Press "Enter" to skip to content

Як і чим здивувати дівчину?

Минулого разу я писав про те, як розвести дівчину на секс. Сьогодні я розповім про способи, як приємно здивувати дівчину.

Яким би смішним не було назву статті, ти її відкрив. Можливо, з цікавості. Тебе цікавить, як і чим здивувати дівчину.

Вся прискорбность ситуації полягає в тому, що дуже багато слабких самців дійсно намагаються сподобатися дівчині, догодити їй, здивувати, зацікавити її і так далі.

Це в корені неправильне мислення. Якщо ти так думаєш, то перестань так робити. Це позиція знизу.

Як зробити так, щоб комусь сподобатися, щоб тебе похвалили, щоб тебе похвалили? Ти виходиш залежним і знаходишся в оценивающемся фреймі. Це мислення слабких світу цього. Так бути не повинно.

Набагато краще думати, як стати чоловіком, про якого мріють дівчата. І не просто думати, а прокачати себе до рівня, коли дівчата будуть думати та гадати, як до тебе підкотити і що такого зробити, щоб ти звернув на них увагу.

А я тим часом спробую тобі донести думку, як і чим можна здивувати дівчину.

Як і чим здивувати дівчину?

Це досить складно, якщо мислити так, як всі. І дуже просто, якщо мислити інакше. Як? Зараз розповім.

Ти знаєш, з чого починається будь-який успіх? Успіх у жінок, у бізнесі, спорті, навіть в схудненні? Правильно, в голові. У твоїй. В образі твого мислення.

Ти зараз не мільйонер тільки тому, що мислиш по-рабськи. Ти зараз не успішним у жінок, тому що мислиш як бабораб. Всі. Крапка.

Будь-яка революція і будь-який прогрес починаються в голові.

Те, що жінкам потрібна машина, гроші, кубики преса та інша дрочь, в яку ти віриш, щоб нічого не робити – це все твої таргани. Це все твої стереотипи, які з реальністю нічого спільного не мають.

Я не вважаю себе багатою, у мене немає машини і немає кубиків преса, але я сплю з такими паннами, при вигляді яких ти опускаєш очі вниз.

Не знаєш, як закохати її в себе?..

Скачай pdf-керівництво «9 порад, як закохати в себе дівчину»

Прочитавши його, ти:

– Дізнаєшся причини чому дівчата закохуються;

– Отримаєш 9 порад, як закохати в себе дівчину;

– Зрозумієш, любить тебе дівчина чи ні.

Завантажити pdf-керівництво

І коли я був точно таким же, як ти і намагався догодити і сподобатися кожній дівчині. Мені було важливо, що вона про мене подумає, яким мене запам’ятає. Мені було важливо, що про мене подумає дівчина, яку я більше ніколи в житті не побачу! Маячня? Ні, мені це було важливо.

Знаєш, скільки помилок я зробив? Мені здається, дофіга і ще трохи.

Якщо ти дійсно хочеш, щоб дівчата були біля твоїх ніг, дотримуйся наступних правил.

Як і чим здивувати дівчину:

  1. Роби, що хочеш.
  2. Не бійся її образити.
  3. Будь чоловіком.

1. Роби те, що хочеш.

Якщо ти хочеш щось сказати їй, скажи це. Не потрібно пригнічувати в собі це. Подобається її груди – скажи їй про це, подобається її попа – скажи їй про це, подобаються її губи – скажи їй про це. Хочеш її обняти – обійми. Хочеш поцілувати – поцілунок.

Не треба питати дозволу, не потрібно чекати її схвалення, не потрібно взагалі нічого. Хочеш – роби.

У неї відразу ж намокнуть нижні губи, якщо ти так зробиш, а якщо будеш вести себе як всі, то і отримаєш результат такий же, як і всі і нічим не выделишься.

2. Не бійся її образити.

Я не знаю, звідки в твоїй голові такий тарган, що ти скривдиш її, якщо скажеш щось грубе або матерьнешься в її присутності.

Це знову твоє долбанное мислення чи правильне виховання, щоб нікого не образити. Якщо ти не хочеш з нею спілкуватися – не спілкуйся, якщо тобі не подобається, як вона себе веде – скажи їй про це. Постав її на місце.

Якщо ти її трахнув і більше не хочеш бачити – не відь і не пиши їй. Це нормально. Ти нікому не зобов’язаний. Ти не забувай, що дають чоловікам, а не слабаків.

3. Будь чоловіком.

Давай, я зараз дам у цей пункт, то, що я маю на увазі під фразою «бути чоловіком».

Жінка розсовує ноги перед чоловіком! Не перед бентлі (опустимо деяких особин), не перед бенджаминами франклінами (опустимо деякі професії), не перед кубиками преса.

Хто такий чоловік, як ти думаєш?

Чоловік – це внутрішній стан. Крапка.

Якщо у тебе внутрішнє стану слабше, ніж у неї, тобі не допоможуть ні літаки, ні яхти, ні шатли – вона тебе за мужика вважати не буде.

Жінка шукає чоловіка, який сильніше її внутрішньо, поруч з яким вона буде відчувати себе слабкою. Як тільки вона в тебе відчує чоловіка – вона відразу ж розсуне ноги. Вона зробить це навіть несвідомо, бо так запрограмована. Злучатися тільки з сильними, тільки з альфа.

Не буде ломаний: «Я не така, я не сплю на першому побаченні», і все таке. А знаєш чому? Тому що ти не такий! Ти не такий, як всі, кого вона побачила за своє життя. Чоловіки, які соромляться, опускають очі, бояться доторкнутися до неї. Як він її трахати буде, якщо він боїться дивитися їй в очі?

Висновки:

Якщо хочеш її дійсно здивувати, то будь не таким, як всі інші чоловіки.

Якщо ти думаєш як здивувати кохану дівчину, то найбільш правильну пораду – змінися і стань чоловіком, про який я писав вище.

Точно таку ж відповідь я дам тим, хто думає як здивувати дівчину словами, як здивувати дівчину на першому побаченні та інше. Здивувати можна тільки собою, і крапка.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

– Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

– 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

– Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Be First to Comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *