Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як довести дівчину до сквирта

У минулій статті ти дізнався секрети того, як довести дівчину до оргазму. Але оргазми бувають різні. Що, якщо тобі мало того, що ти вже вмієш? І ти хочеш спробувати довести дівчину до сквирта?

Струменевий оргазм — це оргазм, який супроводжується викидом жіночої секреції. Це самий потужний і довгий жіночий екстаз.

Сквірт — це нереальне задоволення для панянки. Впевнений, тобі дуже цікаво, як же можна довести дівчину до сквирта і доставити їй такий кайф.

Подивись мої безкоштовні відеоуроки і дізнайся стратегію підкорення панянки! А потім я розповім тобі, як довести до сквирта жінку.

Як довести дівчину до сквирта:

  1. Теорія.
  2. Практика.

Фригідних жінок дуже мало. Набагато більше чоловіків, які не вивчають тіло своєї панночки. І не знають, як доставити їй максимальне задоволення. В тому числі, і струменевий оргазм.

Будь-яка здорова дівчина зі знаючим чоловіком може отримувати всі грані задоволення. Твоє завдання — це вивчити теорію і грамотно застосувати її на практиці.

А, ще краще, пройди мій тренінг «БОГ СЕКСУ» і стань кращим в ліжку!

1. Теорія.

Струменевий оргазм — це найсильніший екстаз, що супроводжується виділенням жіночої секреції. Його особливість ще й у тому, що він може відразу ж і багато разів повторюватися. Жодних перерв і відновлень не потрібно.

Тому сміливо доводь дівчину до сквирта і насолоджуйся видовищем.

Задоволення дівчата від струминного оргазму не концентрується в статевих органах, а розливається по всьому її тілу. І триває набагато довше.

Сквіртінг дає жінці повністю розслабитися і випустити емоції. Він зробить ваше статеве життя насиченою і яскравою. Обов’язково спробуй довести дівчину до сквирта.

Жінки кажуть, що після струминного оргазму все навколо стає світліше, і мислити виходить більш ясно. Ти готовий панночкам дарувати нові відчуття? Поїхали далі!

Яка рідина виділяється під час струминного оргазму?

Це не сеча, це особлива жіноча секреція, що виділяється залозами Скіна. Подбай про те, щоб поруч було рушник.

Секреція ця майже прозора, з дивним солодкуватим запахом. Вона накопичується в області G. І викидається під час її правильної стимуляції.

Міфи про струменевому оргазм:

  • Сквіртінг доступний лише обраним. Це неправда, тому що при правильному впливі на область G струменевий оргазм може отримати будь-яка здорова дівчина.
  • Під час сквіртінгу викидається багато рідини. Це не так, і всі деталі у відео, які ти знайшов, — хитрощі порнографії. Секреції виділяється близько 10-50мл.
  • Сквіртінг — це хвороба, і взагалі ненормально. Вижени цю нісенітницю з голови своєї панночки. І, якщо якісь гінекологи візьмуться її лікувати, поясни, що вони просто розводять на гроші.

2. Практика.

Що ж потрібно робити і як щоб довести дівчину до струминного оргазму? Перше — якісно запали жінку.

Секрет сквіртінгу — стимуляція області G. Багато хто називає її точкою, але це ціла зона.

Область G знаходиться на передній стінці піхви жінки. Під час проникнення ти торкаєшся її членом побіжно. А, щоб активувати область, потрібно на неї натискати. Спробуй для початку руками, і не забувай про клітор.

Врахуй, що в перший раз на це може піти досить багато часу. Але далі ти зможеш швидко доводити дівчину до сквирта.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Навпомацки це місце трохи шорстке, горбисте. Ти відчуєш, що воно відрізняється від стінок піхви. Приводом пальцями на глибині кількох сантиметрів всередині збудженої дівчини (важлива деталь) і знайди цю область.

Область G — це залози, які виділяють необхідну нам секрецію.

При стимуляції області G залози Скіна починають набухати і накопичувати рідина. На певній стадії порушення секреція вистрілює з них, подібно чоловічого оргазму.

Зверни увагу, що за стимуляції області G дівчині буде здаватися, що вона хоче в туалет. Попроси її сходити ще до сексу, щоб вона не боялася описаться. А під час процесу переконай не стримуватися.

Панночка не описается, тому що це неможливо в збудженому стані. Тільки піддавшись інстинкту, дівчина повністю розслабиться і зможе отримати струменевий оргазм.

Оманливе відчуття, що жінка хоче в туалет, говорить про те, що наближається струменевий оргазм.

Струменевий оргазм — одне з найбільш великих фізичних задоволень, яке ти можеш доставити панночці. Пройди мій тренінг «БОГ СЕКСУ» і дізнайся про всі секрети про владу над жіночим тілом.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code