Press "Enter" to skip to content

Які чоловіки подобаються жінкам?

Минулого разу я розповів тобі 9 порад як закохати в себе дівчину. Сьогодні ти дізнаєшся, які чоловіки подобаються жінкам!

Ти думаєш, що хтось буде любити тебе таким, який ти є? Вітаю, це найголовніша помилкова думка в твоєму житті.

яких чоловіків люблять жінки

Ніхто не захоче любити тебе товстим, ледачим, неохайним, тупим і без грошей. Не думаю, що зараз відкрив тобі якусь нову істину.

Саме тому тобі потрібно працювати над собою. Щоб стати тим чоловіком, який подобається дівчатам. Прокачати свої здібності, змінити свій спосіб життя і мислення – це не так-то просто, як здається на перший погляд.

Я дам тобі кілька практичних порад і ти дізнаєшся, що люблять жінки в чоловіках і які чоловіки подобаються жінкам.

Щоб зрозуміти, які чоловіки подобаються жінкам, відповідай собі:

  1. Якщо б ти був дівчиною, ти б хотів собі такого чоловіка, як ти сам?
  2. Ти б хотів, щоб твій син був таким, як ти?
  3. Ти б хотів своїй доньці такого хлопця, як ти?

1. Якщо б ти був дівчиною, ти б хотів собі такого чоловіка/хлопця/коханця/ як ти сам?

Знаючи всі свої переваги і недоліки, постарайся максимально чесно відповісти на це питання. І якщо твоя відповідь негативна, то це вже хороший привід для того, щоб замислитися.

2.Скажімо, у тебе є син – ти б хотів, щоб він був схожий на тебе?

Щоб він повністю скопіював модель твоєї поведінки. Займався тим, чим займаєшся ти. Щоб у нього були такі ж захоплення, щоб він проводив свій вільний час так, як ти його проводиш?

3. Припустимо, у тебе дочка: ти хочеш їй такого хлопця, як ти?

Ти хочеш, щоб він ставився до неї так, як ти ставишся до своєї дівчини? Щоб він доглядав за нею так, як це робиш ти? Щоб дарував ті ж подарунки, говорив ті ж компліменти, приділяв стільки ж часу?

Якщо на всі 3 питання ти відповів негативно, то у тебе проблеми, хлопець.

Що люблять жінки в чоловіках:

  1. Закохуються в образ.
  2. Жінки закохуються в тих, з ким відчувають себе жінками.
  3. Жінки вибирають тих, з ким відчувають свою значущість.
  4. Закохуються в розумних.
  5. Будь активним.
  6. Будь впевненим в собі.
  7. Виявляй характер.

1. Закохуються в образ.

Ти повинен це запам’ятати і зрозуміти для себе один раз і назавжди.

Вона не буде любити тебе за твій колір волосся, зріст, постать, статус у суспільстві, твою машину та інше. Вона полюбить тебе за твій цілісний образ і за те, наскільки ти в ньому гармонійний.

Якщо ти розібраний по частинах, як пазл, то тобі потрібно працювати над тими сферами життя, в яких ти відчуваєш, що не дотягуєш. І ніяк інакше.

2. Жінки закохуються в тих, з ким відчувають себе жінками.

Сильною вона може бути і без тебе. Вона хоче бути слабкою. Вона хоче, щоб хтось її пожалів, щоб хтось взяв частину її проблем і турбот на себе.

Хтось, з ким вона нарешті перестане думати про все, а просто розслабиться і зрозуміє, що поруч з нею чоловік. З яким більше не потрібно грати ніяких ролей, з яким можна видихнути і просто бути собою – нормальної слабкою жінкою.

3. Жінки вибирають тих, з ким вони відчувають власну значущість.

Не потрібно стібати її, знущатися і відпускати неприємні коментарі на її адресу. Хвали її, підвищуй самооцінку.

Вона повинна зрозуміти, що вона для тебе найкраща, тоді їй захочеться відповідати. Тоді вона буде хотіти бути з тобою.

Мотивуй її і надихай, стань для неї прикладом. Адже, погодься, якщо вона побачить, як 3-4 рази в тиждень ти ходиш в спортзал, стежиш за своїм харчуванням, навряд чи вона полізе в холодильник в 2 години ночі за черговим шматком торта.

І таких прикладів є безліч. У неї повинне з’явитися бажання реалізовуватися разом з тобою. І саме тоді у вас будуть гармонійні стосунки.

4. Жінки закохуються в розумних.

Це природно. Розум для них – чи не один з найголовніших критеріїв.

Не потрібно довго роздумувати над тим, які чоловіки подобаються дівчатам, адже відповідь досить проста.

Вона дуже хоче пишатися тобою, тому зроби все, що в твоїх силах. Замість того, щоб подивитися черговий футбольний матч, краще прочитай якусь цікаву книгу. Відвідуй музеї, театри.

Коли вона побачить, що ти знаєш набагато більше, причому ці знання з різних сфер життя, вона вже майже твоя!

5. Ти повинен бути активним.

Ніхто не хоче провести своє життя з ледарем. Якщо свої вихідні ти пропонуєш провести за переглядом чергового нового серіалу та поїданням всього, що є в будинку, то тут лише два варіанти.

Або з тобою така ж амеба, або вона вже збирає свої речі.

Бери на себе трохи більше, ніж ти можеш взяти – це навчить тебе організації, самодисципліні. Ти захочеш робити все більше, і таким чином колосально зміниш своє життя.

6. Ти повинен бути рішучим і впевненим у собі.

Забудь про свою сором’язливість, сумніви, слюнтяйство та інше. Ти ніколи не знайдеш собі дівчину з таким підходом до життя.

Вона хоче бачити в тобі впевненість і силу, здатність приймати рішення. Ти думаєш за двох, ти забув про всі свої страхи, ти повинен стати альфа.

Якщо ти будеш робити вигляд, що ти рішучий і впевнений, вона досить швидко це відчує. Так що не роби вигляд, а будь.

7. У тебе повинен бути характер.

Своя особиста точка зору, своя думку з різних питань. Ти не повинен підлаштовуватися під обставини і громадську думку. Тобі просто на це наплювати, тому що у тебе є своя система цінностей.

Тоді вона не буде користуватися тобою і витирати об тебе ноги. Як тільки дівчина відчує будь-яку, хоч якусь слабинку, то саме в те місце вона і натисне.

Вчися ставити її на місце, і якщо потрібно, образно вдарити кулаком по столу. Її це не злякає, вона відчує твою силу і твердість характеру.

Жінка – це візитна картка чоловіка.

Чоловік – це візитна картка жінки. Пам’ятай про це, саме тому пузатіки відвалюють такі суми за утриманок. Щоб всі їм заздрили.

Чоловіків визначають по жінкам. І навпаки. Твій вибір – це показник тебе, як чоловіка, і на що ти претендуєш і розраховуєш у цьому житті.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code