Press "Enter" to skip to content

Як правильно взяти номер телефону у дівчини

Ти знайомишся з дівчиною, але соромишся взяти її номер? Як правильно взяти номер телефону у дівчини?

Звичайно, можна діяти за старою схемою і просто сказати: «Залиш свій номер. Але ти ж не хочеш бути, як всі. Потрібно придумати щось, що зможе виділити тебе серед інших.

як взяти номер телефону у дівчини

Спокійно. Я поділюся з тобою кількома порадами, як взяти у дівчини номер телефону.

Як правильно взяти номер телефону у дівчини:

  1. Признач зустріч.
  2. Брати, а не просити.
  3. Змісти акцент.
  4. Прояви наполегливість.
  5. Не здавайся.

1. Признач зустріч.

Дуже крутий прийом – це просто призначити зустріч, а не просити її телефон. Тільки потрібно вибрати для цього правильний момент.

Коли ви мило перекинулися кількома фразами, скажи, що непогано було б сходити в кіно, кафе чи на прогулянку.

Ти нічого не просиш, від тебе надходить пропозиція.

Якщо ти їй симпатичний, то питання «Навіщо тобі мій номер телефону?» зникне за непотрібністю. Але при цьому вона може запитати, куди саме ви підете. Так що нехай у тебе буде заздалегідь придуманий список якихось цікавих місць.

2. Брати, а не просити.

Випрошувати нічого не треба! Ти свідомо знаходишся у програшному становищі, коли дівчина має над тобою владу й вирішує, зустрінетеся ви ще раз чи ні.

Не проси, не питай, не випрошуй номер телефону, а просто бери його.

Наприклад, ти можеш відкрито сказати, що вона тобі сподобалася, і ти хочеш з нею зустрітися ще раз. А для цього тобі потрібен її номер телефону.

Коли запишеш, скинь їй маячок, щоб переконатися, що ти записав все правильно. Ще це важливо, тому що багато панянок не беруть трубку, коли їм телефонують незнайомі номери.

3. Змісти акцент.

Є два варіанти, як взяти у дівчини номер телефону.

У першому випадку ти просиш у неї номер і чекаєш, що вона тобі відповість. У цей момент на твоєму обличчі розпливається дурнувата посмішка, а долоні починають потіти. Не самий кращий варіант.

Є і другий варіант, коли ти просто починаєш говорити їй про те, що у тебе є пропозиція зустрітися. І в цей час простягаєш їй свій телефон, щоб вона записала номер.

Можеш розповісти їй, куди саме ви підете, що будете робити і як круто проведете час разом. Така поведінка спрацює краще, тому що ти займаєш виграшну позицію і в неї нічого не просиш.

4. Прояви наполегливість.

Відмазки – це жіночі перевірки, які вони застосовують, щоб відсіяти тих, хто недостатньо хоче і зливається.

Чув ці фрази: “Я не знайомлюся”, “У мене є хлопець”, “Я поспішаю”. Це все тільки для того, щоб позбутися тих, хто недостатньо наполегливий.

Якщо всім давати, поламається ліжко.

У неї має чітко сформуватися враження, що вона тебе дуже зацікавила. Нехай відчує себе особливою, на дівчат це завжди відмінно діє.

5. Не здавайся.

Не треба опускати руки і думати, що все пропало, якщо вона спочатку відмовила.

Можливо, ти зробив це занадто рано, коли ваше знайомство тільки зав’язалося. Якщо вона сказала тобі «ні», то треба просто поспілкуватися з нею ще трохи. А через якийсь час знову спробуй взяти у неї номер.

Але роби це саме тоді, коли вона зрозуміє, що тобі можна довіряти. Розташуй її до себе, зроби комплімент, продемонструй своє почуття гумору. Покажи, що ти – нормальний хлопець, і з тобою не страшно зустрітися ще раз.

Багато дівчат бояться, що потраплять на якогось телефонного маніяка, який буде закидати їх повідомленнями, дзвінками. Тому скажи, що у тебе багато роботи, і ти подзвониш їй тільки завтра.

Як тільки ти побачив, що дівчина розслабилася, можеш пропонувати зустрітися.

Бонуси:

  • Навіть якщо ти все зробив правильно, панночка може тобі закинути пару перевірок: «Я не роздаю свої номери», «Давай я запишу твій», «Давай я тобі залишу свій фейсбук/instagram/вк» та інше. Є 4 способи утилізувати ці перевірки.
  • Найважливіше – це не те, що ти говориш, а те, як ти говориш. Тобто твій внутрішній стан. Дівчина помічає все: і твою міміку, і твої жести і навіть тон твого голосу.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code