Press "Enter" to skip to content

Як правильно спілкуватися з дівчиною

Спілкування – це дуже важливий фактор при знайомстві і подальших відносинах. Від того, ЩО, а головне, ЯК ти будеш говорити, залежить дуже багато.

як правильно спілкуватися з дівчатами

Головна мета правильного спілкування з дівчиною – це викликати довіру у своєї співрозмовниці. А також створення позитивного емоційного стану. Дівчина керується саме емоціями, а не логікою.

Я дам тобі кілька важливих порад, як розмовляти з дівчиною.

10 порад, як правильно спілкуватися з дівчиною:

  1. Не будь занудним.
  2. Говори повільно і тихо.
  3. Говори мало.
  4. Використовуй грудний голос.
  5. Будь оригінальним.
  6. Правильно задавай питання.
  7. Пізнавайте один одного.
  8. Включи фантазію.
  9. Не тисни на неї.
  10. Акцентуй увагу на ній.

1. Не будь занудним.

Твоя мова повинна викликати у дівчини емоції. Неважливо, що саме ти говориш. Якщо при цьому ти будеш намагатися розповідати все емоційно і цікаво, вважай, півсправи ти вже виконав.

Безумовно, жінки люблять розумних і ерудованих чоловіків. Але при цьому не треба забувати про частку азарту і зацікавленості, які ти повинен викликати у неї.

2. Говори повільно і тихо.

Якщо ти будеш занадто багато тараторити, вона не встигне нічого зрозуміти. Занадто багато інформації викличе в ній лише почуття втоми і навіть роздратування.

Якщо ти будеш говорити хоча б на пів тону нижче звичайного, їй доведеться вслухатися в те, що ти говориш, а, значить, бути ближче до тебе.

3. Говори мало.

Не потрібно викладати їй відразу весь потік інформації, який міститься в твоїй голові.

Ти прийшов на побачення. І самий головний об’єкт, на якому ти повинен сконцентрувати всю свою увагу — це дівчина.

Говори про неї, цікався її життям. Про себе видавай тільки те, що вона запитує, а не все і відразу. У цьому буде міститися певний момент гри та інтриги, а дівчата люблять це поєднання.

4. Використовуй грудний голос.

Грудний голос дуже круто впливає на жінок і викликає особливу дію. Але тут дуже важливо зрозуміти, коли саме він буде доречний.

Якщо ви тільки познайомилися, спілкуйся з нею нормально, як ти завжди говориш в житті. А якщо вона зацікавилася тобою, то грудний голос доведеться в самий раз.

5. Будь оригінальним.

Ця порада досить банальна. Але багато хлопці часто забувають про це і починають вантажити розмовами про будинок, роботу, домашніх тварин та інші нісенітниці.

Навіть якщо ти розповідаєш їй про свою роботу, постарайся зробити це так, ніби у тебе сама крута і цікава робота в світі. Це ж правило стосується й інших аспектів твого життя. Дивуй, не будь, як усі.

6. Правильно задавай питання.

Якщо ти будеш задавати питання, на які можна відповісти сухо «так» або «ні», навряд чи у вас вийде захоплююча розмова.

Роби так, щоб вона давала тобі як можна більше розгорнутих відповідей. Це змусить та її замислитися про те, про що вона, можливо, не думала раніше. Саме з тобою вона зрозуміє що усвідомлює щось нове про себе.

Повір, дівчата цінують це і запам’ятовують такі моменти. Але не перетворюй ваше побачення на допит. Їй має бути максимально комфортно поруч з тобою.

7. Пізнавайте один одного.

Ти повинен викликати у неї довіру. Максимально чесно розкажи про себе. Але тільки те, що сам вважаєш за потрібне.

Розкажи їй про свою сім’ю. Зазвичай дівчата роблять висновки про хлопця, виходячи з того, як він ставиться до своєї мами. Так що ти можеш розповісти пару милих історій, але намагайся не прикрашати їх.

8. Включи фантазію.

Для того, щоб це все не перетворилося на банальну балаканину, постав їй кілька цікавих питань, де вона могла б проявити себе.

Наприклад, спитай в неї, що б вона зробила, якби зараз у неї був мільйон доларів? Або якщо б раптом у цей момент виповнилося три заповітні бажання, що за бажання б це були?

Придумай ще парочку таких питань, і ти зможеш дізнатися трохи більше про своєю співрозмовницю.

9. Не тисни на неї.

Якщо раптом у вас тема зайшла про секс, подивися спочатку на її реакцію, потім продовжуй розмову.

Якщо вона просто мовчить, посміхається і не подає ніяких ознак заперечень, спокійно продовжуй. Відчувай, як вона реагує на твої слова і теми, які ти заводиш.

10. Акцентуй увагу на ній.

Дівчата дуже люблять, коли до них проявляють увагу.

Реагуй на її жарти, показуй зацікавленість, задавай питання про її плани.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code