Press "Enter" to skip to content

Як дізнатися, чи зраджує дружина

У минулій статті ти читав, як правильно сваритися і вирішувати конфлікти. Сьогодні поговоримо про те, як дізнатися, чи зраджує дружина.

Якщо чоловіча зрада легальна для суспільства, то жіноча – причина для косих поглядів. Якщо твій друг, дізнавшись про чергову зваблену тобою красуню, скаже, що ти красава, то, коли зраджує дружина, – її відразу на вогнище.

Я розповім тобі про ознаки зради дружини і як зрозуміти, що дружина тобі зраджує, в цій статті.

Ознаки зради дружини або як дізнатися, що дружина зраджує:

  1. Зміна зовнішнього вигляду.
  2. Вона часто пропадає.
  3. Вона ховає гаджети.
  4. Зміни в ліжку.
  5. Вона віддалилася від тебе.
  6. Незрозумілі обновки.
  7. Згадки про якомусь чоловікові.

Знаєш, прокачаним чоловікам дружини не зраджують.

Звичайно, не всі реагують на зраду однаково, і похід наліво – це в будь-якому випадку погано і низько. Відмінність тільки в тому, що чоловіча зрада більш звична для оточуючих і не шокує так сильно, як жіноча. В чому різниця?


«Жінка отримує більше задоволення від зради, ніж чоловік. Для нього це невелика подія, для неї ж зрада завжди означає помста, пристрасть або гріх» (с) Етьєн Рей.


Тобто якщо нас може спокусити красива зовнішність і екстрим, то жінкам потрібен більш вагомий привід. Причин зрад може бути безліч (я докладно писав про них-у цій статті), але всі вони сидять глибоко в її голові.

Які ж є ознаки зради дружини?


1. Зміна зовнішнього вигляду.


Тепер вона голить ноги кожен день, хоча раніше, як мамонт, заростала шерстю на зиму. Ще вона закуповується порочною білизною тоннами і закинула бавовняні труси зі слоником в дальній ящик.

Фітнес тепер чотири рази на тиждень, вона виправляє свою фігуру. До речі, це може бути підставою побачитися з коханцем.

Вона дістає з антресолі забуті після випускного шпильки і одягає їх майже кожен день.

Чому так відбувається? Пам’ятаєш вас в перший час? Ти завжди в випрасуваній сорочці, поголений, а вона – нафарбована. З нею відбувається те ж саме, що з вами колись. Вона намагається когось вразити. Вона хоче бути красивою для нього.


2. Вона часто пропадає.


Ти бачиш її все рідше. Вона спізнюється з роботи, розповідає про завали, просить її не зустрічати на зупинці.

Йде гуляти з подругами пару раз в тиждень, хоча раніше вечорами валялася тюленем перед тєліком.

Або придумує нове хобі. Неважливо, яке. Це привід не бути вдома і не бути поруч з тобою. Часто вона не говорить тобі, куди йде або де була. Відмахується і не розповідає про своє життя.

У неї з’являються нові подруги. Як варіант, її близькі не схвалили зраду і відправили додому до чоловіка. Це привід розповідати про новий роман комусь іншому. Ну, або нові знайомства – просто прикриття для зустрічей з коханцем.

Чому так відбувається? Вона віддаляється від тебе з почуття сорому. Їй некомфортно поруч з тобою, вона намагається втекти.


3. Вона ховає гаджети.


Тепер її телефон і ноут для тебе під забороною. Не помічав нічого такого? Якщо раніше вона кидала їх де попало, то тепер скрізь тягає з собою.

Або вони запаролені, і пароля ти не знаєш. Або вона не дає тобі в руки нічого, де може бути якесь листування.

Також тепер вона говорить по телефону в іншій кімнаті, а не перебиває щебетанням про манікюр твій футбол.

Коли телефон пищить, вона зі швидкістю Флеша і спритністю мангуста хапає його і читає повідомлення так, щоб ти не бачив.

Чому так відбувається? Ну зрозуміло, чому. Вона ще вирішує, розлучатися з тобою чи ні. І не хоче палитися.


4. Зміни в ліжку.


Це можуть бути нові звички або дрібниці, яких раніше не було. Вона могла перейняти частину манер у коханця і цього не помічає за собою. Але ти помітиш, що відбувається щось не те.

Або вона стала більш пристрасною і лагідною, щоб приспати твою пильність. Хоче сексу частіше і більше, щоб ти нічого не запідозрив. Так роблять деякі жінки.

Чи стала більш холодною і байдужою. Їй неприємно, що ти її чіпаєш. Вона не буде давати тобі, буде постійно придумувати відмазки, дратуватися, відштовхувати тебе, коли пристаєш.

Чому так відбувається? Тому що вона вже вважає що належить коханцеві.


5. Вони віддалилася від тебе.


Не говорить про кохання, не робить компліментів, взагалі уникає тебе. Милі прізвиська звучать все рідше, ти розумієш, що у неї пропадають до тебе емоції.

Вона не піклується про тебе так, як раніше. Забуває про прохання, навіть про самі елементарні, типу погладити шмотки. І пояснює це тим, що вічно зайнята.

Піклуватися про чоловіка жінкам приємно. І любляча дівчина отримує кайф від того, що доглядає за тобою.

Якщо у неї є інший, тепер вона піклується про нього. Ще вона може перестати тебе поправляти або звертати увагу на всякі дрібниці. Вона майже не свариться з тобою. Віддає перевагу погодитися з твоєю позицією і не сперечатися.

Чому так відбувається? Їй взагалі тепер на багато що похріну.


6. Незрозумілі обновки.


Коханець буде дарувати їй подарунки. Ховати особливо ніде, так що вона стане придумувати, звідки вони взялися.

Може говорити, що духи віддала подруга. Або що вчора вона не стрималася і купила сумку на розпродажі. А браслет взагалі на дорозі знайшла, прикинь!

Чому так відбувається? Насправді, це подарунки від коханця, і вчора ввечері вони разом придумували, як загримувати їх, щоб ти нічого не запідозрив.


7. Згадки про якогось чоловіка.


Неважливо, якого, і в якому спектрі. Це може бути колега, старий знайомий, хлопець подруги, лікар, плювати.

Може, вона буде його нахвалювати або розповідати короткі випадки з життя. А, може, і ні. Вона може навіть говорити, що він її дратує, неважливо.

Вона про нього говорить, тому що думає про нього.

Це привід насторожитися і одна з ознак бажання дружини піти наліво.

Чому так відбувається? Їй буде хотітися говорити про те, хто викликає у неї емоції. Це типова жіноча риса.

Тепер ти зможеш зрозуміти, зраджує тобі дружина чи ні. Що робити, якщо у неї коханець, і як відновити відносини після зради я розповідаю в статтях нижче.

One Comment

 1. Володимир Володимир

  Дізнатися про зраду на 100% можна у двох випадках – людина сама зізнається в зраді, або отримати фото докази.
  Якщо зв’язок давній – він не має ніяких ознак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code