Press "Enter" to skip to content

Як пережити зраду дружини

Найстрашніше – це не дізнатися про зраду дружини. Найстрашніше починається після.

Коли ти не знаєш, як прогнати ці думки з голови. Коли живеш з нею в одній квартирі, спиш в одному ліжку і думаєш про те, що ще недавно вона була з іншим чоловіком.

Головне – це прийняти для себе рішення, чи дійсно ти хочеш зберегти ці стосунки. І пережити зраду дружини. Чи варто розлучатися.

А знаєш, прокачанному чоловікові нема чого ревнувати. І зраджувати йому не будуть. Він упевнений і в собі, і в своїй жінці.

Як же пережити зраду дружини?

Як пережити зраду дружини:

  1. Ти не говориш їй про те, що знаєш про зраду.
  2. Ти говориш з нею, і ви вирішуєте проблему.
  3. Розлучення.

Зрозумій, якщо дружина зраджує, – це не просто так. Жінки не йдуть наліво заради члена побільше.

Якщо тільки вона не повія, звичайно. Потрібно ретельніше вибирати.

як пережити зраду дружини, дівчини

Нормальна жінка змінює не заради сексу. Швидше за все, у вас у відносинах є серйозні проблеми у взаєморозумінні і спілкуванні.

Найчастіше це недолік уваги, коли ти багато часу проводиш на роботі. Або ти змінився, підзабив на дружину болт, розслабився, не займаєшся нею і вашим шлюбом. Не чуєш її, не цікавишся її життям і почуттями. Знайоме?

Більше того, я зі 100%-ою ймовірністю скажу, що вона тобі не раз натякала на своє невдоволення. І навіть пропонувала шляхи вирішення. Припомнюєш?

Згадай, чи чув ти від неї фрази: «Давай здітаємо на відпочинок, перезавантажимся», «Бувай частіше вдома», «Діти за тобою сумують» та інше. Але ти ігнорував її, відкладав сім’ю на потім, був зайнятий бізнесом. І тепер змушений читати мою статтю.

Зрозумій, що вона бере від коханця те, що ти недодаєш їй вдома. І це навряд чи секс. Швидше, це увага, спілкування, захопленість. Все те, що ти давав на початку відносин, а зараз перестав.

Найскладніше, що тепер тобі потрібно зробити – це зрозуміти причину, чому дружина пішла на зраду. І визнати, що вина лежить частково на тобі.

Обміркуй все, заспокойся, розберися в своїх почуттях і ставленні до ситуації. А саме, прийми рішення, хочеш ти відновити і виправити ситуацію або віддаси перевагу все припинити.

Подумай, чи дійсно ти любиш її, або це просто звичка? Чи точно не уявляєш своє життя без дружини або не хочеш відпускати її, тому що вам комфортно разом?

Ти наштовхнув її на зраду? Хто винен насправді?

Що робити?

1. Ти не говориш їй про те, що знаєш про зраду.

Варіант перший. Ти обміркував ситуацію і розумієш, що частка твоєї вини існує. І улюблена зробила помилку тому, що не була щаслива з тобою.

У цьому разі, якщо ти хочеш зберегти сім’ю і виправити все, що сталося, ти можеш не казати дружині, що знаєш про зраду.

Це буде набагато легше психологічно для неї. Вина за зраду не буде озвучена. І все, що їй залишається, – це відчувати сором всередині себе.

Коли-небудь в майбутньому ви можете поговорити про це. Але зараз зосередься на тому, щоб зробити вашу пару щасливою.

Якщо ти вже зрозумів, у чому були твої косяки, починай їх виправляти.

Бувай частіше вдома, делегуй на роботі обов’язки, звільни час для сім’ї. Згадай, якими ви були на початку відносин. Поверни романтику, приділяй увагу дружині. Будь хорошим чоловіком і відбий всі можливі бажання йти на бік.

Можливо, ти запустив себе і втратив форму? Можливо, перестав цікавитися чим-небудь, крім своєї роботи та зустрічей з друзями по вихідним? Може, ти не давав їй відчуття турботи і захищеності?

Проаналізуй всі ці речі і подумай, чим би ти міг стати краще. Що в собі ти міг би змінити, щоб пишатися собою.

Жінка зіллє всіх коханців, якщо поруч з нею знову з’явиться той, кого вона колись полюбила. Новий ти, прокачаний ти.

2. Ти говориш з нею, і ви вирішуєте проблему.

Якщо тобі не дуже сподобався варіант промовчати, і ти хочеш виплеснути всі емоції і образу, можеш поговорити з нею прямо.

Пам’ятай, що це повинна бути спокійна і гідна розмова без звинувачень і образ.

Твоя мета – з’ясувати з нею всі пріоритети у вашій родині, заново побудувати відносини, почати з чистого аркуша.

Поясни, що зрада тебе сильно зачепила, але ти хочеш виправити ситуацію. Запитай, що її не влаштовує у вашій парі і твоїй поведінці. Ти зможеш краще зрозуміти її і вислухати після відвертої розмови.

Швидше за все, ти втрачав багато чого, що було для неї важливо. І не відкладай зміни, будь для неї тим чоловіком, якого їй хочеться.

У кожній парі все дуже індивідуально, і я не можу припускати, що саме вона тобі відповість. Але якщо ти вирішив бути чесним, говори з нею прямо і відкрито. Будь готовий заново вибудовувати те, що почало руйнуватися.

Не віддаляйся від неї в цей період. Я розумію, що твоє самолюбство сильно зачепили. Але не будь з нею холодний, не веди себе так, ніби ви – чужі люди. Навпаки, оточи її теплом, увагою і турботою. Щоб вона зрозуміла, як сильно ти любиш її.

3. Розлучайся.

У тому випадку, якщо ти розумієш, що не хочеш нічого відновлювати, оголоси про розлучення.

Чоловіча та жіноча зрада – це різні речі.

Дівчина завжди робить це навмисно і через психологічний дискомфорт з тобою.

Якщо ти розумієш, що це пора закінчувати, і далі не буде вже нічого хорошого, збери волю в кулак і розірви відносини.

Якщо у тебе немає бажання виправляти косяки вашої пари, краще відпустити дружину до того чоловіка, якого вона захоче.

Прочитай мою статтю, як правильно розлучитися з дружиною, і зроби все в кращому вигляді.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code