Press "Enter" to skip to content

Як довести дівчину до сквірту

У минулій статті ти дізнався секрети того, як довести дівчину до оргазму. Але оргазми бувають різні. Що, якщо тобі мало того, що ти вже вмієш? І ти хочеш спробувати довести дівчину до сквірта?

як довести дівчину до сквірту

Струменевий оргазм – це оргазм, який супроводжується викидом жіночої секреції. Це самий потужний і довгий жіночий екстаз.

Сквірт – це нереальне задоволення для панянки. Впевнений, тобі дуже цікаво, як же можна довести дівчину до сквирта і доставити їй такий кайф.

Зараз я розповім тобі, як довести до сквирта жінку.

Як довести дівчину до сквірта:

  1. Теорія.
  2. Практика.

Фригідних жінок дуже мало. Набагато більше чоловіків, які не вивчають тіло своєї панночки. І не знають, як доставити їй максимальне задоволення. В тому числі, і струменевий оргазм.

Будь-яка здорова дівчина зі знаючим чоловіком може отримувати всі грані задоволення. Твоє завдання – це вивчити теорію і грамотно застосувати її на практиці.

1. Теорія.

Струменевий оргазм – це найсильніший екстаз, що супроводжується виділенням жіночої секреції. Його особливість ще й у тому, що він може відразу ж і багато разів повторюватися. Жодних перерв і відновлень не потрібно.

Тому сміливо доводь дівчину до сквірта і насолоджуйся видовищем.

Задоволення дівчат від струминного оргазму не концентрується в статевих органах, а розливається по всьому її тілу. І триває набагато довше.

Сквіртінг дає жінці повністю розслабитися і випустити емоції. Він зробить ваше статеве життя насиченим і яскравим. Обов’язково спробуй довести дівчину до сквирта.

Жінки кажуть, що після струминного оргазму все навколо стає світліше, і мислити виходить більш ясно. Ти готовий панночкам дарувати нові відчуття? Поїхали далі!

Яка рідина виділяється під час струминного оргазму?

Це не сеча, це особлива жіноча секреція, що виділяється залозами Скіна. Подбай про те, щоб поруч був рушник.

Секреція ця майже прозора, з дивним солодкуватим запахом. Вона накопичується в області G. І викидається під час її правильної стимуляції.

Міфи про струменевий оргазм:

  • Сквіртінг доступний лише обраним. Це неправда, тому що при правильному впливі на область G струменевий оргазм може отримати будь-яка здорова дівчина.
  • Під час сквіртінгу викидається багато рідини. Це не так, і всі деталі у відео, які ти знайшов, – хитрощі порнографії. Секреції виділяється близько 10-50мл.
  • Сквіртінг – це хвороба, і взагалі ненормально. Вижени цю нісенітницю з голови своєї панночки. І, якщо якісь гінекологи візьмуться її лікувати, поясни, що вони просто розводять на гроші.

2. Практика.

Що ж потрібно робити і як щоб довести дівчину до струминного оргазму? Перше – якісно запали жінку.

Секрет сквіртінгу – стимуляція області G. Багато хто називає її точкою, але це ціла зона.

Область G знаходиться на передній стінці піхви жінки. Під час проникнення ти торкаєшся її членом пробіжно. А, щоб активувати область, потрібно на неї натискати. Спробуй для початку руками, і не забувай про клітор.

Врахуй, що в перший раз на це може піти досить багато часу. Але далі ти зможеш швидко доводити дівчину до сквирта.

Навпомацки це місце трохи шорстке, горбисте. Ти відчуєш, що воно відрізняється від стінок піхви. Проводь пальцями на глибині кількох сантиметрів всередині збудженої дівчини (важлива деталь) і знайди цю область.

Область G – це залози, які виділяють необхідну нам секрецію.

При стимуляції області G залози Скіна починають набухати і накопичувати рідину. На певній стадії збудження секреція вистрілює з них, подібно чоловічому оргазму.

Зверни увагу, що через стимуляцію області G дівчині буде здаватися, що вона хоче в туалет. Попроси її сходити ще до сексу, щоб вона не боялася. А під час процесу переконай не стримуватися.

Сходити в туалет в збудженому стані неможливо, тож хай не боїться. Тільки піддавшись інстинкту, дівчина повністю розслабиться і зможе отримати струменевий оргазм.

Оманливе відчуття, що жінка хоче в туалет, говорить про те, що наближається струменевий оргазм.

Струменевий оргазм – одне з найбільш великих фізичних задоволень, яке ти можеш доставити панночці.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code