Press "Enter" to skip to content

Як розпізнати жіночі сексуальні сигнали

Коли ти знайомишся з дівчиною, то нічого не знаєш ні про неї, ні про її характер, ні про темперамент. Більш того, ти навіть не знаєш, чи сподобався їй. Або вона розмовляє з тобою з ввічливості.

На допомогу тобі може прийти техніка розпізнавання прихованих жіночих сексуальних сигналів. Іноді дівчата навіть не віддають собі звіт в тому, що вони своїми жестами натякають на те, що хлопець їм симпатичний.

невербальні сексуальні натяки дівчат

Про те, які саме приховані сексуальні сигнали може подавати дівчина, я розповім тобі в цій статті.

Приховані жіночі сексуальні сигнали:

  1. Вона дивиться на тебе оцінюючим поглядом.
  2. Постава і поза.
  3. Погляд.
  4. Вона злегка оголює тіло.
  5. Вона хоче бути ближче.
  6. Вона грає зі своїм тілом.
  7. Вона бурхливо жестикулює.
  8. Вона облизує і покусує губи.

1. Вона дивиться на тебе оцінюючим поглядом.

Ти можеш зловити на собі погляд від однієї або кількох дівчат. Не потрібно відводити очі і нервувати. Дай їй розглянути себе. У перші кілька секунд дівчина оцінює, чи підходить їй чоловік, і чи хоче вона подальшого розвитку подій саме з ним.

Потім можеш розслабитися, адже вона вже прийняла рішення. Якщо ти її зацікавив, вона обов’язково дасть тобі знати. Ти зможеш спокійно розшифрувати її наступний сигнал. А якщо ти їй не особливо цікавий, то вона більше не подивиться на тебе.

2. Постава і поза.

Якщо ти їй сподобався, вона змінює стиль поведінки. Простіше всього це помітити саме по поставі. Вона розпрямляє спину, розуміючи, що так буде виглядати більш привабливою в твоїх очах. Вона починає більш енергійно і захоплено розмовляти з кимось. Загалом, якщо у неї змінюється поза, це може означати, що вона вже готова до вашого знайомства.

Слідом за поставою дівчина може змінити позу, в якій сидить. Якщо раніше вона просто їла, пила каву або розмовляла з подругою, тепер в її голові з’явилася нова мета — звернути на себе увагу.

Як їй це зробити невербальним способом? Прийняти привабливу позу, яка кричить: «Подивися на мене, я тут». Для тебе дуже важливо помітити цю зміну і розшифрувати.

3. Погляд.

Ще один сигнал, який дівчина може подавати очима — це погляд скромниці. Вона буде дивитися вниз або вбік, як би натякаючи на те, що вона дуже соромиться.

Але потім не витримає і все одно подивиться у твій бік, щоб оцінити, чи зробили її прийоми на тебе належний ефект. В цей момент не бійся дивитися прямо на неї. Але зроби так, щоб у твоєму погляді читався інтерес і дружелюбність.

Також вона скоса поглядатиме на тебе, спостерігаючи, дивишся ти на неї чи ні.

4. Вона злегка оголює тіло.

Дівчина буде акуратно і повільно відсувати рукою край свого плаття, блузки або футболки, ніби їй раптом стало занадто жарко чи їй щось заважає. Або ж вона так захоплена розмовою або листуванням, що навіть не помічає, як робить це.

Для тебе це дуже хороший знак. Завдяки йому, ти можеш зрозуміти, що ти підходиш їй як чоловік. А у відповідь вона прагне показати жіночу привабливість.

Вона може сидіти й невигадливо грати зі своїми туфлями, то знімаючи їх, то легко утримуючи на нозі. Такий сигнал, звичайно, зауважити буде куди складніше. Але ти можеш іноді поглядати на ноги. Якщо ти помітив цю гру, то не гальмуй, а відразу ж переходь до активних дій. Підсаджуйся до неї за столик і починай знайомство.

5. Вона хоче бути ближче.

Коли ви вже познайомилися, дівчина теж буде подавати певні сигнали. Якщо вона захоче сісти ближче до тебе, то їй приємно знаходиться в твоєму суспільстві. Ти повинен підтримати її в цьому прагненні і вкоротити залишилася дистанцію між вами.

Зазвичай між незнайомими людьми існує особистий простір, який бажано не порушувати. Якщо дівчина захоче покласти якусь свою річ у твій особистий простір, вона виявляє симпатію. Ти повинен показати, що тобі подобається те, що вона робить. І тебе анітрохи це не бентежить.

Дівчина може ненароком доторкнутися до твоєї руки, спини або іншої частини тіла, роблячи при цьому вигляд, що це сталося випадково. Природно подібні дотики рідко бувають випадковими. Вона демонструє тобі свою зацікавленість та бажання пізнавати тебе далі.

Не загострюй на цьому увагу, щоб не збентежити дівчину. Але про себе визнач, що саме час переходити в більш активну фазу.

6. Вона грає зі своїм тілом.

Якщо на ній присутній ланцюжок, вона буде крутити його на шиї або повільно торкати пальцями свої сережки. Таким чином вона привертає твою увагу до своїх ерогенних зон: шиї, грудей, вух.

Вона може робити це ненавмисно і, швидше за все, не усвідомлювати, що концентрує на цьому увагу. Але її тіло вже все сказало саме за себе. Твоє завдання не упустити момент і не ігнорувати подібні жести.

Коли дівчина відсуває волосся від шиї, то це вірна ознака того, що вона хоче сказати тобі «Ти мене не збуджуєш», але не знає, як. Дотики до своєї шиї люблять всі дівчата без винятку. Тому саме на цій частині тіла вона і акцентує увагу.

Якщо дівчина починає грати зі своїм волоссям, пригладжує їх, пропускає крізь пальці, то вона хоче, щоб між вами було щось більше, ніж знайомство. Вона хоче тебе, відчуває до тебе симпатію і не боїться це демонструвати. Тут головне – побачити цей сигнал.

7. Вона бурхливо жестикулює.

Якщо дівчині добре і комфортно поруч з тобою, то вона дозволить собі повністю розслабитися і розслабиться. І почне активно жестикулювати. Так, як вона звикла це робити до свого звичного життя.

Ти обов’язково зрозумієш в той момент, коли її скутість піде, і вона стане більш відкритою і розташованої до тебе. Це означає, що ти робиш все правильно. Що їй подобається, як ти ведеш себе. І що їй приємне твоє товариство.

8. Вона облизує і покусує губи.

Якщо вона сидить поруч із тобою і починає облизувати губи, то вона говорить тобі про те, що хоче тебе. Що ти спокусливо виглядаєш і вабиш її сексуально. Напевно, такий жест не залишить тебе байдужим. І ти вже придумаєш щось, що змусить вас покинути громадське місце і переміститися в більш інтимну атмосферу.

Якщо вона починає повільно і спокусливо покусувати губи, уважно стежачи за твоєю реакцією, це натяк на бажання зайнятися з тобою сексом. Тому тобі потрібно взяти себе в руки і постаратися якомога швидше це бажання задовольнити.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code