Press "Enter" to skip to content

Як правильно доторкатись до дівчини

Ти і так все вмієш і робиш правильно? Хочу тебе засмутити, бо ласки – це окреме мистецтво. І, впевнений, що ти сциш кожен раз, коли збираєшся вперше доторкнутися до панночки або перейти на якийсь новий рівень.

Як і де правильно чіпати дівчину і як доторкатися до дівчини?

як правильно доторкатись до дівчини

Ти повинен продемонструвати їй ніжність і пристрасть за допомогою дотиків. Як і де правильно чіпати дівчину і як торкатися до панночки?

Як правильно трогати дівчину:

 1. Чому потрібно чіпати дівчину?
 2. Як вона сприймає твої дотики?
 3. Етап знайомства.
 4. Етап зближення.
 5. Етап спокушання.

1. Чому потрібно чіпати дівчину:

 • Так ти показуєш своє бажання. Демонструєш сексуальний контекст вашого спілкування. Говориш таким чином про свої наміри щодо неї, і що хочеш її. Відсікаєш від себе френдзону.
 • Проявляєш сміливість. Більшість чоловіків соромляться торкатися до дівчат і тягнуть гуму, чекають вищих знаків від Всесвіту.
 • Це приємно. І тобі, і їй. Жінки – чутливі істоти! Чіпай жінок. У них є багато опуклих (сподіваюся, що не впуклих) форм для дотиків).

2. Як вона сприймає твої дотики:

 • Якщо ти подобаєшся дівчині, значить, вона хоче, щоб ти її торкався. А якщо вона прийшла на побачення, то ти їй подобаєшся. Чіпай! Не будеш – дорога тобі в френдзону. Чому? Тому що вона не зрозуміє твого настрою на її рахунок. Дивись пункт перший.
 • Дівчата завжди торкаються того, хто їм подобається. Так вони підвищують зацікавленість співрозмовника. Логічно, що і на твої дотики вона буде реагувати позитивно.
 • У жінки шкіра в 6 разів ніжніше, ніж у тебе. Тому їм так потрібні обнімашки. Тобі не зрозуміти, але їй це все дуже приємно.

Золоте правило спокушання: чим раніше ти почнеш чіпати дівчину, тим швидше вона опиниться у твоєму ліжку.

Розіб’ємо ваше спілкування на три етапи, як в тробх побаченнях. Торкатися потрібно теж відповідно просування зближенню з нею.

3. Етап знайомства.

Тут потрібно бути скромним, але нахабніше інших чоловіків, набагато нахабніше. Можеш після знайомства, прощаючись, обійняти або поцілувати в щічку. Не обмежуйся стандартними рукостисканнями і посмішками.

У перший час використовуй соціально допустимі дотики, але не скупися на них.

Наприклад, торкання руками до рук/плечам, коли ти хочеш розповісти їй щось або звернути до себе увагу. Найшкідливіший дотик – це швидкоплинний, непомітний, ненароком.

Наприклад, пропускаючи її вперед у дверях, злегка підштовхни в спину або проведи по ній рукою. Торкнися плечей і рук, коли допомагаєш їй зняти пальто.

Коли торкаєшся непомітно до панночки, відразу прибирай руку, роби це ненав’язливо, а не вчеплюйся в неї.

Так дівчині нічого тобі пред’явити і нема на що обуритися.

Торкайся її волосся, плечей, рук. Наприклад, скажи що ти у захваті від її сережок і проведи пальцями по краєчку обличчя. Або скажи, що у неї гарний браслет, і візьми її руку в свою, щоб розглянути. Будь ніжним і відразу відпускай її, коли вже доторкнувся.

4. Етап зближення.

Якщо ви не в закладі, а гуляєте, приобійми її або візьми за руку. Але важливо не затягувати це і швидко відпускати. Будь то ближче, то далі, не нав’язуйся. В обнімку йти незручно, тому що пари хвилин цілком вистачить.

Використовуй всі ті ж дотики, що і на етапі знайомства, але завмирай на довше. Пару секунд утримуй дотик, гладь дівчину і відпускай.

Можеш зробити їй легкий масаж долоньки пару хвилин. Або закинути її ногу на свою, якщо ви десь сидите. Поклади голову їй на плече. Полоскочи панночку, це завжди працює. Пари секунд вистачить. Прошепчи їй щось на вушко, як секрет, використовуй дихання.

Завжди дивись на реакцію дівчини. Якщо ви на побаченні, навряд чи вона буде нейтральною. Їй або сподобається, або ні. Другий випадок означає, що ти занадто поспішаєш. Використовуй це для себе, шукай коннект.

Твоє завдання на етапі зближення є нагнітати атмосферу, робити її гарячішою, зближуватися з дівчиною.

Якщо панянка реагує позитивно, рухайся далі. Гладь її стегна, живіт, запускай руки в волосся, доторкайся до її обличчя. Якщо вона дозволила торкатися її обличчя – цілуй! Це знак. Ти ж чекав знаку? Ось він! Цілуй дівчину!

Якщо її голова лежить у тебе на плечі, і між вами зовсім маленька відстань, теж вже можна цілувати її.

5. Етап спокушання.

Якщо все добре пройшло на етапі зближення, тобі залишилися дрібниці – довести справу до ліжка.

Повторюй все, що було на попередніх етапах, і просувайся далі. Цілуй її, торкайся!

Сигналом на цьому етапі буде, якщо ти торкаєшся її грудей/промежини через одяг. Дівчина може в’яло відбиватися від тебе, говорити фрази типу: «Ну не тут», «Що ти робиш?» «Перестань». Відключи гальма і вези її додому.

Знаком, що ти все зробив правильно, буде помацати її членом зсередини.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code