не подобається в сексі. Від чого вона відчуває найбільше задоволення. Звичайна розмова може багато чого розставити по місцях. Застосовуй на практиці.

10. Страх бути гірше інших.

Дівчата живуть в якійсь гонці. Вони змагаються зі своїми подругами, колегами і навіть знайомими, яких бачили 5 років тому.

Якщо всі її подруги зараз у відносинах, а вона – ні, тут-таки буде проведений глибокий аналіз питання, чому вона не така. Якщо у всіх складається вдало з кар’єрою, а вона другий тиждень ходить по співбесідах, то буде думати, що вона – невдаха.

Їй завжди хочеться таку ж сукню, таку ж машину і такого ж чоловіка, як у когось.

Що робити? Вселити їй впевненість у своїх силах, змусити продовжувати рухатися далі, допомогти подолати всі труднощі.

 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code