Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як правильно чіпати дівчину

Ти і так все вмієш і робиш правильно? Хочу тебе засмутити, бо ласки — це окреме мистецтво. І, впевнений, що ти ссышь кожен раз, коли збираєшся вперше доторкнутися до панночки або перейти на якийсь новий рівень.

Як і де правильно чіпати дівчину і як доторкатися до дівчини?

Ти повинен продемонструвати їй ніжність і пристрасть за допомогою дотиків. Як і де правильно чіпати дівчину і як торкатися до панночки?

Як правильно чіпати дівчину:

 1. Чому потрібно чіпати дівчину?
 2. Як вона сприймає твої дотики?
 3. Етап знайомства.
 4. Етап зближення.
 5. Етап спокушання.

1. Чому потрібно чіпати дівчину:

 • Так ти показуєш своє бажання. Демонструєш сексуальний контекст вашого спілкування. Говориш таким чином про свої наміри щодо неї, і що хочеш її. Отсекаешь від себе френдзону.
 • Проявляєш сміливість. Більшість чоловіків соромляться торкатися до дівчат і тягнуть гуму, чекають вищих знаків від Всесвіту.
 • Це приємно. І тобі, і їй. Жінки — зворушливі істоти! Чіпай жінок. У них є багато опуклих (сподіваюся, що не впуклых) форм для рушання.

2. Як вона сприймає твої дотики:

 • Якщо ти подобаєшся дівчині, значить, вона хоче, щоб ти її чіпав. А якщо вона прийшла на побачення, то ти їй подобаєшся. Чіпай! Не будеш — дорога тобі в френдзону. Чому? Тому що вона не зрозуміє твого настрою на її рахунок. Дивись пункт перший.
 • Дівчата завжди зворушують того, хто їм подобається. Так вони підвищують зацікавленість співрозмовника. Логічно, що і на твої дотики вона буде реагувати позитивно.
 • У жінки шкіра в 6 разів ніжніше, ніж у тебе. Тому їм так потрібні обнімашки. Тобі не зрозуміти, але їй це все дуже приємно.

Золоте правило спокушання: чим раніше ти почнеш чіпати дівчину, тим швидше вона опиниться у твоєму ліжку.

Розіб’ємо ваше спілкування на три етапи, як в трехсвиданке. Торкатися потрібно теж відповідно просування зближення з нею.

3. Етап знайомства.

Тут потрібно бути скромним, але нахабніше інших чоловіків, набагато нахабніше. Можеш після знайомства, прощаючись, обійняти або поцілувати в щічку. Не обмежуйся стандартними рукостисканнями і посмішками.

У перший час використовуй соціально допустимі дотику, але не скупися на них.

Наприклад, торкання руками до рук/плечам, коли ти хочеш розповісти їй щось або звернути до себе увагу. Найшкідливіше дотик — це швидкоплинне, непомітне, ненароком.

Наприклад, пропускаючи її вперед у дверях, злегка підштовхни в спину або проведи по ній рукою. Торкнися плечей і рук, коли допомагаєш їй зняти пальто.

Коли торкаєшся непомітно до панночки, відразу прибирай руку, роби це ненав’язливо, а не вцепляйся в неї.

Так дівчині нічого тобі пред’явити і не на що обуритися.

Торкайся її волосся, плечей, рук. Наприклад, восхитись її сережками і проведи пальцями по краєчку особи. Або скажи, що у неї гарний браслет, і візьми її руку в свою, щоб розглянути. Будь ніжною і відразу відпускай її, коли вже доторкнувся.

4. Етап зближення.

Якщо ви не в закладі, а гуляєте, приобними її або візьми за руку. Але важливо не затягувати це і скоро відпускати. Будь то ближче, то далі, не нав’язуйся. В обнімку йти незручно, тому що пари хвилин цілком вистачить.

Використовуй всі ті ж дотику, що на етапі знайомства, але завмирай на довше. Пару секунд утримуй дотик, гладь дівчину і відпускай.

Можеш зробити їй легкий масаж долоньки пару хвилин. Або закинути її ногу на свою, якщо ви десь сидите. Поклади голову їй на плече. Полоскочи панночку, це завжди працює. Пари секунд вистачить. Прошепчи їй щось на вушко, як секрет, використовуй дихання.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Завжди дивись на реакцію дівчини. Якщо ви на побаченні, навряд чи вона буде нейтральною. Їй небудь сподобається, або ні. Другий випадок означає, що ти занадто поспішаєш. Використовуй її до себе, шукай коннект.

Твоєї завданням на етапі зближення є нагнітати атмосферу, робити її гаряче, зближуватися з дівчиною.

Якщо панянка реагує позитивно, рухайся далі. Гладь її стегна, живіт, запускай руки в волосся, чіпай її обличчя. Якщо вона дозволила торкатися її обличчя — цілуй! Це знак. Ти ж чекав знаку? Ось він! Цілуй дівчину!

Якщо її голова лежить у тебе на плечі, і між вами зовсім маленьку відстань, теж вже можна цілувати її.

5. Етап спокушання.

Якщо все добре пройшло на етапі зближення, тобі залишилися дрібниці — довести справу до ліжка.

Повторюй все, що було на попередніх етапах, і просувайся далі. Цілуй її, порушуй!

Сигналом на цьому етапі буде, якщо ти торкаєшся її груди/промежину через одяг. Дівчина може в’яло відбиватися від тебе, говорити фрази типу: «Ну не тут», «Що ти робиш?» «Перестань». Відключи гальма і вези її додому.

Знаком, що ти все зробив правильно, буде помацати її членом зсередини.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

 1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
 2. Почнеш мислити як успішний чоловік
 3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code