Press "Enter" to skip to content

Як познайомитися з дівчиною

Здавалося б, що може бути простіше для чоловіка, ніж зробити перший крок і познайомитися з дівчиною?

Однак саме на цьому етапі більшість з нас впадають в ступор, починають нести відверту нісенітницю, перестають контролювати себе і виглядають жалюгідними ідіотами. Чому так? Чому ти боїшся знайомитися з дівчатами?


як правильно знайомитися з дівчатами


Тому що чоловік сприймає це надто серйозно. Він починає вигадувати дотепні фрази, нестандартні способи знайомства. Він намагається бути тим, ким він насправді не є.

На жаль, не всі чоловіки здатні навіть на такий крок. Навіщо ускладнювати собі життя? Можна просто сидіти вдома, грати в комп’ютерні ігри і нити, що всі баби – суки, і їм від тебе потрібні тільки гроші (яких в тебе, швидше за все, немає).

Ця стаття для тих, хто впевнений у собі, цінує свій час і не боїться бути активним. Якщо це про тебе, тоді читай поради про те, як правильно познайомитися з дівчиною. Отримай владу над жінкою!


Яких чоловіків вибирають дівчата?


Дівчата завжди хочуть бачити поряд чоловіка, який не боїться брати ініціативу в свої руки. Для тебе це може здатися дрібницею, а для неї воно впливає на багато сфер життя.

Не боїшся брати ініціативу, значить, відповідальний, на тебе можна покластися. З тобою не стане нудно, ти будеш завжди її чимось дивувати і завойовувати. Вона зможе попросити тебе про допомогу і знати, що ти не відмовиш.

До тих пір, поки ти будеш боятися познайомитися з дівчиною, у твоєму житті нічого не зміниться. Ти ризикуєш залишитися самотнім невдахою.

Так, на перших етапах буде складно, тобі будуть відмовляти. Але суть в тому, що так ти наберешся досвіду і не будеш здійснювати безглузді помилки, які робив на першому етапі.

Загалом, перша і найголовніша якість, яку тобі потрібно в собі розвивати – це ініціативність. І ніяк інакше. Це початок початків.


5 правил, як познайомитися з дівчиною:


  1. Візуальний контакт.
  2. Виявляй цікавість.
  3. Стеж за її сигналами.
  4. Будь спокійний.
  5. Фліртуй.

1. Візуальний контакт.


Це дуже потрібний пункт. Навіть, якщо ти наважився підійти і познайомитися з дівчиною, то важливо не тупити і не бентежитися.

Говорити щось і дивитися в підлогу або на жвавий рух на вулиці – це верх хамства і неповаги до будь-якого співрозмовника, не кажучи вже про дівчину.

Звичайно, не потрібно влаштовувати їй огляд з пристрастю, розглядати кожну родимку на обличчі, окремо акцентувати погляд на певних частинах тіла та інше.

Досить того, що ти просто будеш дивитися їй в очі і уважно стежити за реакцією на твої слова, жести і поведінку.


2. Виявляй цікавість.


Ти повинен запам’ятати, що головна мета знайомства – це не підійти і розповісти всю інформацію про своє життя, починаючи від дитячого садочка.

Ти повинен якомога більше дізнатися про неї. Задавай питання, затрогуй якісь цікаві теми, говори компліменти.

Якщо вона стане питати тебе про щось, то відповідай максимально стримано, говори тільки те, що їй потрібно почути. При цьому будь доброзичливим і в міру відкритим. Дівчат це завжди підкуповує.

Намагайся зробити так, щоб між вами не виникало незручних пауз і занадто тривалого мовчання, тому що вона дуже швидко втратить інтерес.


3. Стеж за її сигналами.


Дівчина подає безліч сигналів під час вашого знайомства. Потрібно просто навчитися їх читати.

Якщо вона постійно посміхається чи несвідомо зменшує відстань між вами – це хороший знак. Вона сама може не віддавати собі в цьому звіту. Все відбувається на підсвідомості.

Тут же дій: ненароком торкнися її руки або плеча. Ти можеш переходити до наступного етапу – брати номер телефону або запропонувати продовжити знайомство в більш затишному місці. Пробуй!


4. Будь абсолютно спокійний.


Не метушися, не будь надто голосним, надто активним – так ти будеш схожий на дешевого клоуна.

Якщо дівчина побачить твою впевненість у собі, то у тебе з’явиться набагато більше шансів зацікавити її.

Всі твої внутрішні переживання відбиваються на тобі. Якщо ти нереально нервуєш, але при цьому намагаєшся зберегти кам’яний вираз обличчя, то знай, що це дуже добре помітно дівчині.

Так що зберися, дисциплінуй себе. Не відбувається нічого страшного! Ти просто знайомишся з черговою дівчиною. Ніяких глобальних катастроф і апокаліпсисів.


5. Фліртуй.


Це найголовніший пункт. Ти просто зобов’язаний вміти фліртувати. Так, насамперед тобі треба відточити майстерність на сотні інших, і без цього ніяк.

Всі дівчата обожнюють фліртувати, і ти повинен володіти цим мистецтвом досконало. Іноді всього лише одна фраза може визначити все. Однією фразою ти можеш зачепити її так, що вона ще довго буде згадувати тебе і твою манеру спілкування.

Але флірт не повинен бути вульгарним, грубим і похабним. Тут дуже важливо не переступити межу до вульгарності.

Перестань користуватися дешевими порадами пікаперів на тему «Як оригінально або красиво знайомитися з дівчатами». Просто візьми і зроби. Будеш багато думати – будеш виглянути похмурим лохом.

Підводячи підсумки, хочеться сказати про те, щоб ти перестав користуватися дешевими порадами якихось пікаперів з ютубу на тему «як оригінально познайомитися з дівчиною». Забудь про всілякі оригинальності. Просто візьми і зроби, а то будеш думати, як оригінально познайомитися і взагалі не познайомишся або ще гірше — будеш виглянути похмурим лохом, а це ж не той результат, який тобі потрібен, вірно?

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code