Press "Enter" to skip to content

Чи варто одружуватися з іноземкою: плюси і мінуси

Знайшов дівчину, яка тобі підходить? Красунчик. Та якщо тобі довелося завоювати дівчину іншої національност?і!

Готовий одружитися? Сумніваєшся, тому що вона – іноземка? Незвичайна ситуація. Давай розберемося!

Тепер ти думаєш, чи варто одружитися з іноземкою? Як краще вчинити? Які можуть бути підводні камені?

Спокійно. Розглянемо головні плюси і мінуси таких шлюбів. Це допоможе тобі визначитися.

чи варто одружуватись з іноземкою

Мінуси одруження іноземкою:

  1. Ти опинишся далеко від сім’ї.
  2. Традиції.
  3. Культурне непорозуміння.
  4. Вивчення мови.

1. Ти опинишся далеко від сім’ї.

Або вона виявиться далеко від своєї. Переїзд забере те, що завжди було поруч.

Навіть якщо до батьків ти заглядав раз у півроку, у тебе було усвідомлення, що вони близько. І ти в будь-який момент можеш сісти в машину і приїхати. Навіть якщо ви живете в різних містах.

В іншій країні у тебе залишиться тільки скайп та інші блага цивілізації. А розлука загострить бажання бачити їх частіше. Ти не знаєш, що це таке, зараз ще ти не можеш це зрозуміти. Але ти будеш сумувати за ними набагато сильніше, розуміючи, що не можеш зірватися і побачити їх.

Те ж саме трапиться і з дівчиною, якщо вона переїде до тебе. Доведеться докласти чимало зусиль, щоб змусити її почувати себе комфортно далеко від сім’ї. Багато турботи і уваги піде на те, щоб вона відчувала себе коханою. І не шкодувала про те, що залишила рідних заради тебе.

Це буде важко для вас, зверни увагу. Хоча на перший погляд і здається, що ти будеш літати додому кілька разів в рік, на ділі може бути все що завгодно. І будь готовий до цього.

2. Традиції.

Нехай зараз ти нелюиш Новий рік, але, коли ти опинишся десь в Азії, де про наші традиції ніхто не чув, тобі буде його дуже сильно не вистачати. Все звичне і рідне там зникне. І ти зрозумієш, як тобі хочеться частинки рідного дому.

Рівно 31 грудня у тебе почнеться страшна ломка з олів’є і мандаринам. А без ялинки в кімнаті ти взагалі навряд чи уявляєш собі цей день.

Але ніхто тебе не зрозуміє. Там інші традиції, і ти будеш сумувати за тим, що для тебе звично.

Те ж саме буде відбуватися і з нею. А ти не зможеш повністю заповнити те, чого їй не вистачає.

В іншій країні може бути маса своїх дивацтв і звичаїв. Запитай її про подробиці і спробуй відтворити те, до чого вона звикла. І що їй дороге з дитинства.

3. Культурне непорозуміння.

Впевнений, їй, наприклад, буде не зовсім просто звикнути до відсутності повсюдних посмішок на наших вулицях (якщо вона з Заходу) або поклонів при знайомстві (якщо вона зі Сходу).

Так само і ти не знайомий з правилами поведінки в чужій країні. Спочатку це здасться тобі захоплюючою екзотикою, але з часом може дратувати.

Ти звик вести себе певним чином, і з часом помітиш, що це теж дратує місцевих жителів.

Весь час стежити за жестами, щоб не образити когось. Або вчити традиції, щоб не опинитися в дурному становищі. Так, це цікаво тільки спочатку. Але в новій країні може виявитися така маса незвичних нюансів, що це тільки ускладнить тобі життя.

4. Вивчення мови.

Не знаючи мови один одного досконало, ви багато втратите. Та ні, ти не знаєш її досить добре, щоб не упустити задоволення від дрібниць.

Згадай, коли ти розмовляєш, ти використовуєш свої «фірмові» слова, інтонації, властиві тільки тобі. Точно так само і з будь-якою людиною. Ми любимо перекручувати, жартувати з вимовою, використовувати сленг. Це весело і звично. А їй буде незрозуміло.

У випадку, коли у вас різні рідні мови все це багатство втрачається. Тобі доведеться говорити максимально просто, щоб вона розуміла тебе. Не використовувати синонімів, мовних зворотів, прислів’їв. Нічого, над чим вона задумається. Або постійно пояснювати, що ти мав на увазі.

Спочатку мовний бар’єр здасться тобі дрібницею. І ви будете вчити один одного деталей вимови і дворових виразів. Але в підсумку він може зруйнувати вашу сім’ю, тому що відносини базуються на спілкуванні.

Плюси одруження з іноземкою:

  1. Подорожі.
  2. Цікавість оточуючих.
  3. Труднощі.

1. Подорожі.

Тепер вони у тебе в кишені. Ось головний з плюсів!

Нові місця, міста, люди, враження, емоції. Далеко від буденності і повсякденності. Нова країна подарує масу всього, про що багато хто тільки мріє, дивлячись на картинки в інтернеті.

Коли в тебе з’являється дівчина-іноземка, з’являється і необхідність подорожувати. Так, нехай це буде один і той же напрям, до неї додому. Але у тебе завжди буде можливість відволіктися від щоденної рутини і виїхати. Туди, де ще стільки незвіданого, незрозумілого, нового, захоплюючого.

Купа знайомств з людьми інших традицій – величезний і незабутній досвід. Ти зможеш подивитися на життя чужими очима. Спробувати зрозуміти їх, поділитися своєю думкою.

2. Цікавість оточуючих.

Іноземна дружина сто відсотків стане темою для обговорень. Приємних? Думаю, так. Тільки бабусі перед під’їздом стануть засуджувати такий шлюб. Швидше за все, інші люди будуть заздрити твоїй екзотичної красуні.

Вимовляти її незвичайне ім’я під час знайомства з новими людьми – велике задоволення. Подив і захоплення будуть супроводжувати вас як на твоїй батьківщині, так і на її. Приємно буде бачити зацікавлені погляди і слухати компліменти, як це незвично і здорово.

Ще кілька років ви зможете розповідати свою історію знайомства в обох країнах і сміятися над тим, як вас звела доля. І не втомитеся, тому що це стане вашою улюбленою історією.

3. Труднощі.

Так, я відніс це до плюсів. Ви з різних країн, з різних культур. Ваші рідні домівки розділяють сотні кілометрів. Але ви подолали все, і ви разом. Це привід для гордості. Дійсно те, з чим ви можете себе привітати.

Коли люди вже на ранніх етапах змушені справлятися з труднощами, це загартовує їх, додає сил. Згодом сварки і проблеми вже не здаються такими складними на тлі того, через що вам довелося пройти, щоб бути разом.

Скільки ви вклали в те, щоб бути поруч? Це об’єднає вас ще більше. І ви будете сильніше цінувати те, заради чого стільки старалися.

Ти можеш довго зважувати своє рішення. Але пам’ятай, що найважливіше – це ваша любов. Якщо ти вибираєш жінку на все життя, то плювати на всі «проти».

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code