Press "Enter" to skip to content

Як довго не кінчати і продовжувати статевий акт?

У минулій статті ти дізнався, який нормальний розмір члена і чи має розмір значення. Сьогодні я торкнуся питання про те, як довго не кінчати і як продовжити статевий акт.

Я розумію, що питанням, як швидко не кінчити, задається більшість чоловіків. І все чому? Щоб не вдарити в бруд обличчям, не бути смішним в очах дівчини. Все через невпевненність в собі.

як не кінчити швидко

У кращому випадку, ти просто хочеш довше приносити задоволення жінці, і тому цікавишся тим, як довго не кінчати і як продовжити статевий акт.

Як продовжити статевий акт і як довго не кінчати:

 1. Причини, чому чоловіки швидко кінчають.
 2. Напруга лобково-куприкового м’язу.
 3. Думай про інше і частіше міняй пози.
 4. Даоська техніка.
 5. Перевірені часом методи.

Почну з того, чому ти задався питанням, як швидко не кінчати і як продовжити статевий акт? Тебе давить той момент, що секс триває всього пару хвилин, і ти хочеш це поправити?

Подумай, чому тебе це зачіпає. Чи це дівчина виставляє те що відбувається в негативному світлі, і тобі соромно?

Зміни своє ставлення до того, що ти швидко кінчаєш. Не роби трагедію з того, скільки хвилин або місяців триває ваш статевий акт. Посмійся над собою і виставив все в позитиві.

Якщо ж ти переживаєш, що дівчина залишається незадоволеною через короткий секс, то просто акцентуй увагу на її задоволенні. Задовольни її, продовж прелюдію до самого піку збудження. І приділи час дівчині після того, як сам вже закінчив, якщо вона ще не встигла.

І ваша проблема буде вирішена без розборок питання про те, як подовжити статевий акт.

Причини, чому чоловіки швидко кінчають.

Для початку розберемося, чому у тебе взагалі виникла така проблема.

Швидше за все, ти занадто нервуєш. Чи чекав цього моменту дуже довго, і утримання зіграло свою роль. Або у тебе не було багато дівчат, і кожен новий секс ти сприймаєш, як свято. Чи ти так завищив значимість конкретної дівчини, що вона здається тобі ангелом з неба, а секс з нею – райською насолодою.

У будь-якому випадку причина – в тобі. В твоїй голові (крім випадків, коли виною всьому фізіологія). А тому потрібно покопатися в ній і прибрати тих тарганів, які заважають тобі розслабитися і отримувати справжнє задоволення від акту.

Отже, причини, чому ти швидко кінчаєш:

 • маленький досвід в ліжку;
 • тривала стриманість і очікування;
 • страх, що дівчина завагітніє;
 • страх невдачі, стрес;
 • завищення значимості дівчини і сексу;
 • неправильний спосіб життя;
 • медичні й фізіологічні причини.

Які існують методи, щоб продовжити статевий акт і довго не кінчати?

1. Напруга лобково-куприкових м’язів.

Це той м’яз, який мобілізується в момент, коли ти намагаєшся зупинитися під час сечовипускання. Або, коли намагаєшся поворухнути готовим до бою членом. Пам’ятаєш це відчуття? Ось це працює лобково-куприкова м’яз.

Тренуючи і напружувати її (можеш робити це взагалі в будь-який час), ти зможеш продовжити статевий акт.

Що робити під час сексу? В момент, коли оргазм підходить, затисни м’яз, і ти зможеш відтягнути момент еякуляції.

2. Думай про інше і частіше міняй пози.

Старий добрий спосіб відволіктися на результати матчу з хокею або наживку для завтрашньої риболовлі цілком працює. Поки ти весь в процесі і насолоджуєшся ним (що нормально і правильно), скінчиться він на піку насолоди.

Якщо ти вирішив відтягнути цей момент, відверни увагу свідомості від форм і стогонів своєї партнерки на щось нейтральне. Але не захоплюйся, а то він взагалі впаде.

Ще, якщо ти не будеш захоплюватися однією позицією, а спробуєш урізноманітнити акт, теж встигнеш трохи відволіктися. Але пам’ятай, що це також відволікає і твою партнерку.

Ще може допомогти, якщо поступальні рухи буде робити дівчина, а не ти.

Поки ти не залучений, ти відволікся.

3. Даоська техніка.

Полягає в чергуванні коротких і глибоких фрикцій. Доведеться заморочитись, але це теж працює. Що саме потрібно робити?

Перші п’ять хвилин чергувати кілька коротких з однією глибокою (наприклад, три до одного). Підбери темп під себе, але пам’ятай, що головне – глибоко входити лише зрідка.

Після п’яти хвилин збільш кількість коротких фрикцій, здійснюючи довгі все рідше і рідше. Так ти відтягнеш оргазм.

4. Перевірені часом методи.

Всі ці вправи потрібно практикувати постійно, щоб твій організм звикав.

До речі, використання хорошого масла теж ніхто не відміняв. Слизьке масло знизить твої відчуття і допоможе довго не кінчати. Ще існують масла з лідокаїном та іншими засобами для зниження чутливості.

Презерватив теж допомагає безвідмовно, щоб продовжити статевий акт. Звичайно, хороший ти, по ідеї, не повинен навіть відчувати. Але всі ж ми розуміємо, що з ним відчуття трохи не ті. Це і дасть тобі запас в деякий час.

Але самий дієвий спосіб швидко не кінчати і продовжити статевий акт – це більше сексу!

Регулярне статеве життя привчить твій організм до того, що він є, і ти зможеш продовжити статевий акт так, як тобі заманеться.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code