Press "Enter" to skip to content

Як контролювати дівчину?

Дівчата-подруги часто звертаються до мене зі скаргами на те, що хлопці їх контролюють. І їм не подобається така поведінка.

Чоловічий глобальний контроль зазвичай видний тільки з боку. Самі жінки легко плутають таке ставлення з проявом любові.

як правильно контролювати дівчину

Зараз я наведу тобі типову поведінку чоловіка, який контролює дівчину. Можливо, ти впізнаєш в ньому себе. Отже, поїхали!

Основні ознаки неправильного контролю:

 1. Скарги.
 2. Пасивно-агресивний.
 3. Один для всіх.
 4. Критика одягу.
 5. Ізоляція.
 6. Ревнощі.
 7. Бажання завести дитину.

1. Скарги.

Всіх бісить, коли хтось постійно ниє. Хлопець, який скаржиться на поведінку дівчини, розраховує, що настільки задовбає її, що вона перестане робити те, що йому не подобається.

Дівчата часто не помічають, що такі сцени влаштовуються суто з егоїстичних спонукань. І приймають як даність.

2. Пасивно-агресивний.

Ображений погляд, мовчання, відмова виконувати прохання. Це спосіб не робити те, що не хочеться. Або змусити дівчину робити те, що хочеться.

Наприклад, дівчина запланувала вечерю з батьками. А хлопець весь день марширує по квартирі з похмурим виразом обличчя. Вона лише з п’ятого разу доб’ється від нього відповіді, що він не хоче нікуди йти. І швидше за все, скасує вечерю.

3. Один для всіх.

Дівчатам подобається, коли ти дружиш з їх близькими та друзями. Але деякі таким чином хочуть просто втертися в довіру.

І головна мета – з’ясувати побільше про неї саму або про якісь події. І порівняти з її розповідями.

4. Критика одягу.

Безмірні ревнощі можуть спонукати тебе просити дівчину одягатися скромно. Щоб ти не переживав про те, що інші самці можуть помітити її красу.

Деякі чоловіки, навпаки, пишаються своєю дамою. І тому просять надягати, коли вони разом, тільки відверті і вульгарні вбрання.

5. Ізоляція.

Деякі чоловіки настільки невпевнені в собі, що переносять це на свою дівчину. Він так боїться її втратити, що намагається відгородити від усього світу.

Спочатку він буде обмежувати її виходи в світ. Потім і спільні розваги. В результаті їх коло спілкування зведеться один до одного.

При тому будь-які її заперечення, швидше за все, будуть зустрінуті істерикою і потрісканими стінами.

6. Ревнощі.

Невпевненість у собі також виражається через ревнощі. Багато чоловіків примудряються ще й вдало маскувати її під турботу.

Не спілкуйся більше з цим хлопцем, він мені не подобається. Мені видніше. Я забороняю тобі”. Подібна поведінка викликана лише його комплексами (якщо тільки вона не дає відвертого приводу для ревнощів, звичайно).

Не сумнівайся в собі. Прокачуй себе. Будь впевненіше! Якщо ти знаєш, що дівчина любить тебе, не сумнівайся і в ній. Відносини повинні будуватися на довірі.

7. Бажання завести дитину.

Ще один спосіб невпевнених чоловіків намертво прив’язати до себе даму, – це вагітність. Якщо одні мужики бояться появи дитини, як кастрації, то інші схиляють улюблену плодитися.

При тому його не цікавитиме ні кар’єра, ні плани, ні чиясь думка в цілому. Досить збочений вид контролю. Але ці чоловіки таким чином сподіваються виключити ймовірність її відходу від нього.

Чому жінки залишаються з тими, хто їх контролює?

 1. Приємно бути для когось цілим світом.
 2. Вона вірить, що може його змінити.

1. Приємно бути для когось цілим світом.

Так, жінки ласі на такі заяви. Невпевнені в собі чоловіки будуть зі сльозами на очах пояснювати всі свої заборони великою любов’ю.

Вона для нього як повітря. Він цілий день сумує. Йому нестерпно бачити, що інші чоловіки задивляються на його обраницю.

Дівчат приваблюють такі слова, і вони можуть терпіти контроль заради усвідомлення своєї цінності для чоловіка.

2. Вона вірить, що може його змінити.

Так, кожна маленька дівчинка намалювала собі картинку ідеального чоловіка. З віком картинка почала блякнути, тому що навколо не було нікого, навіть приблизно схожого.

Зустрівши того, хто збігся по парі важливих параметрів, вона хапається за нього і починає по-своєму одомашнювати. Намагається прищепити ті якості, яких немає, але дуже хотілося б.

І буде терпіти скандали і контроль в надії, що в майбутньому все буде по-іншому.

Як правильно контролювати дівчину або жінку?

Якщо ти впізнав себе в одному з цих пунктів, то терміново припиняй.

Ти або доб’єшся того, що дівчина від тебе піде, або перетвориш її в домашній фікус без власної думки.

Кожен чоловік знає, що має бути головним у відносинах. Повинен брати на себе ініціативу у всіх питаннях і нести за неї відповідальність.

Коли жінка бачить самця, вона розслабляється, і сама віддає всю себе в його руки. Вона знає: яке б рішення він не прийняв, їй буде комфортно і добре.

Вона дозволить вести себе за собою тільки тому, хто демонструє силу і відповідальність. Для цього вона буде влаштовувати невеликі перевірки, в яких ти зможеш показати себе.

Побачивши, що ти справляєшся з вашим життям і стосунками, жінка з задоволенням прийме позицію веденої. Завоюй її, і тобі не доведеться турбуватися про те, щоб стежити за її життям.

Стань лідером!

Нерідко чоловіки скаржаться на те, що не можуть контролювати своїх жінок. Чим більше вони прагнуть, тим більший протест отримують у відповідь.

Між контролем і лідерством є величезна різниця. Якщо ти хочеш, щоб жінка добровільно віддалася в твою владу, тобі не потрібно скочуватися в тотальний контроль. Ти повинен стати тим, хто не боїться вести її за собою.

Як бути лідером?

Говори про те, що хочеш ти. Поважай те, чого вона хоче. Порівняй, чи збігаються ваші плани. Якщо ні, шукай компроміс.

Риси справжнього лідера:

 1. Він мотивує і надихає. Він йде по життю зі своєю головною пристрастю. Він стає прикладом для інших, включаючи свою жінку.
 2. Те, як він висловлює свої ідеї з упевненістю та ентузіазмом, приваблює людей.
 3. Він не опускає руки і не зупиняється. Він може запросто почати все з самого початку. Його характер настільки сильний, що його не зупиняють труднощі.
 4. Він не боїться визнавати помилки. Так як вміє аналізувати ситуацію і робити висновки. Визнаючи провину, він тільки викликає повагу.
 5. Він знає, чого хоче від життя і від своїх відносин. Він наполегливий. Він чітко окреслює свої кордони, пояснюючи, чому не хоче чого-небудь робити.
 6. Він може заперечувати думку інших людей, але з повагою. Він не нав’язує іншим своїх переконань.
 7. Він готовий обговорювати всі розбіжності. Він визнає, що дівчина сама вирішить, слідувати його прикладу чи ні.
 8. Він віддає собі звіт в своїх діях. Він несе відповідальність за їх наслідки.

Жінки цінують справжніх лідерів. Вони можуть зберігати свою незалежність, знаючи, що поруч з ними сильна людина. Вони не відчувають потреби кудись бігти або намагатися знайти когось краще.

Якщо ти намагаєшся придушити її або встановити тотальний контроль над нею, то ніякий ти не голова у цих відносинах.

Стань для неї авторитетом, і вона сама буде в усьому до тебе прислухатися.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code