Press "Enter" to skip to content

Як сподобатися дівчині

Я впевнений, питанням “Як сподобатися дівчині?” задавався кожен чоловік, навіть самий крутий і впевнений у собі.

Тому давай ти зараз покладеш на поличку свою маску мега-циніка й перестанеш робити вигляд, ніби тобі це зовсім не цікаво.

Я попереджаю одразу: немає якоїсь універсальної відповіді на це питання, як сподобатися дівчині, так як вони бувають різні.

як подобатись дівчатам

Але є загальний звід правил, дотримуючись яких, ти зможеш справити сприятливе враження на представниць жіночої статі. Я не хочу, щоб ти грав роль і ставав зовсім іншою людиною. Я хочу, щоб ти прокачав свої навички та вміння, які зроблять твоє спілкування з дівчатами простіше і приємніше.

Що робити, щоб подобатися дівчатам:

  1. Ти не можеш подобатися всім.
  2. У тебе повинна бути мета.
  3. Дбай про свій зовнішній вигляд.
  4. Зроби перший крок.
  5. Ти повинен вміти поводитися з дівчатами.
  6. Вчися фліртувати.
  7. Не бійся дотиків.
  8. Будь собою.
  9. Спокуси її.

Правило №1. Ти не можеш подобатися всім жінкам.

Як я вже і говорив, кожна дівчина – це унікальна і індивідуальна особистість. Саме тому твоя навіть найкраща манера поведінки якійсь з них обов’язково доведеться не до душі.

Тут потрібно зрозуміти дуже важливий момент: навіть, якщо ти не справив належного враження на вподобану тобою дівчину, не потрібно таврувати себе невдахою і впадати у відчай.

Ти повинен пробувати стільки разів, скільки тобі знадобиться для того, щоб зустріти ту саму. Невдачі загартовують. Плюс це дає величезний досвід. Так що вчися з усього виносити уроки, а не тупо лежати на дивані і нити, що всі баби – шльондри і хочуть тільки грошей.

Правило №2. У тебе повинне бути своє життя.

Розумним і самодостатнім дівчатам не потрібен тупий шанувальник і залицяльник, який буде завалювати її квітами, компліментами і набридати дзвінками.

Ти повинен зайнятися своїм власним життям, спробувати максимально урізноманітнити його. Спортзал, тренінги, книги, іноземні мови, виставки – та що завгодно, що буде тобі подобатися.

Тим самим ти відразу ж справиш враження амбітного і самодостатнього чоловіка, єдиною метою якого не є трахнути чергову бабу.

Загалом, вона це оцінить по достоїнству, так і ти сам приведеш своє життя в порядок і виведеш її на абсолютно інший якісний рівень і однозначно зможеш сподобатися дівчині.

Правило № 3. Дбай про свій зовнішній вигляд.

А чого ти хотів? Щоб доглянута, підтягнута, красива дівчина звернула на тебе увагу, коли ти в свою чергу не будеш докладати жодних зусиль? Так не буває, повір. Я про це говорив уже не раз.

Ти повинен стежити за собою. Це настільки базові речі, що про них навіть смішно говорити, але багато чоловіків забувають про це і думають, що вони і так красунчики.

Ти повинен одягатися стильно і доречно. Наприклад, якщо ви йдете в ресторан, то забудь про кросівки. І навпаки, в кіно строгий костюм буде виглядати зовсім смішно.

Правило № 4. Зроби перший крок.

Ти можеш хоч кожен день переглядати фотографії в соціальних мережах, часто бачитися на якихось вечірках і тусовках. Але до тих пір, поки ти не почнеш розмовляти з нею, можеш вважати, що вона нічого не знає про твоє існування.

Ти можеш зав’язати легку бесіду, яка була б їй приємна і цікава.

Дізнайся, що їй подобається, чим вона захоплюється, які у неї є хобі і говори саме про це. Раптом у вас знайдуться спільні інтереси? Тоді запрошення на побачення стане більш простим, а її зацікавленість в тобі, як в хорошому співрозмовнику, стрімко зросте.

Правило № 5. Ти повинен вміти спілкуватися з дівчатами.

А як інакше? Не я придумав фразу про те, що дівчата люблять вухами.

Якщо у тебе красива мова, то ти відразу ж справляєш враження розумної і освіченої людини з певним багажем знань.

Іншими словами, якщо ти вмієш добре тріпатися, то 50% успіху тобі гарантовані.

Ти повинен вміти спілкуватися так, що вона й сама не зрозуміє, в який момент вашої розмови вона дала тобі свій номер телефону і домовилася зустрітися з тобою на наступному тижні.

Зрозуміло, для цього всього потрібна хороша практика, і на перших парах у тебе не буде особливо добре виходити. Але ти не повинен зупинятися на досягнутому і постійно прокачувати своє красномовство.

Правило № 6. Вчися фліртувати.

Якщо в твоєму спілкуванні з дівчиною немає ні натяку на флірт, то вона тут же відправляє тебе під френдзону!

Так як саме за допомогою флірту вона розуміє, що приваблива для тебе.

Знову-таки, для хорошого флірту потрібна велика практика та досвід. Але тобі головне розслабитися і не нервувати.

Повір, вона переживає не менше твого, так що не став вас обох у незручне становище. Говори напівнатяками, жартуй, гостро відповідай на її деякі фрази.

Правило № 7. Не бійся дотиків.

Ну, правда, ти ж не в школі, щоб боятися доторкнутися до дівчини, яка тобі подобається.

Головне це робити правильно і акуратно, щоб вона не сприймала це як прямі натяки на секс під час першого побачення.

Будь джентльменом – допоможи їй надіти верхній одяг, подай руку при виході з автомобіля або громадського транспорту. Візьми її за руку, якщо ви опинилися в величезному натовпі людей.

Жінки дуже чутливі до всіляких дотиків і потребують їх набагато більше, ніж чоловіки. Тому не тупи і переходь до прямих дій.

Правило № 8. Просто будь собою.

Рано чи пізно всі маски злітають з обличь, витримувати якусь гру постійно – це не найкраща тактика.

Ти повинен бути собою, адже у тебе є дуже багато сильних сторін. Саме їх і демонструй дівчині яка тобі сподобалася. Не прикидайся, не грай в супер-крутого мачо.

Дівчатам подобається щирість, і вони однозначно оцінять цю якість в тобі.

Правило № 9. Спокуси її.

Багато хлопці забувають, що найкращий спосіб сподобатися – це спокусити її.

Спокушання – улюблена жіноча гра. Коли чоловік її спокушає, а вона намагається здаватися такою недоступною. Кайф від цього процесу ви отримаєте обидва.

Будь-яка жінка насправді дуже хоче бути звабленої. Але вона ні за що в житті нікому не зізнається в цьому. Головне, робіть це акуратно і зі смаком, тут я писав про це.

 

Як сподобатися жінці? Ти повинен бути сміливим, наполегливим, рішучим, нічого не боятися. Жінки відчувають впевнених у собі чоловіків, і вибирають саме їх.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code