Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Вона навчила мене любити

Як це-любити?

  1. Тобі подобаються дрібниці.
  2. Вона дуже мила.
  3. Ти знаєш її.
  4. Її дотику особливі.
  5. Заради неї ти готовий на все.
  6. Улюблена — щось особеннное.

1. Її сміх, запах, загадковий погляд, смішні пики.

Вона спить, а ти в цей час спостерігаєш за нею.

Ви дивитеся разом фільм, вона сидить, киває головою, тримає тебе за руку. Або лежить на тобі, закинувши ногу і злегка сопе. «Іди спати, мила» — «Без тебе не хочу…» — саме приємне, що можна почути від неї. Ви навіть уві сні не розлучаєтеся з нею.

То її ніжка виявляється у тебе між ніг, то вона повністю притискається до тебе. І тобі зручно, тобі приємно. Ти відчуваєш щось рідне поруч.

Ти заходиш у ванну і бачиш, як вона чистить свої зубки. Ти заходиш у ванну і починаєш митися, спостерігаючи за нею. У неї такі гарні ручки, такі маленькі. Ти повільно і уважно вивчаєш її.

2. Жінки такі милі.

Все це тебе спонукає до ласки, тепла і турботи. Тобі добре. Вона поруч з тобою.

Потім вона дивиться на себе в дзеркало і каже: «Капець, я така подпухшая, треба менше води пити!». Повертається до тебе і каже: «Бачиш?»

А ти нічого не бачиш, ти щасливий.

Особливо прикольно за нею спостерігати, коли вона ще сонна. Як вона не прокинулася, а ти спеціально знущаєшся над нею і ставиш купу складних питань.

А коли вона п’яна, вона вішається на тебе, цілує і обіймає. Але найприємніше, це коли вона поїхала гуляти з подругами, а потім приїжджає до тебе додому. З порога знімає з себе весь одяг, застрибує на тебе і починає цілувати. А ти стоїш і думаєш: «Все-таки до мене приїхала».

3. Адже ти знаєш цю життя, таку, яка вона є.

Тобі приємно, адже ти знаєш, що варіантів провести цю ніч у неї була маса, але вона обрала саме тебе.

Вона постійно називає всіх дівчат, які у тебе були до неї, товстими, дешевими, страшними повіями. З одного боку тебе це ображає, тому що ти знаєш — це не так. Це зачіпає твоє его. А з іншого боку це тебе радує, тому що ти розумієш, що вона просто ревнує, і це так мило.

Ти пам’ятаєш всі її образи. Пам’ятаєш, як вона стогне, сміється, посміхається, позіхає, як морщить свій носик. Ти вивчив її всю, знаєш кожен сантиметр її тіла.

У тебе залишилися фотографії, які можуть дивитися тільки двоє. У тебе є її відео, про які вона навіть не здогадується. Адже вона тоді думала, що ти фоткаешь.

4. Її дотику ти завжди відрізниш — їх не переплутати ні з чим.

Це найбільш ніжні дотики. Ви одне ціле, ви разом, ви зливаєтеся.

Я нарешті зрозумів, чому дівчата хочуть одного-єдиного. Це дуже круто, це чудово. Я за любов, за велику, чесну і взаємну.

Любов – це казкове відчуття, коли немає навколишнього світу навколо вас, це коли є тільки ТИ і ВОНА. Тобі плювати на всіх. Вона для тебе — цілий світ. А якщо цього світу немає, то ти його зробиш для неї сам.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Ти мужик, ти сильний. Ти його створиш. Вона тебе надихне. Вона тебе рухає вперед, заради неї ти готовий на все. Все, що ми робимо в цьому світі, ми робимо заради вас, милі дівчини. Якби не ви, нам, чоловікам, нічого не треба було б в цьому житті. У світі все створюється заради любові.

Тобі сотні дівчат говорили, що ти гарний, сильний, найкращий тощо, тебе це звичайно надихало і надихало. Але все це дрібниці, порівняно з тим, коли вона тобі говорить ті ж самі слова. Вони тебе дуже сильно зачіпають, надихають і мотивують. Вони навіть звучать по-іншому з її ніжних вуст.

5. Заради неї ти готовий на все. У прямому сенсі цього слова.

Як мало у світі найкрасивіших пар. Багато відносин і багато пар, але як мало красивих, щасливих. От скільки ти зараз можеш згадати дійсно найкрасивіших пар з красивими стосунками? Вони щасливі. Ти хоч раз бачив, як твоя дівчина цвіте?

Ми живемо в іншому світі: тут хлопці кажуть, що «баби — бляді», а дівчата кажуть, що «мужики — козли».

Але ж ми самі пропонуємо їм гроші за секс, не поважаємо їх, принижуємо. А вони захищаються, що їм ще залишається робити, цим тендітним і чуттєвим створінням.

Чоловіки перестали бути чоловіками, перестали доглядати, наївно вважаючи, що бабло вирішує.

6. Найголовнішого ти не можеш собі дозволити: щоб тебе любили, по-справжньому.

Як мало хлопців і дівчат вміють будувати свої відносини, а це ціла спільна робота. Як мало хлопців розбираються в дівчатах і знають, що їм потрібно давати. Як мало дівчат, які вміють правильно розвивати відносини.

А ти бачив погляд люблячої тебе дівчата? Так? Ти впевнений? Це щось особливе. Це неможливо зіграти, це можна тільки відчути. Це найкрасивіше, що я коли-небудь бачив. Те, як вона на тебе дивиться, як вона тебе чіпає, цілує, ніжиться навколо тебе, обіймає.

Любов – це велика рушійна сила. Щасливий той, кому випало за життя пізнати це справжнє щастя. Любіть і цінуйте тих, хто вас дійсно любить. Милі жінки, спасибі вам за те, що ви є.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code