Press "Enter" to skip to content

Як поставити дівчину на місце?

Так, дівчину потрібно ставити на місце, коли вона нахабніє або лізе на голову. І карати, коли вона провинилася.

Як поставити дівчину на місце

Більш того, жінкам це навіть подобається, відчувати твою силу і владу над собою. Це викликає у них повагу до тебе і бажання коритися.

Сьогодні ми розповімо тобі, як поставити панночку на місце.

Тобі потрібно лише навчитися правильно проявляти характер, коли вона намагається тебе посунути. Як правильно ставити дівчину на місце? Я розповім тобі в цій статті.

Якщо жінка десь перегинає палицю, спершу задумайся, чому так відбувається. Тому що ти дозволив їй або тому, що вона така сама по собі? І виріши, чи потрібні тобі відносини з панночкою, яка буде постійно качати права.

Як ставити дівчину на місце:

    1. Чому вона нахабніє?
    2. Що робити, коли вона нахабніє?
    3. Як правильно себе позиціонувати?

Чому вона нахабніє?

Тому що ти її розбестив. Чи хтось до тебе. Як тільки дівчина чує чоловічу слабкість, вона буде нею користуватися. Буде тиснути на тебе, щоб отримувати бажане.

Що я маю на увазі? Ви підете в кіно на фільм, який вона вибрала, тому що ти піддався. Ви будете пити шампанське замість твого улюбленого нефільтрованого, тому що вона почала канючити. Ви будете жити з її мамою, бо вона закотила істерику про те, що не готова з’їжджати.

Наслідки можуть бути самі різні. І залежать тільки від того, як сильно ти дозволиш їй себе прогнути.

Ми, чоловіки, теж відчуваємо, яку панночку легко можна прогнути під себе, а з якою краще не гратися.

Пам’ятай, що будь-який скандал або каприз – це перевірка. Навіть якщо вона не влаштовувала її навмисне, вона буде дивитися, як ти себе поведеш. І промацувати, як далеко можна ускакати на твоїй шиї.

Якщо жінка розумна, і лізти тобі на шию не планує, вона все одно буде влаштовувати тобі іспити час від часу. Таким чином вона хоче переконатися, що поряд з нею – чоловік. Щоб заспокоїтися, якщо ти явно недостатньо показуєш їй свої яйця.

Тому з самого початку відносин демонструй, хто з вас головний. Вона буде відчувати поруч із собою надійну стіну в твоєму обличчі. А ти завжди будеш впевнений, що останнє слово в будь-якому питанні за тобою.

Що робити, коли вона нахабніє?

Пояснити, що тобі не сподобалося, і попередити її про можливі наслідки, аж до розриву. Спокійно скажи, що в тебе не вийде побудувати стосунки з жінкою, яка робить так, як тобі неприємно. Якщо вона дорожить відносинами, то відразу натисне на гальма.

Пам’ятай, що лідер у відносинах готовий у будь-який момент розірвати їх.

Не бійся втратити жінку, тому що інакше ти дуже швидко її втратиш. Або перетворишся в ганчірочку або підкаблучника.

Які ще можуть бути наслідки? Якщо її витівки не смертельні, і рвати через них відносини нерозумно, то використовуй покарання. Ти можеш попередити дівчину, що кожна її витівка буде супроводжуватися твоєю реакцією.

Що це може бути? Лишай її того, що їй подобається. Ніяких грошей, якщо буде витрачати їх на бари. Ніяких побачень, поки вона не навчиться проводити час так, як подобається тобі. Жодних ночівель у неї, поки вона живе з мамою.

Можеш також словесно акуратно зачепити її. Ні, не грубити.

Скажи, що ти в ній розчарований. Що не знаєш, як бути, бо не очікував від неї такої поведінки. Після таких слів вона задумається, чи варто продовжувати у тому ж дусі. Так як буде налякана тим, що ти міг про неї подумати. Жінки обожнюють все додумувати і накручувати. Тут вона все зробить за тебе.

Як правильно себе позиціонувати?

Зрозумій, що все це буде працювати тільки за умови, якщо в тебе сильний внутрішній стан.

Будь впевнений у собі. Вона повірить тобі тільки тоді, коли ти сам будеш вірити своїм словам. І так все життя.

Не намагайся переконати дівчину логікою, вони її не сприймають. Жінки живуть емоціями, а тому ти повинен приборкувати її своєю внутрішньою силою. Шлях до виховання будується на страху.

Я не маю на увазі кидатися на всі боки посудом і ламати могутніми плечима одвірки. Негідна поведінка чи образи – це показник твоєї невпевненості. Поважай себе, тоді і люди переймуться повагою до тебе.

Важливо ставити її на місце спокійно і гідно. І взагалі, це її роль – бути емоційною. У сварці тобі варто якомога менше проявляти свій гнів.

Чим спокійніше ти будеш себе вести, тим страшніше буде, повір. Вистачить одного твого холодного погляду, щоб вона замовкла. Важливо тільки, щоб погляд транслював твою внутрішню злість і енергію, яка швидко втихомирить панночку. Розумієш?

Жінка читає все, що ти відчуваєш.

Ти повинен говорити стримано і по справі так, щоб у неї при цьому холоділа кров. Щоб вона боялася і застигала під твоїм поглядом. Будь лаконічним і приділи цієї розмові мінімум часу. Пам’ятай, що інше вона додумає самостійно.

Тільки демонстрацією сили духу ти приборкаєш панночку. Тільки за допомогою свого внутрішнього стрижня ти станеш головним у відносинах. Тільки з допомогою твоєї справжньої мужності вона зможе повністю розкрити свою жіночність.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code