Press "Enter" to skip to content

Як повернути колишню дівчину

Перш, ніж посипати голову попелом і думати, як повернути дівчину, тобі потрібно підвищити свою самооцінку і подумати, навіщо і для чого тобі потрібна колишня.

Чи вона насправді потрібна тобі так, як ти думаєш, чи це говорить у тобі твоє зачеплене его? Ти все ще любиш або просто звик до регулярного сексу і смачної вечері? І тільки тому хочеш повернути колишню дівчину?

Звісно, так простіше. Адже для того, щоб почати щось з новою дівчиною, потрібно напружити себе і докласти зусилля. А з колишньої все набагато простіше. Саме тому в більшості і може з’явиться ця зрадницька думка: як повернути колишню дівчину після розставання.

Я прекрасно розумію, що твоє самолюбство зачеплено, а фантазія вже починає малювати в голові картинки, як вона проводить час з іншим хлопцем.

Ти починаєш думати, а що, якщо вона зовсім не страждає, а раптом без мене їй набагато краще, ніж зі мною? Це і може бути коренем твого бажання повернути її.

Але все-таки чесно запитайте самого себе, чи дійсно вона тобі так потрібна? Або ти просто йдеш на принцип? Для того, щоб прийняти остаточне рішення, прочитай мою статтю 8 причин для радості, якщо тебе кинула дівчина чи ось цю Тебе кинула дівчина? Вітаю. Раптом попустить.

А якщо ні, то ось тобі кілька причин для роздумів.

Чому дівчина тебе кинула?

Для початку тобі потрібно сісти, заспокоїтися і без зайвої емоційності все обміркувати.

Ти дорослий хлопчик і розумієш, що просто так у цьому світі нічого не буває. Для всього є свої причини. Що було не так?

Які косяки ти допускав? Можливо, не приділяв їй належної уваги. Можливо, просто звик до неї і перестав дивувати і радувати. Можливо, це все переросло в рутину.

Причин може бути безліч, але десь у глибині ти точно знаєш відповідь. Навіть якщо вона все це аргументувала банальними фразами, на кшталт «Ти занадто хороший для мене», «Ми не підходимо один одному» і так далі.

Розсуди сам, якщо б ти зустрічався зі своїм ідеалом, то відмовився б від неї просто так? Звичайно, ні.

Головні причини, чому тебе кинули:

  1. Ти безперспективний.
  2. Ти ніякий.
  3. Твоя поведінка і ставлення до неї.
  4. Рутина.

1. Ти був безперспективний.

Вона не бачила свого майбутнього з тобою. Тому що ти і сам свого майбутнього не бачив.

Ти тупо плив за течією і не хотів нічого змінювати. Ясна річ, що це не сподобається ні одній дівчині. Вона не бачила в тобі перспектив.

Якщо ти три роки сидиш на одному і тому ж місці роботи, всі вихідні проводиш з друзями і пивом, а після роботи приходиш і лягаєш на диван, які тут перспективи?

2. Ти був ніякий.

Від чоловіка в тобі залишилася одна назва.

Ти був пасивним, нудним, нецікавим, занадто передбачуваним, простим. Одним словом, бета-самець. Що їй робити поруч з тобою?

Куди подівся той хлопець, в якого вона закохалася? Який стежив за собою, бігав в спортзал після роботи, захоплювався своїми хобі. Де той, у якого горіли очі?

Якщо ти не приносиш в її життя нічого нового і корисного, не даєш їй ніяких емоцій? Неважко здогадатися, що вона все це буде шукати на стороні.

3. Твоя поведінка і ставлення до неї.

Можливо, ти думав, що раз вже у тебе є дівчина, то можна розслабитися і нічого більше не робити. Навіщо, якщо вона і так з тобою?

Це саме помилкова думка на світлі, яка згубила вже безліч відносин.

Ти повинен її добиватися, цінувати, влаштовувати сюрпризи, балувати, дарувати подарунки. А не залишати це на початковому періоді.

Жінка – це прекрасне, але складне створіння. І не забувай, що ти – чоловік. Переглянь свою поведінку.

Над відносинами потрібно постійно працювати.

4. Рутина.

У вас не відбувалося нічого цікавого, ви мало часу проводили разом. Ви просто існували поруч одне з одним. Вона піде з нудних і одноманітних відносин. А ти будеш думати, як повернути дівчину, яка кинула тебе.

Так, у тебе в голові є якийсь план і схема, як потрібно вести себе з дівчиною. Але подумай, звідки ти все це взяв?

Бачив у кіно, читав в книгах, знайомі – друзі підказали? Суть в тому, що ніхто і ніколи тебе не вчив, як правильно спілкуватися з дівчиною.

Тому мізки більшості хлопців і забиті всякою романтичною хернею, яка до дійсності не має ніякого відношення. Зрозумій, тебе кинули не тому, що ти зробив щось не так, а тому що з тобою щось не так. Тобі потрібно змінитися!

Чого не можна робити?

По-перше, не треба заганяти себе в депресію.

Не ний, не скаржся на життя та на обставини. Гідно прийми її рішення. Так чинить нормальний, впевнений у собі чоловік.

Що б не відбувалося з тобою в цей час, ніколи не варто принижуватися і опускатися перед нею. Не вмовляй її повернутися, а головне — не дави на жалість.

Саме за допомогою такої поведінки ти виглядаєш в її очах, як повна нікчемність. І якщо ти ще не знаєш, як повернути дівчину, яку любиш, то просто не будь ганчіркою. Ніхто не любить ганчірок.

І пам’ятай, що життя не закінчилося! Це дуже цікава штука, повір мені!

Як повернути колишню?

  1. Пропади на деякий час.
  2. Займися собою.
  3. Прокачай в собі мужика.
  4. Повернися і зваб її.

1. Пропади на деякий час.

Так, це радикальний, зате дуже дієвий спосіб. Пропади. Іди на дно.

Тобі потрібно її забути: прибери її фото, яке зберігаєш в гаманці, видали всі контакти і фотки з мобільника, ізолюйся від неї в соцмережах.

Номер її телефону теж видали, але перед тим запиши його на папірець. Поки що про дівчину тобі нічого не повинно нагадувати. Як кажуть: з очей геть – з серця геть. А в цей час ти будеш змінюватися.

2. Займися собою.

Почни ходити в спортзал, зміни свою зовнішність, полюби себе. Зроби так, щоб вона знову в тебе закохалася.

Працюй, не сиди на насидженому місці, рухайся вперед, розвивайся, бери участь у нових проектах.

Стань перспективним. Тим, з ким вона точно захоче бути. Знайди собі хобі або захоплення, можна урізноманітнити своє дозвілля. Зроби своє життя цікавим, тоді і іншій людині буде захоплююче перебувати поруч з тобою.

Спілкуйся з іншими дівчатами, отримуй досвід, прокачивайся. Дівчата дуже люблять конкуренцію і суперництво, хоч ніколи в цьому не зізнаються. Красиві дівчата – це просто маст хев!

3. Прокачай в собі мужика.

Важливий і твій потужний внутрішній стан, твоя впевненість у собі, твоя відповідальність. Твоя міць йде зсередини, і її помічають всі навколо.

Твій зовнішній вигляд повинен відповідати тому стану, який є всередині тебе. Піклуйся про те, як ти виглядаєш, як підстрижений, як одягнений і що ти їси. Стеж за своїм здоров’ям.

Спілкуйся з прокачаними, сильними людьми, які будуть надихати тебе, і бери з них приклад. Навчися нарешті правильно спілкуватися з дівчатами, доглядати за ними. Дізнайся, як зацікавити їх.

Це має бути реальна практика, а не та, яку ти підгледів в якійсь голлівудській мелодрамці. Спілкуйся з жінками і здобудь справжній бойовий досвід!

Вчися гарно говорити, це допоможе тобі переконувати людей у своїй правоті і вести їх за собою. А також бути в центрі уваги.

Не бійся помилятися і вір у себе!

4. Повернися і зваб її від початку і до кінця.

Принцип такий: ти не будеш тупо повертати її. Ти заново будеш її спокушати і завойовувати, як ніби ти її не знаєш і бачиш вперше.

Але зроби це гарно. Не поспішаючи, поступово. Це буде вже новий ти, який прокачав в собі чоловіка. Заінтригуй, будь загадкою. Нехай вона встигне розглянути нового тебе і побачити, наскільки ти змінився. Тільки так вона зможе оцінити твої нові якості і закохатися в тебе знову.

Набери її по телефону і повідом, що вам потрібно зустрітися. Сам призначаєш день, час і місце вашої зустрічі.

Потім зустрічаєшся з нею і використовуєш всі ті навички і прийоми, яких я тебе навчив.

Перед нею стоїть абсолютно інший чоловік: він займається собою, він цікавий, він знає, як правильно себе подати і як поводитися з дівчатами. Ти просто не залишиш їй шансів.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code