Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як розділити обов’язки і впоратися з битовухою

У минулій статті ти дізнався, як правильно відпочивати один від одного. Сьогодні я розповім, як розподілити домашні обов’язки і впоратися з битовухою.

Як зіпсувати стосунки? Всім відомо — з’їхатися. Вся романтика і секс випаруються, а залишаться тільки брудні сковорідки і крихти на простирадлах.

І нехай кажуть, що всі чоловіки засранці, а дівчата — господині. Ти погодишся зі мною, що все це давно в минулому і перестало бути правдою багато років тому.

Як розподілити обов’язки і впоратися з битовухою:

  1. Розділіть зони відповідальності.
  2. Чоловічі і жіночі обов’язки.
  3. Твоя ініціатива.

У кожного з нас є звички і правила в побуті, які зручні вже багато років. І новий чоловік в будинку може перевернути все догори дном і ще вимагати від тебе якийсь нісенітниці, ніби складати шкарпетки в шафу! Чим вони їй заважають всередині чобіт? Вона ж там їх навіть не бачить.

Де повісити сорочку — в шафу або на спинку стільця? Де повинна стояти каструля з картоплею — в холодильнику або зійде і на столі на кілька діб? Навіщо застеляти постіль щоранку? Якщо відразу після роботи ти ляжеш спати.

І не кажи, що тобі все одно.

Жінка, в’їхавши до тебе, може знести все, що ти роками накопичував, миттєвим ураганом. Вона переставить меблі, напхає в твій шафа мільйон суконь, виселивши тебе на нижню полицю. А у ванній не залишиться навіть вільного сантиметра для твоєї бритви.

Весь простір в будинку заповнять подушечки, оборочки, пилочки для нігтів і волосся на всіх твоїх шмотках.

Вона буде переконувати тебе, що не можна розкидати сухарі на диван і занадто сильно розмахувати відкритою пляшкою з пивом. Або, навпаки, буде залишати на полируемом тобою щотижня лакованому столі кола від чашок і розливати каву на білий килим.

Реальність може зжерти вас. Ти зрозумієш, що вона — не зовсім та принцеса, якою здавалася на початку. Та ти ж давно знав, що сам далеко не принц.

А все тому, що ми маємо звичку розслаблятися. Зрозуміли, що поруч хтось є, нікого зачаровувати не треба намагатися і вкладатися — теж. І починаються проблеми.

Це все здається дріб’язковим і життєвим, але сотні сімей зруйнувалися через сварки на ґрунті побуту.

Як розподілити обов’язки і впоратися з битовухою?

1. Розділіть зони відповідальності.

Це потрібно зробити, і ви уникнете багатьох розбіжностей. Звичайно, на початку, коли ви тільки приїхали, ви обидва з вереском кидалися до плити і за пилосос. Хотіли все робити разом, радувати один одного і показувати, як ви намагаєтеся.

З роками ти розумієш, що є чоловічі і жіночі обов’язки. Одні простіше і приємніше виконувати їй, інші — тобі. Є сім’ї нестандартні, де поповнює бюджет панночка, а витирає пил чоловік. Це справа особиста.

У правильній сім’ї все повинно бути поділене між вами так, як вам зручно. В ідеалі ти приносиш гроші, вона займається домом і дітьми.

Не забувай, якщо вона впахивает не менше тебе, не треба просити її наводити порядки і готувати, поки ти граєш в дотку після робочого дня. Зрозумій, що вона втомилася не менше твого.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Розділіть справи так, як вам буде комфортніше. Нехай вона готує, а ти поки протреш підлоги і закинешь прання. Або навпаки. Ти наріжеш салат, поки вона погладить тобі шмотки на завтра.

Будьте командою! Це дуже важливо. Інакше ти зрозумієш, що:

У якийсь момент твоя мила і жіночна дівчинка перетворилася на сварливу тітку, яка залипає в соціальних мережах в перервах між миттям посуду і підлоги. А ти — в ледачого мужлана з пузом перед телевізором.

2. Чоловічі і жіночі обов’язки.

З якимись справами простіше справлятися чоловікам, а з якими-то — жінкам. В ідеалі ви повинні поділити все так, як вам подобається. Але не взваливай все на неї, навіть якщо вона сама вже кілька років голосно сопе, але робить. Одного разу це її доведе. Краще робити все разом.

Зазвичай жінкам простіше дається турбота про сімейне вогнище. А похід по магазинах — навіть в радість. Хоча якщо тебе захоплює ідея зварганити солянку на всю сім’ю, то готуй! Тут кожному своє.

Жінкам по кайфу наводити затишок, організовувати ваше гніздечко.

Не думаю, що вона прийде в захват від необхідності прибити додаткову полицю у ванній. Тому розумій, що чоловічі обов’язки зазвичай пов’язані з зароблянням грошей і домашньою роботою поважче. Це все, пов’язане з механізмами. Ми ж логіки, нам простіше розібрати і зібрати назад пралку, ніж гладити чортів комірець на сорочці.

Якщо ти виявив, що твоя панночка по коліно в ганчірках і ложках, пробуй витягувати її звідти. Поговори з нею, нехай вона скаже, що дається їй найважче. Можеш забрати на себе хоча б одну справу, яка вимотує її. Побачиш, як вона розквітне, і як буде вдячна тобі.

3. Твоя ініціатива.

Якщо так склалося, що побут і будинок повністю на панночці, і ти бачиш, що вона там грязнет, просто мовчки допоможи. Одного разу вона взяла на себе ініціативу займатися всім цим. А ти — не взяв. Потрібно допомагати один одному.

Якщо бачиш, що вона зняла постіль, а нової глаженой ні, не треба її звати і питати, що відбувається. Просто візьми і погладь її. Побачиш, як вона буде задоволена, коли побачить твої старання. Якщо десь брудно, помий. Не треба їй капати на мозок або вимагати, щоб вона прибирала все сама.

Зрозумій, якщо ти будеш брати на себе ініціативу займатися будинком хоча б по дрібницях, у твоєї дівчини звільниться додатковий час. Вона зможе витратити його, щоб відпочити, привести себе в порядок, побути дівчинкою. Побачиш, як вона буде вдячна. І побачиш, наскільки легше їй стане.

У більшості сімей весь будинок і діти на дружині, яка ще примудряється встигати працювати. Де тут у її розкладі щастя? А в розкладі чоловіка, поряд з яким кожен день втомлена, нервова і не виспавшись жінка?

Ви — команда. Разом вас повинно бути не зламати. Організуй ваше життя так, щоб це стало реальністю.

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code