Press "Enter" to skip to content

Як правильно фліртувати з дівчиною

Багато чоловіків вважають, що в тому, щоб фліртувати з дівчиною взагалі немає нічого складного. Насправді мистецтвом правильного флірту володіють одиниці. Для того, щоб навчитися правильно фліртувати, потрібно дуже багато практикуватися.

як правильно фліртувати

Мета флірту – це показати дівчині, що ти зацікавлений у ній. Але не прямо і відкрито говорячи про це, а натяками.

Флірт – це не брудні і вульгарні жарти, розмови про секс і домагання. Фліртувати потрібно більш тонко і естетично, як би граючи, і залучаючи дівчину в цю гру.

Як правильно фліртувати з дівчиною? Ти повинен бути впевнений в собі, знати собі ціну, володіти почуттям гумору і бути максимально розслабленим. Щоб твій настрій передався й дівчині. Я навчу тебе правильно фліртувати!

Прояви свою зацікавленість:

 1. Використовуйте мову тіла.
 2. Будь делікатним.
 3. Говори з нею про неї.
 4. Дражни її.

1. Використовуйте мову тіла.

З допомогою мови тіла іноді все можна показати куди краще, ніж за допомогою слів. Певні жести, міміка та вираз обличчя скажуть все за тебе.

Ось кілька хитрих прийомів, для того, щоб фліртувати з дівчиною, використовуючи мову тіла:

 • ти повинен підтримувати зоровий контакт. Завжди дивись дівчині в очі, коли розмовляєш з нею. Не варто розглядати інших людей, встромляти в телефон або просто дивитися в стелю;
 • не тримай руки схрещеними на грудях. Краще всього, якщо ти будеш активно жестикулювати ними, як би підтверджуючи свої слова;
 • нахиляйся в її бік, коли ти щось говориш їй. А якщо ви десь сидите разом, то спробуй бути трохи ближче до неї. Але не варто переходити в зону особистого простору;
 • посміхайся. Показуй їй, що ти в гарному настрої. Так ти створиш розслаблену атмосферу, і дівчина відчує себе більш комфортно;
 • не потрібно сутулитися. Стеж за своєю поставою, ти повинен сидіти рівно. Ця поза додасть тобі впевненості і благородства.

2. Будь делікатним.

Намагайся розвити в собі такі якості, як делікатність і витонченість, тому що саме на них і будується весь флірт. Сенс не в тому, щоб сказати дівчині в лоб, що вона тобі подобається. А зробити це в грайливій манері.

Ось кілька порад, як краще всього це зробити:

 • навчись робити небанальні компліменти. Постарайся її вразити і приголомшити, видай щось оригінальне, щось, що їй би точно запам’яталося;
 • зроби так, щоб вона відчула себе особливою. Їй не потрібні всі ці проштамповані фрази, які ти говорив іншим дівчатам. Скажи щось унікальне саме про неї, і вона обов’язково це оцінить.

3. Говори з нею про неї.

Не варто постійно говорити тільки про себе, роботу, захоплення, друзів. Покажи дівчині, що тобі хочеться дізнатися щось про неї. Що ти в цьому дійсно зацікавлений. При цьому не варто закидати її питаннями.

Що краще запитати у неї:

 • між справою дізнайся, як вона любить проводити свій вільний час. Воліє вона залишитися вдома і відпочивати від всього, або ж любить тусовки, веселощі і галасливі компанії;
 • якщо раптом дівчина стала говорити тобі про свою сім’ю, неодмінно запитай, чи немає у неї братів або сестер;
 • не забудь запитати, чи є у неї тварини. Це ще одна тема, на яку дівчата готові говорити вічно;
 • дізнайся її думку з приводу якоїсь безглуздої дрібниці. Наприклад, запитайте, як вона ставиться до хлопців, які люблять рожевий колір. Це розвеселить її і зніме напругу.

4. Дражни її.

Як тільки ти зрозумієш, що між вами більше немає ніякої напруги, можеш починати злегка дратувати її та підколювати. Це продемонструє твоє гарне почуття гумору і зробить флірт більш оригінальним.

Ось кілька хороших порад:

 • ти можеш посміятися над її інтересами. Не бійся, що дівчина образиться на такий безневинний жарт. Швидше за все, вона розсміється і захоче тобі відповісти якоюсь колючістю в помсту;
 • можеш злегка пожартувати з приводу її зовнішнього вигляду. Якщо на ній занадто багато прикрас, можеш сказати, що необов’язково було одягати все краще і відразу. Але роби це не злобно і не серйозним тоном, а в жартівливій манері;
 • пожартуй з приводу її сміху, тому що часто дівчата справді дуже смішно сміються. В цьому немає нічого образливого, якщо такий жарт буде сказаний по-доброму.

Зачаруй її:

 1. Покажи свою дотепність.
 2. Продемонструй почуття гумору.

1. Покажи свою дотепність.

Дівчата обожнюють дотепних хлопців. Небанально жартуй і грайливо відповідай на її підколи.

Ось кілька класних прийомів, як можна продемонструвати свою дотепність:

 • покажи, що з тобою приємно поговорити на будь-які теми. Якщо дівчина відпускає якийсь іронічний жарт в твою адресу, то відповідай їй тим же;
 • вияви оригінальність. У тебе має бути свій особливий погляд на багато речей, та нехай навіть на банальні теми;
 • насамперед ти повинен вивчити дівчину. Якщо ти бачиш, що вона розумна, начитана, освічена, тоді вона зрозуміє навіть твої найтонші зауваження. Якщо ж перед тобою сидить звичайна дівчина, то не варто її вантажити.

2. Продемонструй своє почуття гумору.

Гарне почуття гумору зустрічається не так вже й часто. Так що вона оцінить цю межу.

Ось як це можна зробити:

 • всьому свій час. Це значить, якщо ти будеш постійно жартувати або робити це невлад, то будеш виглядати безглуздо. Стеж за тим, щоб твої жарти були доречні. Щоб вони як би відповідали на фразу дівчини. Не варто перебивати свою співрозмовницю, якщо раптом в голову прийшов якийсь нереальний жарт. Дочекайся моменту, коли вона закінчить говорити;
 • не варто сильно напружуватися. Прагнення стати смішним буде написано в тебе на лобі;
 • смійся над собою. Дівчата обожнюють хлопців, які вміють над собою пожартувати. Це покаже відсутність комплексів і позитивне мислення.

Чого робити не можна?

 1. Не будь надто прямолінійним.
 2. Не будь обережним.
 3. Приділяй час і флірту, і серйозному спілкуванню.

1. Не будь надто прямолінійним.

Якщо ти не залишиш якоїсь загадки, а будеш говорити все прямо і відкрито, то ніякого флірту не вийде. Ти тупо заявляєш дівчині про те, що вона тобі сподобалася. Пропадає вся принадність цієї гри.

Забудь про фразу «Я хочу тебе поцілувати». Або питання “Можна, я тебе поцілую?”. Це жалюгідно виглядає, чому ти повинен про щось просити дозволу? Хочеш поцілувати – цілуй. Все.

Не пялься на її груди і не додумайся зробити їй комплімент. Це неповага до дівчини і явний натяк на секс.

Не потрібно зациклювати всю свою увагу на неї. Ти можеш здатися занадто набридливим.

2. Не будь занадто обережним.

Якщо ти будеш занадто обережним, покажеш, що перевищуєш її значимість. Трястися і переживати про результати побачення – не поведінка альфа-самця. Але і холодним не варто бути, з такими чоловіками дівчатам нецікаво. Як знайти межу?

Дай кілька натяків, що вона тобі подобається. Через флірт, компліменти, дотики. Інакше швидко потрапиш у френдзону. В іншому – покладися на її реакцію і дій по ситуації.

3. Приділяй час не тільки флірту, але і нормальному спілкуванню.

Всього має бути в міру. Покажи також, що ти розумний і гідний хлопець. Розкажи трохи про себе, поговори на абстрактні теми, розкрий себе, як людину.

Навчися поєднувати флірт і просто приємне миле спілкування. Вона повинна піти з цієї зустрічі з почуттям, що знає про тебе набагато більше, ніж до цього.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code