Press "Enter" to skip to content

Як помиритися з дівчиною

Дівчата – істоти дуже чутливі. І дрібні конфлікти вони готові сприймати серйозно. Якщо тобі дорогі відносини з цією панянкою, ти захочеш помиритися з дівчиною. Як помиритися з дівчиною?

поради: як помиритися зі своєю дівчиною чи жінкою

Не потрібно знову з’ясовувати стосунки, звинувачувати один одного і шукати причини конфлікту. Як тоді помиритися з подругою? Найкраще проаналізувати, що сталося, самостійно, без наїздів на неї. Я розповім тобі, як найкраще помиритися з дівчиною.

Як помиритися з дівчиною:

  1. Як помиритися з дівчиною, якщо винен ти.
  2. Як помиритися з дівчиною, якщо винна вона.

1. Як помиритися з дівчиною, якщо винен ти.

Перше, що ти зробив після сварки – це заспокоївся і проаналізував ситуацію з точки зору обох сторін і знайшов винного.

У сварках найчастіше винні обидва. Хтось накосячив, а другий не так зреагував, не був терплячим, роздмухав конфлікт замість того, щоб його зам’яти. Розумієш?

Як би тобі не було неприємно визнавати, що ти був не правий, це потрібно зробити.

Визнавати свою провину – це чоловічий вчинок. Це означає, що ти працюєш над собою і своїми косяками. Це означає, що ти усвідомлюєш помилки і прагнеш їх виправляти і не допускати в майбутньому.

Це розвиток, це велика робота над собою. І тільки сильна людина може спокійно і стримано визнати факт, що він був винуватцем конфлікту.

А, найважливіше, самостійно його загладити і опрацювати ситуацію так, щоб таке не повторювалося.

Що робити, якщо ти зрозумів, що винен? Визнай це відкрито перед дівчиною. Скажи, що таке більше не повториться. А, головне, справді не допускай, щоб подібне знову сталося. Будь вірний своєму слову.

Не треба принижуватися, виправдовуватися (це днищенська поведінка). Веди себе по-чоловічому. Поясни, що ти усвідомив, що сталося, і готовий над цим попрацювати.

Якщо ти хочеш помиритися з дівчиною, це не означає, що троянди і великі ведмеді виправлять проблему. Не виправлять, максимум, замнуть. Це як зрізати бур’яни, а не викопувати.

Спочатку вирішуй конфлікт, потім роби дівчині приємне, якщо хочеш змінити їй настрій на захоплений і м’який. Але не навпаки.

2. Як помиритися з дівчиною, якщо винна вона.

Перше, що ти повинен розуміти: якщо винна твоя дівчина, то миритися повинна вона сама. Але, так як ти читаєш цю статтю, можу припустити, що миритися вона не прийшла. А ти не хочеш роздмухувати конфлікт ще більше і намагаєшся знайти спосіб все залагодити.

Якщо ти хочеш помиритися з дівчиною, яка сама ж накосячила у ваших відносинах і не визнала цього, тобі доведеться складніше.

Спосіб все той же: прийти і спокійно поговорити. Спокійно!

Не вибачайся і не виправдовуйся перед нею. Ти прийшов вирішувати проблему. Не виглядай як олень. Це жалюгідна позиція знизу.

Подумай, чому вона не прийшла миритися сама. Швидше за все, тому, що звинувачує тебе у всьому. Це погано, доведеться пояснювати їй ситуацію. Озвуч прямим текстом те, що тебе не влаштовує і злить. Поясни, що така поведінка з тобою неприпустима.

Дай зрозуміти, що, якщо таке буде повторюватися з її боку, ваші відносини не складуться. І ти підеш до іншої дівчини, яка буде тебе розуміти і слухати. І, що найважливіше, якщо її косяк буде повторюватися, дійсно встань і піди!

Сенс ображатися один на одного? Потрібно щось вирішувати. Разом розберіть проблему. Вислухай свою дівчину, нехай вона теж поділиться тим, що її засмутило. Може, ти почуєш те, що сам не помітив, і зможеш виправити.

Не забивайте на проблему, тому що в цьому випадку вона повториться, і з новою силою. Вам потрібно прийти до спільного консенсусу.

Якщо у тебе щось не виходить, дівчина не визнає провину чи не йде на примирення – погано. Якщо вона продовжує звинувачувати тебе або заперечувати те, що неправа, так буде завжди, у всіх конфліктах.

Чому? Тому що вона не поважає і не цінує тебе. Все дуже просто, відкрий очі на очевидні речі.

Краще змінити партнерку і побудувати гармонійні стосунки з іншою жінкою.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code