Press "Enter" to skip to content

Як бути головним у відносинах

У минулій статті ти дізнався 7 способів перевірити відносини на міцність. Сьогодні поговоримо про те, як бути лідером у стосунках, як бути лідером і як домінувати у стосунках.

Ти все ще думаєш, що справжній жінці потрібні гроші і подарунки? Що курорти і букети здатні дати їй щастя?

В сім’ї не може бути рівноправ’я. Або ти головний, або тобою буде керувати панночка.

як стати головним у відносинах

Якщо не хочеш прожити життя, в якому дівчина буде цілодобово пиляти тобі мозок, пора ставати лідером. Я розповім, як бути головним і як домінувати у стосунках.

Як стати головним у відносинах:

  1. Будь впевнений у собі.
  2. Будь самодостатнім.
  3. Приймай рішення.
  4. Почни з дрібниць.
  5. Утилізуй перевірки і маніпуляції.
  6. Будь цілеспрямованим.

Я начитався в інтернеті порад від жінок з приводу лідерства і верховенства в сім’ї. Половина з них пишуть, що вони – за рівноправність. Як це, я не розумію. Монетку чи що кидають, коли вирішують, яку купувати квартиру? Або на чу-ва-ші розігрують, в яку школу віддати сина? Коротше, маячня.

Думаю, насправді, там всім заправляють самі жінки. З тією лише різницею, що вони роблять вигляд, коли зручно, що керує чоловік. І рішення, які прийняти складно, перекладають на нього. А, коли вигідно, забирають поводдя і давай рулити. Рівноправність же.

Друга половина жінок кричить, що, якщо довірити чоловікові всім керувати, почнеться хаос. Що чоловіки накоять у родині чорти чого, і їх у всьому потрібно контролювати, інакше жопа. Я посміявся і задумався. Хто ці жінки? Які у них чоловіки?

Це ті, хто живе з тюфяками. Поруч з ними чоловіки-ганчірочки, які всю відповідальність переклали на дружин і розслабилися. А дружинам нічого не залишилося іншого, крім як різко переставати бути слабкими і відростити яйця, які необхідні в будь-яких відносинах. Ось так і народжуються сильні жінки. Так і викривляється їх уявлення про нормальну сім’ю.

Не допусти, щоб з тобою сталося щось подібне. І не дозволяй, щоб таке сталося з твоєю дівчиною. Ти повинен бути лідером. Ти повинен бути головним! Не вона, не разом, а тільки ти! Зрозумів?

І це не так просто. Недостатньо стукати кулаком по столу і кричати, що ти вирішив. Авторитетний лідер не наказує, а переконує людей за допомогою залізних аргументів. Жінка сама із задоволенням піде за тобою і твоїм рішенням, якщо воно буде виваженим, грамотним, логічним і твердим.

Ось що дасть тобі всі права бути головним у відносинах. Отже, поїхали!

1. Будь впевнений у собі.

Щоб бути лідером у стосунках, для початку потрібно стати лідером по житті. Так, а як ти думав?

Невпевнений, забитий і закутаний у комплекси, ти нікого не вразиш. Тільки сильний чоловік може взяти на себе роль головного та провідного в сім’ї і по життю.

Не допускай зневажливого ставлення до себе. Припиняй все, що тобі не подобається. Не ставай баборабом.

При цьому будь сам собі добувачем, мисливцем, захисником для неї. Переконуй, що ти – чоловік, що з тобою вона буде в безпеці в будь-якому питанні. Цю позицію буде видно і в твоїх вчинках, самоподачі, погляді. Це допоможе досягти багато чого і в інших сферах твого життя.

2. Будь самодостатнім.

Що це таке? Це означає ні від кого не залежати. Ні в чому.

Чи в змозі ти сам заробити собі на життя, оренду, комуналку, відпустку. Будь здатний самостійно попрати, попрасувати, купити все необхідне для життя. Навчися готувати якісь елементарні страви.

Ти повинен ні від кого не залежати. Тим більше, від жінки. Все, що робить вона, ти повинен вміти і сам. Таким чином, тобі не потрібна ніяка допомога. Ти в змозі спокійно прожити без неї, або ще кого-небудь.

3. Приймай рішення.

Всі рішення приймаєш ти. Так, так, усе, що стосуються тебе і вас.

Ти можеш радитися з нею, це добре і нормально. Але в підсумку ти повинен зробити по-своєму. Вирішувати завжди тобі. І відповідати за наслідки – теж.

Це сильна чоловіча позиція, будь-яка панночка відчує і оцінить її.

Якщо рішення спричинить за собою щось неприємне, ти відповіси за нього. Тобі доведеться все швидко виправляти і нести відповідальність за те, що тепер відбувається. Якщо ти спокійно і стійко будеш витримувати такі моменти, а не кричати, що це дівчина тобі хрінь нарадила, ти швидко займеш лідируючу позицію.

Якщо рішення принесе позитивні результати, ти тільки заслужиш повагу і довіру жінки. Вона стане пишатися, що поруч з нею чоловік, який вирішив і залагодив ті проблеми, які виникли. В майбутньому вона буде ставати ще більш слухняною і поступливою від цього відчуття.

4. Почни з дрібниць.

Навіть такі речі, як якийсь фільм дивитися, яке вино вибрати і що приготувати, грають роль.

Це все важливо, тому що, віддаючи ініціативу їй, ти по краплинці втрачаєш свою мужність в її очах. З кожним разом вона сміливіше буде брати на себе ініціативу. Одного разу це перейде і на глобальні рішення, а, значить, вона вже грає роль чоловіка серед вас двох. Значить, вона вже головна і вона вже лідер.

До того ж, якщо будеш погоджуватися на її пропозиції, які тобі не подобаються, невдоволення буде видно по твоїй поведінці. Дискомфорт від того, що ти займаєшся не тим, чим хотів, буде позначатися. І їй скоро перестане бути з тобою цікаво.

І взагалі, ти правда думаєш, що головне у відносинах буде питати у панянки, на який фільм ви підете? Серйозно?

5. Утилізуй її перевірки і маніпуляції.

Навіщо жінки це роблять? Два варіанти.

Хороший – вона перевіряє тебе на слабкість. Вона робить це не для того, щоб підкорити тебе, а щоб переконатися в правильності свого вибору. Час від часу всі панянки провертають щось подібне, щоб заспокоїтися. Якщо ти недостатньо часто демонструєш свою мужність, вона буде іноді перевіряти, сильний чоловік поряд з нею, або ти розслабився.

Варіант другий – вона маніпулює тобою. Можливо, вона звикла поводитися так з іншими чоловіками. Або перевірила тебе на слабкість, ти перевірку провалив, і цей варіант її влаштовує. Такі жінки звикли керувати чоловіком, я про це докладно писав у моїй статті про підкаблучників.

І пам’ятай, що мудра жінка буде виконувати роль «шиї», поки ти – «голова». Вона буде підкорятися тобі по дрібницях і керувати при прийнятті важливих рішень. Не попадися, за допомогою своїх прийомів вона може спробувати задурити тобі голову.

Що потрібно робити? Проявляти свої яйця та внутрішній стрижень і доводити їй, що ти – чоловік.

6. Будь цілеспрямованим.

Важлива якість впевненого чоловіка. Вона допоможе тобі в будь-яких сферах, і в стосунках теж.

Постав мету і йди до неї, прагни і добивайся. Не зупиняйся, навіть якщо не виходить кілька разів поспіль. Тільки так можна досягти успіху.

Дівчина не повинна відчувати невизначеності поруч з тобою. Якщо мова йде про стосунки, вона повинна чітко розуміти, куди усе рухається. Будуй плани, говори з нею про майбутнє, це дасть їй відчуття спокою.

А інакше вона сама почне намагатися ставити цілі, поки ти валяєшся на дивані. Їй важливо розуміти, що відбувається і що буде далі. А тому вона буде намагатися вирішити це. І брати на себе чоловічі обов’язки. Для тебе це – прямий шлях в ганчірки.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code