Press "Enter" to skip to content

Як правильно відпочивати один від одного

У минулій статті я описав ознаки того, що дружина тобі зраджує. Сьогодні я розповім, як правильно відпочивати один від одного у відносинах.

як відпочивати від дружини

Так, на початку ви хочете бути разом цілодобово. Ви дуже сумуєте, ви як голодні звірі. Швидше б зустрітися і потрахатис-пообійматися.

Але з роками це проходить, і відпочивати один від одного теж стає важливо. Як робити це правильно, щоб не віддалитися і не зіпсувати стосунки? Я розповім в цій статті.

Як правильно відпочивати один від одного:

  1. Особистий простір.
  2. Самодостатність.
  3. День для себе.
  4. Відпочивати правильно.

Чому важливо відпочивати один від одного?

Тому що іноді наші таргани виповзають на білий світ і доводять наших улюблених до сказу.

Мало хто вміє акуратно поправити партнера, коли той косячить, і спокійно донести те, що нам не подобається. Зазвичай ми мовчимо і накопичуємо в собі роздратування до останнього.

Потім ти ходиш по будинку з купою думок в голові на кшталт: «Невже так складно не розкидати свої лаки для нігтів по всьому будинку?», «Як можна було знову пересолити суп?», «Що незрозумілого в тому, що я хочу дивитися футбол?» Знайоме?

Це тому, що напруга вже накопичилася, як сніжний ком, і ти можеш в будь-який момент зірватися. Через це і відбуваються сварки.

Як же правильно відпочивати один від одного, щоб уникнути всього цього?

1. Особистий простір.

Якщо у тебе в житті є куточки, місця, які тільки твої – вже дуже добре. Це твій барліг, куди ти можеш піти і побути наодинці з собою.

Наприклад, кабінет або спортзал через дорогу, балкон зі зручним диваном і кальяном або сусідній затишний бар. Таке місце треба мати. А в тебе воно вже є?

У своєму барлозі ти зможеш обміркувати вчорашню співбесіду на роботу, почитати цікавий детектив, просто посидіти в інтернеті і погортати новини. Та що завгодно, хоч дрочи. Це твій особистий простір, і там ти – король.

Якщо панночка буде ображатися на те, що ти йдеш від неї, поясни, що «зустріч з друзями» – це зустріч з друзями. Зрозумій, що, якщо ви звикли скрізь бути удвох, їй може бути важко довіритися тобі, коли ти раптом захочеш погуляти без неї.

2. Самодостатність.

Коли чоловік зустрічається з дівчиною, його називають зайнятим. Тобі потрібно навчитися бути у відносинах вільним. Ні, я не маю на увазі ходити наліво. Ти повинен вміти заповнювати своє життя подіями.

Жити так, щоб відносини були тільки частиною того, що відбувається, а не його центром.

Чим більше часу ти проводиш з дівчиною, тим більше ти втрачаєш свою індивідуальність. Я кажу про той час, коли ви нічим не зайняті. Фільми, їжа, в кращому випадку – секс. Деградація, коротше. Ось про що я. Так проводять вільний час більшість пар.

Твоє життя має бути сповнене подіями та емоціями. Робота, хобі, спорт, друзі – всього повинно вистачати. Щоб ви не нагадували двох пенсіонерів з чаєм, в’язанням шарфиків і серіалами.

До того ж, більшість сварок відбувається через нудьгу. Тобі потрібно пустити у відносини свіже повітря.

3. День для себе.

Якщо відчуваєш, що початковий голод по панночці тебе вже покинув, виділи один день на тиждень для себе. Це мінімальний час, який допоможе вам відпочити один від одного.

Раз в тиждень вибирайся з друзями в більярд, сходи на тренування допізна або збери колег на пікнік. Погодуй качок в парку, в кінці кінців.

Ти звик все це робити зі своєю дівчиною, спробуй змінити компанію. Спілкування корисно для всіх, частіше бувай в чоловічих компаніях, це прокачує і підтримує твою мужність.

Важливо, щоб і панночка не сиділа вдома в цей час. Порадь їй провітритися на манікюр з подружкою або відправ їх на шопінг. Нехай проводить час без тебе в задоволення, а не сидить вдома і чекає, як собака.

Це також позбавить вас від сварок з приводу того, що ви сумуєте по друзям. І близьким буде приємно, що ти знаходиш для них час.

Не знаєш, чим зайнятися в цей день раз на тиждень? Прокачуванням себе, зрозуміло!

4. Відпочивай правильно.

Що я мав на увазі під словом «правильно» в заголовку? Якщо ти збудуєш свій графік так, як я раджу, у тебе не виникне думки про те, що панночка тебе вже напружує (ти ж вибрав правильну панночку, правда?). Вона не буде тебе пиляти, якщо ти станеш часто бачитися з друзями і колегами, а день на тиждень проводити окремо від неї.

Її також не злякають ні рибалка, ні матч з баскетболу, ні навіть вихідні на турбазі без неї. Якщо у неї теж буде своя активне життя, вона витратить вільний від тебе час на користь і задоволення.

Якщо ти наповниш життя подіями, то будеш встигати скучити по своїй жінці. А, значить, ваші зустрічі завжди будуть бажаними і повними емоцій. Ти ж знаєш, як це круто, знову побачитися, коли пару днів були нарізно?

Якщо будеш слідувати моїм порадам, досягнеш результату.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code