Press "Enter" to skip to content

Як правильно “підкачувати” до дівчини

Знаєш, чому я пишу статті з такими сентиментальними і тупими назвами? Тому що ти їх гуглиш! А якщо гуглиш, значить, для тебе це важливо. А раз так важливо, то я розставлю всі крапки і відповім на твої питання.

Як правильно доглядати за дівчиною?

Залицяння – особливий ритуал, який люблять всі дівчата, тому що в цей час відчувають себе бажаними і принцесами. Коли жінку домагається чоловік, вона розквітає, бо тобі важливо виділитися серед всіх інших її залицяльників.

Як правильно доглядати за дівчиною:

  1. Що не можна робити під час залицянь?
  2. Що потрібно робити під час залицянь?

Що таке взагалі залицяння до дівчини?

Це невеликий цукерково-букетний період перед сексом, під час якого ти завойовуєш і приручаїш її. Це твоя можливість виділитися і стати тим, кого вибере для себе жінка.

Все, що після – це вже відносини. І там вести себе потрібно трохи інакше. Отже, як правильно доглядати за дівчиною?

Що не можна робити під час залицянь:

  • Показувати надмірну зацікавленість у ній.

Не потрібно дзвонити дівчині по сто разів на день, писати смс «З добрим ранком», «Приємного апетиту» і «З легким паром». Так роблять всі підряд і цим набридають.

Так ти завищуєш значимість жінки і ставиш її на п’єдестал, як ніби вона – королева. Не потрібно дивитися на неї такими очима, ніби ти не гідний її. Це прямий шлях до підкаблучника і ганчірки.

  • Проявляти мега-турботу.

Це буде твоїм першим поривом – скрізь її забирати, відвозити, розважати. Думати, що ти можеш їй допомогти і хвалитися своїми зв’язками.

Все це буде чудово і доречно вже на етапі відносин. Але зараз ви ще на етапі спокушання. І надмірна увага грає проти тебе. Знаєш, чому?

Бо ти думаєш, що ти – серйозний тип, зацікавлений у дівчині. Ти можеш допомогти вирішити її проблеми, і це її вразить. Не вразить! Тому що так роблять абсолютно всі мужики.

Всі стеляться перед нею, намагаються догодити, і її це вже дратує. Ну, або, жінка буде просто тобою користуватися і френдзонити.

  • Бути передбачуваним.

Якщо дівчина знає, що і коли ти напишеш (знову ж, всякі банальності про погоду) і як відреагуєш на її провокацію, це дуже погано. Щоб не бути передбачуваним, просто не будь як всі. Як? Легко. Просто завжди роби тільки те, що хочеш сам. Все.

  • Бути правильним.

З добрими, гарними, розумними чоловіками жінки не сплять. Таких френдзонять.

Жінки сплять з поганими, брутальними, зухвалими і нахабними. Дивно? Чому так? Я розповідаю в цій статті.

Ось стань таким чоловіком, альфачом і лідером, і тебе будуть хотіти жінки.

  • Відкриватися на ранніх етапах.

Дуже багато чоловіків роблять саме цю помилку і раніше заявляють жінці про свої серйозні наміри.

Ти думаєш, якщо ти викладеш наперед про те, що хочеш будувати відносини з цією дівчиною, а не просто потрахатись, вона різко розгорне перед тобою ноги. Ні, цього не станеться. Це нецікаво.

Так роблять усі, і дівчата не вірять подібним заявам. Вона повинна розуміти, що подобається тобі. Вона теж повинна боротися за твою увагу. Все повинно виглядати так, що у тебе багато таких, як вона. І що ти знаходишся в процесі вибору дівчини.

Що потрібно робити під час залицянь:

1. Забий болт.

Повір, чим менше ти паришся, тим краще в підсумку все вийде. У тебе вже є стратегія поведінки з дівчатами, які тобі не подобаються. Це звично і легко. Вони за тобою бігають, бо тобі на них похер.

Ось і веди себе точно так само з панянками, які тобі заходять. Складно, але, якщо ти будеш спокійнішим, впевненішим і злегка байдужим, це буде великим плюсом для тебе. Не бійся її втратити, і ти її не втратиш.

2. Дій чітко по інструкції.

Сміливо вражай панночку, зваблюй її, вливай у неї емоції. А, головне, показуй, що ти – мужик.

3. Навчися говорити «ні».

Відмовляйся тоді, коли ти чогось не хочеш. Це нормально і покаже тебе, як сильну особистість. Не потрібно потурати у всьому і підлаштовуватися під дівчину.

А ще став панночку на місце і роздавай люлей, коли вона провинилася. Це дуже важливо. Так ти показуєш, хто з вас головний і проявляєш альфа-якості. А саме це шукають всі жінки в мужика – великі яйця!

4. Завжди залишайся чоловіком.

Це значить, не зраджуй собі, своїм принципам і не прогинайся під жінок. Будь собою і живи так, як тобі хочеться. Підстилочки не цікавлять гідних дівчат. Їх цікавлять сильні чоловіки.

Залишайся вірним своїм поглядам, будь стійким і сильним. Жінок багато, а ти у тебе один.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code