Press "Enter" to skip to content

Як безболісно розійтися з дівчиною

Розставання з дівчиною часто переходить в масштаби мало не у всесвітньої катастрофи. Тому що ти не можеш передбачити реакцію і емоції, які будуть йти у відповідь. Так як безболісно розлучитися з дівчиною, щоб не образити її?

Я розповім тобі про кілька способів безболісного розставання з дівчиною, щоб не образити її.

як розійтись з дівчиною без скандалу

Як розлучитися з дівчиною?

  1. Трьохсвіданка у зворотному напрямку.
  2. Розмова по душах.
  3. Сварка до розставання.

Відразу скажу, що опишу тобі тільки ті способи розлучитися з панночкою, які для гідних чоловіків. Намагайся дотримуватися і не творити зайвих дурниць.

Що не можна робити, коли кидаєш дівчину:

  • Кидати її по телефону, смс і в соціальних мережах. Ніколи! Це спосіб для дітей, не принижуйся до такого рівня. Роби все тільки особисто.
  • Зраджувати або робити вигляд, що зраджуєш. Давати дівчині зрозуміти, що тобі цікаві інші жінки, фліртувати з ними. Вигадувати якісь історії, чому ви розлучаєтеся. Це методи для мудаків. Ти вище цього.
  • Тягнути гуму і посилювати положення. Тим самим ти тільки псуєш і дівчині, і собі кров. І даремно витрачаєш свій час. А його ніхто ніколи не поверне.

Прийми і змирися з тим фактом, що безболісно кинути дівчину неможливо. При будь-якому розкладі ти залишишся гандоном в її очах.

Що б ти не зробив і як би м’яко не діяв, вона всім буде розповідати, який ти мудак.

Тим не менше я підкажу тобі кілька варіантів, як найбільш спокійно і тихо завершити ваші відносини.

1. Трьохсвіданка у зворотному напрямку.

Це самий м’який і лояльний спосіб, який існує. Чому? Ти ненав’язливо викликаєш у дівчини бажання самої кинути тебе.

Як це працює? Так само, як і правило трьох побачень, тільки навпаки.

Коли ти завойовуєш дівчину, ти ведеш себе активно і швидко зближаєшся з нею, піднімаючись вище і вище по всіх етапах.

Тут тобі потрібно, навпаки, повністю вимкнути свою ініціативу. Говори панночці, що ти зайнятий, і уникай спілкування з нею.

В ідеалі відмовляйся від сексу або займайся ним все рідше і рідше, причому дуже в’яло. Після сексу відразу лягай спати, нехай він буде ніяким для дівчини. Не викладайся взагалі.

Не дзвони їй першим і не пиши. Ніяк не показуй, що тобі хочеться спілкуватися з нею. Ігноруй її.

У підсумку дівчина зрозуміє, що відбувається щось недобре. І сама кине тебе, або влаштує розбирання і запитає, що таке з тобою. У будь-якому разі, їй з тобою таким зустрічатися вже не подобається. А, значить, стосунки пора закінчувати.

Цей метод може зайняти досить багато часу, так як тобі буде не так просто акуратно доносити до неї думку, що вона тобі більше не цікава. Врахуй це.

2. Розмова по душах.

Зустрінься з дівчиною і відкрито скажи їй про своє рішення. Поясни, що твої почуття пройшли. І що вам більше не по дорозі. Це нормальний спосіб для чоловіка закінчити відносини. Можеш сміливо застосовувати його. Він чесний і справедливий.

Не розгубись і не нервуй під час розмови. Не потрібно ходити навколо, підбирати слова або щось мимрити.

Потрібно зібратися з силами і сказати все, як є.

Тобі варто бути спокійним і впевненим у собі. Не підвищуй голос і не намагайся її переконати в своїй правоті, якщо дівчина буде сперечатися. І ти повинен контролювати свої емоції і не дозволяти собі зайвого, навіть якщо дівчина почне скандалити і ображати тебе.

Зберігай свою репутацію і гідність. І вийди з цих відносин з гордо піднятою головою.

3. Сварка до розставання.

Найпростіший спосіб розлучитися з дівчиною, який все ж має місце бути, – це сильно посваритися з нею і сказати, що ти кидаєш її.

Це не означає, що потрібно спеціально провокувати сварку або нариватися на скандал. Просто твоє невдоволення, швидше за все, вже досягло максимуму, раз ти хочеш розійтися. Так що при можливості можеш оголосити, що тобі все набридло, і ти йдеш від дівчини.

Бажано відразу після цього застосувати другий метод, тобто вже спокійно пояснити їй своє рішення і поговорити відкрито. Але, якщо ти не хочеш цього робити, то маєш право просто піти і не повернутися.

Зрозумів? Пам’ятай, що жоден із способів не буде повністю безболісним для панянки. Особливо, якщо у неї є почуття до тебе.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code