Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як поводитися, коли у тебе з’явилося дівчина

Якщо в тебе з’являється дівчина, твоє життя перетворюється в життя спецагента-супершпигуна. Ні, не тому, що тепер ти красень і герой. А тому, що тобі належить те ж, що і людині з іноземної розвідки.

ЗАБУДЬ ПРО СВОЄ МИНУЛЕ, як ніби його ніколи не було. І не здумай навіть словом про нього обмовитись.

Як правильно вести себе щодо минулого?

  1. Перепиши історію.
  2. Вона — краще за всіх попередніх.
  3. Гуглить — значить, любить.
  4. Всі бреши і заперечуй

1. Переписати історію.

Коли до влади приходив якийсь правитель з амбіціями, він обов’язково збирав натовп літописців, щоб вони … підправили історію. І розповіли в історичних книгах про те, який наш цар молодець, всі його суперники-противники – дивовижні лохи, а попередники – просто добірні мудаки.

Скажу тобі по секрету, дівчата хочуть від своїх хлопців того ж самого.

Тому, друже, коли ти обзавівся постійною дівчиною, сідай і переписывай свою історію любовних пригод. Інакше тобі забезпечені дерьмово наслідки. Починаючи від виносу мозку тримісячних обидок і кінчаючи розставанням, остаточним і безповоротним.

2. Ти сама-сама, тільки забери стовбур!

Приготуйся визнати не тільки те, що вона на світі всіх миліше, всіх рум’яної і біліше, але і те, що до неї у тебе взагалі не було жодної красивої дівчинки.

Дівчата не проти, щоб ти був досвідченим. Але вони не хочуть, щоб це був приємний досвід. Їм зовсім не хочеться це визнавати. ЯК ЦЕ тобі могло бути добре з ким-небудь ще?

Якщо ти не хочеш нарватися на неприємні розмови, постарайся взагалі не торкатися в розмовах своєї «минулого життя».

Всі свої трахи-махи і шпилли-віллі залиш для розмов у чоловічій компанії. Розумію, що полювання похвалитися і показати, який ти самець-ебака, та як на тебе самки самі ведуться.

Але це все для юнаків пікаперів, залиш цю справу їм. Мало того, що дівчині це неприємно. Скоріше всього, вона ще й буде дражнити тебе шлюханом при кожній сварці. Навіщо тобі це треба? Правильно, низачем.

Та сама фатальна хрень, яку ти можеш зробити – це, не подумавши, ляпнути дівчині, що в тебе бували чикули і солодше. Після такої фрази, друже, ти зрозумієш, чому урагани називають жіночими іменами. Швидше за все, це покладе вашим стосункам кінець.

Чому так? Уяви. Дівчина знайомиться в клубі з чоловіком і їде до нього додому. Вони заходять до нього в спальню, і вона бачить всюди плюшевих ведмедиків. Уздовж стіни стоїть величезна етажерка з колекцією: вгорі величезний білий ведмідь, а до нижніх полиць ведмедики все менше.

Ранок вона запитує: «Ну як я тобі?». Він, сонно: «Можеш взяти собі приз на нижній полиці.»

Погодься, тобі б це теж не дуже сподобалося. Якщо до твоєї подруги у тебе було щось краще в плані сексу, може, тобі варто спробувати чому-небудь навчити? Тільки не приводь при цьому приклади з особистого життя. Повір, їй точно не хочеться дізнатися, що Даша робила мінет так, що аж вуха ворушилися. Особливо якщо з цієї Дашею вона навчалася в одній групі. Гарантую, після таких історій ні тобі, ні Даші довго не прожити.

3. Гуглить — значить, любить.

Знаєш, хто самий крутий детектив усіх часів і народів? Ні, не вгадав. Це твоя нова дівчина.

Перше, що робить більшість дівчат у перші ж дні відносин – це огляд всіх твоїх акаунтів в соціальних мережах.

Всі списки друзів будуть з особливою ретельністю проінспектовані на предмет наявності баб.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Будь готовий до того, що подруга облазить сторінки ВСІХ ЖІНОК з твого френдлиста (навіть сторінку твоєї першої вчительки). І не дай бог на сторінці який-небудь з дівчаток виявиться фотка, де ви разом і вам добре.

Готуйся до серйозної розмови. Купи валеріанку, заспокійливий чай з ромашкою і кевларовий бронежилет. А краще намагайся заздалегідь прибирати такі фотки з мережі. А колишніх – з друзів.

4. Всі бреши і заперечуй.

Якщо, зав’язавши відносини з дівчиною, ти при цьому не почав, як мусульманська дружина, ховати очі при вигляді протилежної статі, то слухай, що я тобі скажу. Гірше правди про твоє минуле може бути тільки одне: правда про твоє справжнє.

Взагалі-то дівчата цінують чесність. Але це не означає, що потрібно говорити правду, тільки правду і нічого, крім правди. Після деяких чесних одкровень цілком можна отримати кілька років суворого режиму.

Мовчи і віджартовуйся, якщо тебе запитують: «Ти ж зараз дивився на цю, довгу, в міні-спідниці?», «Ти після корпоративу, випадково, не підвозив дівчаток з роботи?», «Правда, що ти вважаєш Олесю симпатичною дівчинкою?!».

Не треба всерйоз говорити такої правди. Вона тебе в повну дупу призведе. Навіть якщо ревнивий допит стосується якихось зовсім незначних дрібниць.

І вже звичайно, не розраховуй на правило «Щиросерде визнання полегшує покарання», якщо ти накосячілі по-крупному.

До твоєї дівчини дійшли чутки, що на вечірці ти обжимался з якоюсь брюнеткою? Ти зовсім випадково привіз з клубу додому двох студенток, і вони залишилися на ніч? Раз вже ти наламав дров, хоча б сам не будь тупим, як дрова: мовчи і все заперечуй.

Є багато жартів про жіночу логіку. Але коли справа доходить до вивідування твого особистого життя, дівчата виявляються часом у сто разів хитріше нашого. Тому чи не гріши» чи не попадайся! Будь обережний, друг. І удачі тобі.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code