Press "Enter" to skip to content

Як маніпулювати дівчиною

Щоб маніпулювати дівчиною, необхідно краще зрозуміти її. Розібратися в тому, як працює її мозок. Тоді ти зможеш управляти дівчиною. У них є дещо спільне: потреба в безпеці.

як правильно маніпулювати дівчиною

Я підкажу тобі, як вести себе правильно, щоб керувати і маніпулювати дівчиною.

Поради, як маніпулювати дівчиною:

  • Будь ідеальним чоловіком.
  • Поміняй правила.
  • Змусь ревнувати.
  • Будь непередбачуваний.
  • Примусь її відчути себе покинутою.
  • Покажи їй, що вона поспішає.
  • Велике мистецтво спокушання.
  • Будь таємничим.
  • Будь впевнений у собі.

1. Будь ідеальним чоловіком.

Суть в тому, щоб викликати у дівчини довіру до власної персони. Пам’ятай, що жінки хочуть усе знати, люблять компліменти. Це твої інструменти для маніпулювання.

Отже, намагайся більше з нею розмовляти. Про що завгодно. Не забувай про подробиці. Додавай у розповідь деталі. Не варто обмежуватися фразою «Я працював». Розкажи про те, що саме тобі довелося робити, де ти обідав, про що ти думав, поки їхав в офіс.

Таким чином ти даси їй зрозуміти, що тобі нема чого приховувати. І ти готовий ділитися з нею найпотаємнішим.

Що стосується компліментів, то це прекрасний спосіб заволодіти її увагою.

2. Поміняй правила.

Ми всі звикли до того, що чоловік домагається, а жінка погоджується або не погоджується відповісти на ці залицяння. Настав час перевернути карти.

Познайомся з нею ближче, покажи, що вона тобі цікава. Але тут же дай зрозуміти, що не збираєшся її домагатися. Вияви байдужість.

Жодна поважаюча себе дівчина не змириться з такою несправедливістю. Вона почне намагатися сама справити враження на тебе. Буде вкладатися. Побачиш, на що здатна жінка, яка бажає заволодіти увагою.

3. Змусь ревнувати.

Так, цьому правилу не одна сотня років. Але від цього воно не перестає бути актуальним. З жінками деколи потрібно грати їх же зброєю.

Якщо ти вже в курсі, що подобаєшся їй, але при цьому не бачиш з її боку сильного бажання з тобою зблизитися, саме час змусити її ревнувати.

Просто покажи, що ти в курсі, що у світі мільйони красивих жінок.

Це правило особливо дієво в тій ситуації, коли ти потрапив у френдзону.

Нормальна вільна жінка не змириться з тим, що чоловік на її очах воліє когось іншого.

4. Будь непередбачуваний.

Твоя мета – щоб вона сама хотіла з тобою зустрітися. Тому, даючи слово набрати її номер, скажімо, в три години дня, сміливо порушуй його. Почекай як мінімум дві-три години. А краще до вечора.

Якщо вона проявила до тебе зацікавлення, в її голові народиться маса думок і припущень.

Коли запитає, краще всього сказати, що у тебе було багато справ. Ти даси їй зрозуміти, що вона для тебе не на першому місці в списку пріоритетів. Зрозуміло, їй захочеться це виправити.

Але не переборщи, інакше будеш в її очах ненадійним.

5. Примусь її відчути себе покинутою.

Ця методика є ефективною, коли ви вже непогано знайомі, але вона не проявляє до тебе достатнього інтересу.

Якщо ви опиняєтеся в компанії спільних знайомих, будь милий з іншими. Роби компліменти, базікай, знаходь спільні інтереси з її подругами.

Покажи, що дівчата цієї компанії викликають у тебе захоплення. Їй це не сподобається. Вона захоче переключити твою увагу на себе.

6. Покажи їй, що вона поспішає.

Якщо бачиш, що вона проявляє до тебе інтерес, ти можеш вбити це, якщо будеш показувати готовність піти їй назустріч занадто явно.

Ти викличеш набагато більшу цікавість, якщо залишишся недоступним. Приміром, вона покликала тебе на побачення, а ти скажи, що зайнятий.

Швидше за все, вона не відступить, поки не роздобуде зустріч з тобою. Пам’ятай, що застосовувати цю маніпуляцію варто тільки тоді, коли вона вже зацікавлена в тобі і хоче спілкуватися.

7. Велике мистецтво спокушання.

Ця порада найголовніша і принципова. Її ще можна назвати «наблизити і віддалити».

Якщо коротко, суть способу полягає в тому, щоб чергувати емоційну близькість з відстороненням. Цим методом досконало володіють самі жінки.

У чому полягає методика? Мета – прив’язати дівчину до себе. У хід можуть йти будь-які засоби: флірт, легка розмова про секс, довірчі теми.

Нехай вона відкриє тобі свої найпотаємніші таємниці, розповість про якісь дитячі страхи, поділиться переживаннями про роботу.

Нехай звикне до ваших інтимних розмов і зустрічей. Нехай буде впевнена, що ти вже в її руках.

Ось саме в цей момент ти і повинен відсторонитися. Просто віддалися, пропади на кілька днів, щезни з її життя. Відповідай на повідомлення сухо або не відповідай зовсім.

Якщо жінка в тобі зацікавлена, вона гарантовано почне відчувати бажання тобою володіти.

Головне в цьому методі – не загратися. Тактика діє безвідмовно, але повторювати її занадто багато разів не треба. Коли ваші стосунки переростуть в більш серйозну стадію, в ній не буде сенсу. Навпаки, раптовим віддаленням ти її засмутиш.

8. Будь таємничим.

Одне з основних жіночих слабких місць – їх цікавість. Вони можуть впоратися з іншими емоціями, але з цієї – найважче.

Якщо коротко, ніколи не розповідай про себе все відразу. Видавай їй інформацію про себе маленькими дозами, народжуючи більше питань, ніж відповідей. Нехай залишається інтрига.

Приміром, вона запитує про твою професію. Замість того, щоб сказати, що ти IT-спеціаліст, скажи щось на кшталт: «Я займаюся налагодженням зв’язків». В її голові виникне маса питань.

Якщо запитає про хобі, скажи, що це секрет. Їй буде цікаво, і ти оволодієш її увагою до себе.

9. Будь впевнений у собі.

Найбільше жінок приваблює в чоловікові упевненість в собі. Це почуття важко зобразити. Тому ти повинен виробити його в собі.

Так, вона може тебе «відшити». Але твоя сильна сторона полягає в тому, що ти готовий і до такого повороту подій. Постійно нагадуй собі про те, що в світі ще багато привабливих дівчат.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code