Press "Enter" to skip to content

Як познайомитися з офіціанткою

Я вже писав, як познайомитися з дівчиною. Сьогодні поговоримо про знайомство з офіціантками.

як познайомитись з офіціанткою

Це проблема багатьох хлопців, тому що дівчина на роботі і не може довго спілкуватися або загравати. Більше того, з неї намагаються знайомитися 10 разів на день, це ускладнює завдання.

Важливі моменти при знайомстві з офіціанткою:

  1. Вона дівчина.
  2. Вона на роботі.
  3. Усміхливість – це її обов’язок.
  4. Їй заборонено заводити стосунки з відвідувачами.

1. В першу чергу вона – дівчина.

І хоче займатися сексом з класним хлопцем. Ти повинен виділитися серед всіх, хто звернув на неї увагу.

Те, що вона на роботі і обслуговує тебе, має бути на другому плані. Пам’ятай, що вона – дівчина, така ж, як ті, кого ти зустрічаєш на вулиці.

І завойовувати її потрібно буде точно так само, як і інших, тільки врахувати нюанси.

2. Вона на роботі.

Це ти прийшов відпочити, а вона виконує свої обов’язки. Спочатку ти – відвідувач, у якого треба прийняти замовлення, принести рахунок і бути ввічливою. І для неї ти виглядаєш саме так.

Твоє завдання – спробувати переключити її з робочого настрою на трохи грайливий. Звернути увагу на себе, як на чоловіка. Це головна мета, так вона зможе відволіктися від обов’язків і розглянути тебе, як людину, а не як чергового гостя.

3. Усміхливість входить в її обов’язки.

Кожного відвідувача вона зустрічає з радісним виразом обличчя і намагається зробити так, щоб йому все сподобалося. Не думай, що вона фліртує. Відрізняй щирі емоції від простої ввічливості.

Особливо, якщо ти випив, може почати ввижатися, що вона тобі посміхається охочіше інших. Не май ілюзій. Швидше за все, вона робить це тільки тому, що так треба.

Дивися на її реакцію на конкретні фрази і жарти, тільки так ти помітиш, де вона щира.

4. Практично скрізь офіціантам заборонено заводити стосунки з відвідувачами.

Це плюс, тому що заборонений плід солодкий. Чим більше їй забороняють, тим більше хочеться акуратно і непомітно порушити цю заборону.

Ти зможеш стати її секретом, адреналіном, про який вона буде перешіптуватися з колегами на перерві. Використовуй ситуацію в своїх інтересах.

Покрокова інструкція при знайомстві з офіціантками:

1. Змінити фрейм персонал-гість. Покажи, що вона для тебе – не обслуга, а об’єкт симпатії. Злегка фліртуй, виводь теми від ресторанних. Говори про неї, жартуй, посміхайся. Будь не таким, як всі, хто залицяється до неї. А для цього будь самим собою.

2. Створити позитивний настрій. Пожартуй, разряди обстановку. Поділися гарним настроєм. Таких гостей обслуговують офіціанти з великим задоволенням і приділяють їм більше часу. Бачив коли-небудь? Заряджай її емоціями, нехай вона з задоволенням підходить до твого столика.

3. Завжди дивись їй в очі. При цьому посміхайся і демонструй розташування до неї. Це важливо, тому що бігаючий погляд тебе ніяк не виділить. І тим більше, буде погано, якщо ти будеш витріщатися на інших людей в барі або просторово витріщатися у вікно, поки вона відповідає на твоє питання.

4. Внутрішній самоконтроль. Ти повинен бути впевнений в собі. Пам’ятай про те, що офіціанткам заборонено спілкуватися з відвідувачами, тому не затримуй її надовго біля свого столика. Стеж за деталями і не забувай того факту, що в її роботі багато правил. Не змушуй її почувати себе ніяково і порушувати їх через твою цікавість.

Як її зацікавити?

Зазвичай з офіціантками намагаються познайомитися хлопці, які вже добряче випили. Навіть якщо ти один з них, потрібно виділитися.

Часто вони спілкуються з позиції зверху, тому що вона їх обслуговує. Дозволяють собі вульгарні жарти і ще не зрозуміло що. Вона від цього втомилася і не тішиться, коли хтось проявляє інтерес. Врахуй, що твої компліменти, швидше за все, спочатку будуть тільки дратувати її.

Ти повинен вигідно відрізнятися від них та показати, що вона цікавить тебе як людина.

Не будь нав’язливим і банальним.

Потрібно залишати чайові?

Спірне питання. Це не повинно виглядати так, ніби ти її купуєш. Важлива деталь, це буде неприємно для неї. Не залишай багато, козиряти будеш вже на побаченні. Не випендрюйся.

Але при цьому офіціанти не люблять гостей, які не дають на чай. Та й виглядати це буде теж не дуже. Чіплявся, фліртував, а в підсумку залишив рівно за чеком?

Залиш стільки, скільки належить за етикетом. Близько 10-20%.

Як взяти номер телефону?

Коли будеш брати у неї номер, відразу пропонуй зустріч. Не подзвонити і не поспілкуватися, а побачитися.

Ні, ти не будеш давати свій телефон або записувати якісь її соціальні мережі.

Скажи, куди ти хочеш з нею піти і чим зайнятися. Зацікав собою і подією, яку пропонуєш. Тоді логічно буде залишити телефон, щоб зв’язатися і уточнити деталі.

Якщо вона не дає свій номер телефону, бо їй не можна цього робити, то хай продиктує, а ти запам’ятай. Або запиши на чеку або серветці, але не в телефон.

Швидка і робоча схема знайомства з офіціанткою виглядає так:

  1. Рефреймінг (фрейм: людина-людина).
  2. Викликати у дівчини позитивні емоції (розсміши, пофліртуй, поговори на цікаві теми).
  3. Рефреймінг (фрейм: хлопець-дівчина).
  4. Пропонуєш зустріч і береш телефон.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code