Press "Enter" to skip to content

Як перестати ревнувати дівчину

Вона може просто посміхнутися комусь на вулиці або затриматися на роботі, а ти вже підозрюєш? Ти постійно борешся з бажанням перевірити її телефон, соціальні мережі і навіть робочу пошту? Одна думка про те, що у неї є друзі-чоловіки, з якими вона може провести вільний час, приводить тебе до сказу?

Спочатку твоїй дівчині може бути приємно, що ти ревнуєш її. Але, через деякий час, твій контроль набридне і навіть може стати причиною вашого розставання. Як перестати ревнувати дівчину?

як перестати ревнувати дівчину, дружину, жінку

Спокійно. Будь-яка дівчина буде у твоїх ніг! Тільки у твоїх.

Як перестати ревнувати дівчину:

  1. Чому ти ревнуєш?
  2. Що буде, якщо продовжувати ревнувати?
  3. Як перестати ревнувати її?

Зрозумій один факт. Єдина причина твоєї ревнощів – це невпевненість в собі. Так, це так. Не віриш мені – закривай статтю і йди далі псуй ваші відносини.

Тільки нелюбов до себе і сумніви в собі викликають почуття ревнощів. І все, що ти відчуваєш, – через тебе.

У тому випадку, якщо дівчина сама дає привід і фліртує з іншими, вихід у тебе один – це піти від неї та знайти собі нормальну вірну панночку.

У всіх інших випадках причина – у твоїй невпевненості.

1. Чому ти ревнуєш?

Та тому, що ти не прокачаний. Тобі не подобається твій зовнішній вигляд, ти бачиш у собі, своїй зовнішності і фігурі вади. І нічого не робиш, щоб їх усунути.

Може, ти недостатньо заробляєш і відчуваєш себе ущемленим через це. І теж нічого не робиш, щоб підвищити свою кваліфікацію, змінити роботу, попросити надбавки. Сидиш на місці і ниєш.

Ще в тебе, швидше за все, мало досвіду в спілкуванні з дівчатами. Ти зустрів свою і шалено радий тому, що вона в тебе є. Але що сталося тепер? Правильно, ти дуже боїшся її втратити.

Ти думаєш, що, якщо вона піде, ти назавжди залишишся один. Чи не зможеш знайти таку ж гарну дівчинку, як вона. Або нікого не зможеш полюбити так, як її. Ти думаєш, що розставання з нею буде схоже на кінець твого життя.

І ти ревнуєш її до кожного стовпа в цьому страху. Ти вважаєш себе гіршим за інших. А тому думаєш, що її заберуть ті, хто краще за тебе. І знаєш, що? Відіб”ють.

А ще у тебе, мабуть, дофіга вільного часу, раз ти встигаєш його витрачати на ревнощі, а не на прокачування себе, своїх навичок і своєї особистості.

2. Що буде, якщо продовжувати ревнувати?

Правильно! Дівчина тебе кине.

Ти дійдеш до стадії параної і будеш підозрювати її у зраді кожну хвилину. Дзвінок, смс, лайк в інстаграмі – все це підступи коханців. І поїхала вона не до мами, а трахатись. А в суботу записана не на манікюр, а трахатись. І ходить кожен не на роботу, а трахатись.

Ти будеш намагатися обмежувати її, намагатися контролювати її життя. І це доведе дівчину до сказу. Це будь-яку адекватну людину швидко доведе до планки.

У відносинах дуже важливі свобода і довіра. Але, поки ти ревнуєш, ти їй цього не даси.

Ревнощі – херова якість, яка зіпсує ваші відносини. І взагалі, ця якість безглузда. Чому? А тому що від неї одна тільки шкода.

Якщо дівчина не збирається зраджувати тобі, ти її доконаєш своїми істериками і заборонами. І зільєш все, що є між вами.

Якщо ж вона і справді хоче зраджувати, то вона буде. І ти про це, швидше за все, навіть не дізнаєшся. Так що припини страждати фігньою!

3. Як перестати ревнувати дівчину:

  • Прокачати себе. Почитай цю статтю, як правильно прокачати в собі чоловіка. Позбувайся невпевненості і страхів. Це і є шлях, як перестати ревнувати.
  • Довіряй їй. Довіра – це дуже важливо. І якщо ти будеш весь час підозрювати її, панночка не витримає твого напору. Не треба замикати її в клітці, вона не буде щаслива з тобою на таких умовах. А тобі це треба?
  • Вона вже обрала тебе серед всіх інших. Якого біса ти взагалі сумніваєшся в ній? У твоєї дівчини була сотня шансів вибрати для себе будь-якого чоловіка. Думаєш, у неї не було інших шанувальників? Були. Але ні, вона з тобою. Так цінуй це і зрозумій, що вона з тобою не просто так. А тому, що вона так хоче. Так не треба, у неї це бажання відбивати.

Розумієш? Не витрачай час на безглузді почуття і істерики. Не псуй нерви своєї коханої. Займися собою, прокачуй свою впевненість і віру в себе. Люби себе сам, і ти помітиш, що вже не боїшся, що її заберуть. Тому що як можна піти від такого красеня?

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code