Press "Enter" to skip to content

Як познайомитися з дівчиною продавщицею-консультантом

Познайомитися з дівчиною, в чиї основні обов’язки входить спілкування і сервіс – завдання не з легких.

способи знайомства с продавщицею-консультантом

Важко зрозуміти, чи справді ти їй сподобався або вона виявляє ввічливість.

Як познайомитися з дівчиною продавщицею-консультантом?

  1. Коли краще знайомитися?
  2. Як привернути її увагу?
  3. Як зав’язати розмову?
  4. Скільки часу приділити?

1. Коли краще знайомитися з дівчиною продавщицею-консультантом?

Перше правило – почекати, поки вона не буде вільна. Якщо поруч є потенційні покупці, вона відмахнеться від тебе. Вона на роботі її мета – заробляти. Зверни увагу на цей момент.

Підійди в зручний час. Краще всього – вранці. Чим раніше, тим менше буде довкола людей. Це мертвий сезон для магазинів. У тебе буде багато часу і поговорити з нею, і зацікавити. І ніщо не буде особливо відволікати її від тебе.

2. Як привернути увагу дівчини продавця-консультанта?

Дівчата, які працюють у сфері обслуговування, втомлюються більше, ніж інші. Вони завжди на виду, повинні посміхатися і бути привітними з відвідувачами. Повинні весь час спілкуватися і розповідати про товар. Це складна робота, можеш зробити на цьому акцент.

Ти можеш сказати щось абстрактне про її втомлений вигляд.

Не кажи, що вона погано виглядає. Скажи так, щоб дівчина зрозуміла, що ти її жалієш. Їй буде приємно, що ти помітив її важку роботу. Похвали її, що не багато хто зміг би так працювати. Скажи, що вона молодець.

Що стосується решти, так вона точно така ж, як інші дівчата. І підкоряти її можна звичайними способами.

3. Як зав’язати розмову з дівчиною консультантом?

Найлегший спосіб зав’язати розмову – це попросити її, щоб вона тобі допомогла щось вибрати. Запитай про речі, якими ти сам міг би користуватися. А не для подарунка. Це легкий метод, але саме він допоможе тобі зав’язати розмову і показати, що ти адекватний чоловік.

Коли вона запропонує тобі кілька варіантів, задавай питання, виявляй цікавість. Не питай про ціни або якості. Запитай, чи подобається їй, чи що вона думає про тебе в новому образі. Акцентуй увагу на ній, переводь розмову на її особистість.

Наприклад, питай, чи купила б вона таке. Або який колір їй більше подобається. Чи є у неї щось подібне.

4. Скільки часу можна виділити на розмову з дівчиною?

Мало. Точно так само, як і зі знайомствами на вулиці. Зацікав, покажи, що ти – нормальний хлопець, пропонуй зустріч. У тебе є 5 хвилин, не більше. Не розвозь шмарклі і не веди розмов про високе. Зведи розмову на особистій зустрічі, там вже будете дискутувати.

Не просити телефон. А пропонуй зустріч. Не просити. Пропонувати. Зустріч. Ясно?

Будь впевнений у собі, не маруди. Цей підхід зробить тебе сильнішим. Пам’ятай, що це крок до успіху.

Висновок:

Це не складніше, ніж знайомитися з кимось іншим. Потрібно лише стежити за деталями.

Якими? Поряд не повинно бути адміністратора, касира чи інших людей. Не забувай, що вона на роботі. Флірт з тобою може зашкодити її кар’єрі. Тобі потрібно діяти максимально швидко.

Це не означає, що ти 20 хвилин будеш приміряти рукавички, тому що поруч з нею хтось стоїть. Поклич її, відведи в бік і кажи, що хотів.

Найімовірніше, їй заборонено знайомитися з покупцями. І, тим більше, обмінюватися з ними контактами. Вона буде переживати, що їй за це влетить. Тому запропонуй їй продиктувати номер, а ти його запам’ятаєш і запишеш пізніше. Або запиши його сам на папірець, а не в телефон. Щоб начальство нічого не запідозрило.

Такі деталі, до того ж, додають вам ефект гри. А заборонений плід солодкий.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code