Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як це — бути профі в спокушанні?

Це стаття не про тебе. Яким би ти себе ловеласом не вважав, стаття не про тебе. Хорошим і впевненим спокусником стати, в принципі, не складно. А от щоб бути профі, працювати і працювати теж треба як профі.

У чому різниця між хорошим боксером і професіоналом? Зверни увагу, спокушання — це не спорт. Спокушання більше схоже на хобі чи сверхвозможность.

Адже це те, що деякі чоловіки можуть похвалитися в реалі, а не на словах. На словах мене оточують сотні ловеласів, а на ділі лише двоє-троє з них тягнуть на середній рівень. Я знаю, про що кажу, так як кручусь в сфері спокушання вже років так вісім.

Як це — бути профі в спокушанні?

  1. Визнання потрібно невпевненим у собі людям.
  2. Як це, бути кращим?
  3. Тебе не цікавлять прості дівчинки.
  4. Всі рівняються на тебе.
  5. На тобі велика відповідальність.

Мужики дуже люблять хвалитися, скільки раз красуні присунул і так далі. Найчастіше вони прикрашають свої історії раз в 100, щоб справити враження на глядача. Кожен намагається подати себе краще, ніж він є насправді. Але далеко не кожен може ним стати.

На ділі все інакше. Почнемо з того, що профі ніколи не буде хвалитися або намагатися комусь щось довести. Це доля слабких. Профі знає собі ціну і поважає себе. Йому не потрібно визнання менш досвідчених або взагалі недосвідчених у цій справі людей.

1. Визнання потрібно невпевненим у собі людям.

До середнього рівня спокушання дійти не так вже і складно, як і в будь-якому іншому справі. А далі потрібна сила волі, завзятість і наполегливість.

Професіоналізм — це, в першу чергу, досвід. А досвід визначається якістю партнерок, а не їх кількістю.

Один бій або спаринг з Федором Емельяненко принесе набагато більшу користь, ніж дюжина боїв з простими хлопцями із залу. І неважливо, ти провів бій на рівних або виграв, а навіть якщо і програв, то кому!

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Я ніколи не розумів принципи більшості шкіл зі зваблення. Принцип «Чим більше, тим краще і крутіше». Хто більше всіх спокусив, того визнають майстром. Але ось хто визнає?

Такі ж як він, хто вірить в це все. Визнають ті, хто пройшов такий же шлях. Кращі не визнають, тому що їм не до тебе, вони прагнуть до тих, хто краще їх. У підсумку визнання ти отримуєш від таких же, як ти, і воно може бути дуже оманливим.

Більше не означає краще. Що краще, 50 купюр по одному долару або купюра з Бенджаміном Франкліном?! Пам’ятай, купюра в один долар частіше ходить по руках, ніж горда сотка.

2. Як це, бути кращим?

Немає безвихідних ситуацій. Ти знаєш, що все тільки в твоїх руках.

Ти не пам’ятаєш, коли останній раз отримував відмову або дівчина перша тебе зливала. Як тільки ти її побачив, у тебе в голові за секунду автоматично вишикувався план від першого слова, яке ти їй зараз скажеш, до пози, в якій ти будеш в неї входити.

Ти думаєш, що якщо все буде гаразд, і вона буде відповідати твоїм вимогам, у неї є шанс стати твоєю дівчиною. Але її чекає багато перевірок, тому що вимоги і запити у тебе дуже високі.

Коли ти підходиш до неї, щоб поспілкуватися, ти оцінюєш її рівень кмітливості, гумору і розглядаєш її зблизька. Якщо тебе влаштовує те, що ти побачив і почув, ти пускаєш її на новий рівень. Там ти будеш вже більш ретельно спостерігати за її поведінкою. Це побачення. Якщо вона пройшла твої перевірки, проявила свою жіночність, грайливість, сексуальність і зацікавила тебе, ти дозволяєш їй зблизитися з тобою.

3. Тебе не цікавлять прості дівчинки взагалі.

У тебе фільтр налаштований таким чином, що ти їх просто не помічаєш. Саме тому бувають дні, коли ти взагалі не зустрічаєш жодної дівчини. І не тому, що їх немає, а тому немає тієї, яка хоч якось би відповідала твоїм параметрами.

Якщо ти завжди їздиш на машинах класу люкс, то коли ні однієї машини такого рівня поряд немає, то краще пройтися пішки, ніж орендувати жигуль.

Не буває випадковостей. Не буває збігів. Це те, у що вірять звичайні люди. Профі знають, що буває недостатньо тренувань і наполегливості.

4 .Тобі не на кого рівнятися, тому що всі рівняються на тебе.

Тобі не у кого спитати поради, тому що всі питають його у тебе. Адже так високо ще ніхто не підіймався. Таких як ти — пару сотень на весь світ.

На тебе хочуть бути схожим, тебе моделюють, ти надихаєш тисячі людей. До твоїх порад прислухаються, з твоїм думкою рахуються. Для кого-то ти приклад для наслідування. Багато хто думає: «А як би ВІН вчинив у цій ситуації, а щоб ВІН зробив?» Тобі ж доводиться слухати своє серце.

5. На тобі велика відповідальність. Від твоїх слів і вчинків залежить багато чого.

P. S. Тільки одиниці зрозуміють, про що я тут написав. Решта просто прочитають текст, написаний чорними літерами на сірому тлі. Пам’ятай, кожен бачить те, що здатен побачити.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code