Press "Enter" to skip to content

Як розвести дівчину на секс

Передусім тебе має хвилювати не питання «Як розвести дівчину на секс?». А те, як зробити так, щоб дівчата самі хотіли б зайнятися сексом з тобою.

Багато теорій вивчають пікапери. Вони розбирають супер-засекречені техніки. Опрацьовують схеми і вливають у голови нещасних купу непотрібної інформації.

як розвести дівчину на секс

Більш того, я і сам можу розповісти кілька крутих стратегій. Але суть не в них. А в людині, яка це все виконує. Тобто, справа в тобі.

Як розвести дівчину на секс:

  1. Флірт.
  2. Доторкайся до неї.
  3. Демонструй бажання.
  4. Виявляй впевненість і спокій.
  5. Візьми її.

Кілька важливих нюансів

Якщо ти перебуваєш у стосунках з дівчиною кілька місяців, це не «розвод на секс». За такий проміжок часу можна було зійтися, сто разів зайнятися сексом і розійтися. Моя порада: переходь до активних дій.

По п’яні теж не варто пробувати. Тут не ти герой, а такі обставини.

Важливий також вибір дівчини. Ті, хто нижче рівня твоєї прокачанності або сплять з усіма підряд, не в рахунок.

Якщо ти вважаєш, що дівчата не хочуть сексу, то ти нічого не знаєш про них.

1. Флірт і секс.

Не буде флірту – потрапиш у френдзону. І чим далі, тим більше повинно бути.

Дівчина спочатку повинна знати, що ти її хочеш і зацікавлений у цьому. Спілкуйся і на абстрактні теми, щоб вона не думала, що тобі потрібен тільки секс.

Збуджуй її словами, дівчата охоче реагують на таку поведінку. І не думай, що ти і так офігенно вмієш фліртувати, і тобі не треба тренуватися. Я в цьому дуже сумніваюся.

2. Торкайся її.

Тут ти вже можеш використовувати не тільки слова, але і дотики. Не перегинай, не накидайся на неї.

Стеж, як дівчина реагує на твої рухи. Дивися на неї, але не слухай. Неважливо, що вона говорить. Її тіло буде говорити сама за себе.

Правильно вибирайте місце і час, де і коли доречно буде почати спокушати її.

3. Демонструй своє бажання.

Дівчата люблять пожартувати про те, що чоловіки не розуміють натяків. Це правило діє і у зворотний бік. Вони-то наші натяки бачать, але перекручують їх в голові.

 

Продемонструй не тільки бажання сексу. А те, що ти налаштований на відносини. Дівчата думають, що найжахливіше, що може статися – це секс, після якого про неї тут же забудуть.

4. Виявляй впевненість і спокій.

Згадай про те, як ти ведеш себе з дівчатами, з якими в тебе вже був секс. Або з тими, яких не хочеш. Будь спокійніше. Впевненість у собі, розміреність у діях – ось те, від чого ще не встояла жодна дівчина.

Що збуджує дівчину в чоловікові? Твоя сила і незалежність. Говори з нею відкрито, затрогуй теми про секс. Торкайся так, щоб вона зрозуміла, чого ти від неї хочеш. Ні в чому не сумнівайся.

5. Візьми її.

Важливий пункт. 🙂

Відповідний випадок може і не випасти. Тобі постійно буде щось заважати. Тому єдиний вірний варіант – це відкинути всі сумніви і діяти.

Коливання і нерішучість нікого не збуджують. Бери, що хочеш!

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code