Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як це — любити?

Як це — любити?

  1. Тобі подобаються дрібниці.
  2. Вона дуже мила.
  3. Ти знаєш її.
  4. Її дотики особливі.
  5. Заради неї ти готовий на все.
  6. Улюблена — щось особливе.

що таке любов

1. Її сміх, запах, загадковий погляд.

Вона спить, а ти в цей час спостерігаєш за нею.

Ви дивитеся разом фільм, вона сидить, киває головою, тримає тебе за руку. Або лежить на тобі, закинувши ногу і злегка сопе. «Іди спати, мила» — «Без тебе не хочу…» — саме приємне, що можна почути від неї. Ви навіть уві сні не розлучаєтеся з нею.

То її ніжка виявляється у тебе між ніг, то вона повністю притискається до тебе. І тобі зручно, тобі приємно. Ти відчуваєш щось рідне поруч.

Ти заходиш у ванну і бачиш, як вона чистить свої зубки. Ти заходиш у ванну і починаєш митися, спостерігаючи за нею. У неї такі гарні ручки, такі маленькі. Ти повільно і уважно вивчаєш її.

2. Жінки такі милі.

Все це тебе спонукає до ласки, тепла і турботи. Тобі добре. Вона поруч з тобою.

Потім вона дивиться на себе в дзеркало і каже: «Капець, я така підпухша, треба менше води пити!». Повертається до тебе і каже: «Бачиш?»

А ти нічого не бачиш, ти щасливий.

Особливо прикольно за нею спостерігати, коли вона ще сонна. Як вона не прокинулася, а ти спеціально знущаєшся над нею і ставиш купу складних питань.

А коли вона п’яна, вона вішається на тебе, цілує і обіймає. Але найприємніше, це коли вона поїхала гуляти з подругами, а потім приїжджає до тебе додому. З порога знімає з себе весь одяг, застрибує на тебе і починає цілувати. А ти стоїш і думаєш: «Все-таки до мене приїхала».

3. Адже ти знаєш її, таку, яка вона є.

Тобі приємно, адже ти знаєш, що варіантів провести цю ніч у неї була маса, але вона обрала саме тебе.

Вона постійно називає всіх дівчат, які у тебе були до неї, товстими, дешевими, страшними повіями. З одного боку тебе це ображає, тому що ти знаєш — це не так. Це зачіпає твоє его. А з іншого боку це тебе радує, тому що ти розумієш, що вона просто ревнує, і це так мило.

Ти пам’ятаєш всі її образи. Пам’ятаєш, як вона стогне, сміється, посміхається, позіхає, як морщить свій носик. Ти вивчив її всю, знаєш кожен сантиметр її тіла.

У тебе залишилися фотографії, які можуть дивитися тільки двоє. У тебе є її відео, про які вона навіть не здогадується. Адже вона тоді думала, що ти фоткаєш.

4. Її дотики ти завжди відрізниш — їх не переплутати ні з чим.

Це найбільш ніжні дотики. Ви одне ціле, ви разом, ви зливаєтеся.

Я нарешті зрозумів, чому дівчата хочуть одного-єдиного. Це дуже круто, це чудово. Я за любов, за велику, чесну і взаємну.

Любов – це казкове відчуття, коли немає навколишнього світу навколо вас, це коли є тільки ТИ і ВОНА. Тобі плювати на всіх. Вона для тебе — цілий світ. А якщо цього світу немає, то ти його зробиш для неї сам.

 

Ти мужик, ти сильний. Ти його створиш. Вона тебе надихне. Вона тебе рухає вперед, заради неї ти готовий на все. Все, що ми робимо в цьому світі, ми робимо заради вас, милі дівчата. Якби не ви, нам, чоловікам, нічого не треба було б в цьому житті. У світі все створюється заради любові.

Тобі сотні дівчат говорили, що ти гарний, сильний, найкращий тощо, тебе це звичайно надихало і надихало. Але все це дрібниці, порівняно з тим, коли вона тобі говорить ті ж самі слова. Вони тебе дуже сильно зачіпають, надихають і мотивують. Вони навіть звучать по-іншому з її ніжних вуст.

5. Заради неї ти готовий на все. У прямому сенсі цього слова.

Як мало у світі найкрасивіших пар. Багато відносин і багато пар, але як мало красивих, щасливих. От скільки ти зараз можеш згадати дійсно найкрасивіших пар з красивими стосунками? Вони щасливі. Ти хоч раз бачив, як твоя дівчина цвіте?

Ми живемо в іншому світі: тут хлопці кажуть, що «баби — бляді», а дівчата кажуть, що «мужики — козли».

Але ж ми самі пропонуємо їм гроші за секс, не поважаємо їх, принижуємо. А вони захищаються, що їм ще залишається робити, цим тендітним і чуттєвим створінням.

Чоловіки перестали бути чоловіками, перестали доглядати, наївно вважаючи, що бабло вирішує.

6. Найголовнішого ти не можеш собі дозволити: щоб тебе любили, по-справжньому.

Як мало хлопців і дівчат вміють будувати свої відносини, а це ціла і спільна робота. Як мало хлопців розбираються в дівчатах і знають, що їм потрібно давати. Як мало дівчат, які вміють правильно розвивати відносини.

А ти бачив погляд люблячої тебе дівчини? Так? Ти впевнений? Це щось особливе. Це неможливо зіграти, це можна тільки відчути. Це найкрасивіше, що я коли-небудь бачив. Те, як вона на тебе дивиться, як вона тебе торкається, цілує, ніжиться навколо тебе, обіймає.

Любов – це велика рушійна сила. Щасливий той, кому випало за життя пізнати це справжнє щастя. Любіть і цінуйте тих, хто вас дійсно любить. Милі жінки, спасибі вам за те, що ви є.

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code