Press "Enter" to skip to content

Як найчастіше буває?

Причини, по яким не варто засмучуватися, якщо тебе кинула дівчина, ти вже знаєш. Тепер розглянемо один з типових сценаріїв в поведінці хлопців і дівчат.

Чоловік наймитує, працює, працює над собою, розвивається, і до 30 років у нього все тільки починається. Він вже зробив собі бізнес, ім’я, тепер можна трохи розслабитися, та й грошей уже заробив. Як говориться, нормальне життя тільки починається.

Є дівчата, які теж тусять, висять, колобродять. Для них важливо якомога більше скрізь засвітитися: караоке, клуби, туси, на концерти злітати. А потім, коли вона вже нагулялася, все перепробувала, вона вже, мовляв, готова до заміжжя. Тільки от кому ти така потрібна? Переспала з усіма, по світу потаскали, повозили.

Як це визначити? Так просто. Якщо у дівчини небагаті батьки, а вона постійно в роз’їздах, викладає фотки з яхт, то це мужики її возять. А вона з ними спить за бабло.

У них це називається по-іншому: «Він справжній чоловік і допомагає мені». Ага, саме так вони самі собі придумали. А серед нас, чоловіків (і не забувай, що світом правимо ми і встановлюємо правила теж ми), такі жінки – ті, хто є насправді.

А потім ці дівчата хочуть нормально вийти заміж за коханого. Навіщо вона йому потрібна?! Спала все життя за бабло, спи і далі.

Так і в 30 років вона вже другосортне м’ясо, не першої свіжості. І для мужика, у якого є бабло, вона не вигідна. Навіщо вкладати інвестиції, коли з кожним роком її активи стрімко падають вниз? Максимум, кому потрібні такі дівулі – це мужикам за 40 чи 50.

Як часто я чув розмови: «А скільки твоєму? – Я не скажу…» або «Яка різниця?». А потім дізнаєшся, що так і є, йому під 50.

А чоловік до 30 років тільки починає розквітати і спати з такими, як вона. Жінка хоче нормального чоловіка? А де вона була, коли він робив себе сам? Коли він ставав на ноги?

А потім через кілька років цей же хлопець знімає її в клубі. Такий весь красивий, підкачаний, стильно одягнений, при баблі, на машині і спить з нею в першу ж ніч.

Вона знає його лише 3 години, а вже віддалася йому. Вона думає, що це хлопець повівся. Нічорта він не повівся. Вона про це здогадується, але все одно йому дає. А 2 роки тому вона дивилася на нього презирливо і думала «фу, невдаха», тим самим загартовуючи його і роблячи ще сильніше.

Як же сильно все змінюється. А потім вона готова на все, щоб він залишився з нею. Щоб бути поруч, тому що вона бачить, що він нормальний, цілеспрямований хлопець з амбіціями. Але 2 роки тому вона цього не бачила, вона була сліпа. Так вона і зараз сліпа, він просто став по-іншому виглядати.

А навіщо вона йому зараз, коли у нього і так все добре? Щоб розділити його ж успіхи і перемоги? Але його так просто не зламати. Впертий, нахабний, але не слабкий.

Свою славу він розділить з тими, хто був з ним поруч, хто в нього вірив і його підтримував. Це його близькі, рідні і друзі, які з ним завжди, від а до я.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code