Press "Enter" to skip to content

Вибираємо якісні і надійні годинники

Наручний годинник-аксесуар, який ніколи не втратить свою актуальність. Можна регулярно купувати нові смартфони, гаджети, але тільки годинник є атрибутом впевненной в собі людини. Зараз на ринку представлено безліч різноманітних моделей. Відповідно, потрібно заздалегідь розібратися, як вибрати відповідний аксесуар, на що звертати увагу, які параметри дійсно важливі.

стильные мужские часы

Ключові характеристики сучасних годинників

Плануючи купити годинник, потрібно звернути увагу на наступні важливі характеристики:

  • тип механізму;
  • форма;
  • виробник;
  • дизайн;
  • матеріал;
  • ступінь захисту;
  • додаткові опції.

За типом механізму виділяється два основних види – механіка і кварцові. Кожен варіант виділяється своїми особливостями. Так, кварцові виділяються мінімальною похибкою і високим рівнем надійності. Мінус тільки один, іноді потрібно заміна батарейки.

Механічні вироби відомі своєю довговічністю. Фірмові моделі здатні пропрацювати 50 років. Конструкція гранично надійна, ніколи не підведуть. Недоліки-це суттєва похибка і дорогий ремонт.

Виробник і матеріали

У процесі виготовлення сучасних годинників застосовуються найрізноманітніші матеріали. Вони розрізняються не показниками міцності і надійності, але і ціною. Саме матеріал робить істотний вплив на підсумкову вартість виробу. Найчастіше застосовують-пластик, сталь, титан, алюміній. Брендові моделі можуть володіти напиленням із золота і навіть прикрашеними дорогоцінними каменями.

Виготовленням годин займається величезна кількість різних компаній. Природно, перевагу варто віддавати виробам відомих брендів. Однак потрібно бути готовим, що їх вартість буде трохи дорожче.

Рівень захисту

Хоча захист від вологи і пилу потрібен не завжди, але більшість користувачів обов’язково звертають увагу на даний факт. Ситуації в житті бувають різні, тому додатковий захист зайвий не буде.

Ступінь захисту від вологи вказується в атмосферах. Показник може варіюватися в діапазоні від 1 до 20 бар. Найбільш стійкі моделі здатні занурюватися на 200 метрів.

Практично всі годинники виділяються протиударними властивостями. Причому кожен виробник застосовує власну унікальну технологію. В ідеалі, аксесуар повинен вільно переносити падіння з висоти 1 метр. Багато в чому стійкість зумовлюють матеріали, що застосовуються при виготовленні. Не слід розраховувати, що вироби з пластику здатні витримати істотне навантаження.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code