Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як спокушають папіки

«Ей, офіціант, пляшечку дорого шампанського за сусідній столик!» — так товстосум намагається показати, що він багатий і успішний. Іноді він може ще через офіціанта щось передати: візитку, квіти, подарунок тощо

Чи працює це? Звичайно працює. На маленьких дурненьких дівчат. Гідна дівчина не потребує подачок. Тому вона пошле «подарунок» або вип’є, розведе ще на щось, а в підсумку так і не дасть. Так чинять ті, хто старший і розумніший.

Як спокушають папіки:

  1. Дівчатка чують лоха за кілометр і знають, що його потрібно розводити.
  2. Думаєш, пляшка моета красномовніше твоїх слів?
  3. У них є неадекватна оцінка себе як особистості.
  4. Він хоче здивувати її вечерею в дорогому ресторані.
  5. Рано чи пізно дівчині це набридне.

1. Дівчата чують лоха за кілометр і знають, що його потрібно розводити.

А тут типовий представник сімейства лохів — Лох Рогата. Якщо ти такий в собі впевнений мужик, бабла заробив чимало, то чому сам не підійдеш і не поговориш з дівчинкою?

Чому спочатку посилаєш подарунки та іншу нісенітницю, щоб отримати її розташування? Щоб справити враження? А своєю присутністю або навіть поглядом слабо? Не можеш?

2. Ти думаєш, що пляшка будинку періньона або моета буде красномовніше твоїх слів?

Ну тоді взагалі печаль. Ти себе оцінив в 200 баксів. Так роблять труси і невпевнені в собі чоловіки, які бояться програшу.

Вони ховаються за своїми грошима, в своїх машинах. У них комплексів більше, ніж у звичайних людей. Тільки звичайні хлопці думають, що разом з машиною у них з’явиться впевненість у собі. Ні, в комплекті з тачкою можна купити багато наворотів. Але впевненість у собі, вміння спокушати не входить в їх число.

3. Ці мужики хворі по-своєму, у них є неадекватна оцінка себе як особистості.

Вони занадто багато думають про себе думають і переймаються тим, що про них подумають оточуючі. А всім пофіг на них, крім офіціантів, які хочуть отримати більше чайових.

Коли папік їде на машині, то побачивши красуню, обов’язково під’їде, опустить скло і почне сигналити або пропонувати підвезти. Нікому в голову не прийде вийти з машини і підійти поспілкуватися з дівчиною.

Чому він так чинить? Незважаючи на всі його гроші чи досягнення, про походження яких ми не знаємо, зона його комфорту дуже маленька. Вона не дозволяє йому вийти з машини — страшно, люди побачать.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

А раптом він отримає відмову?! Такі як він не може собі цього дозволити. Адже йому не можуть відмовити — він же Лох Рогата.

Ось він і сигналить, свистить у надії здивувати — то своїм хамським поведінкою, то машиною. Хоча кого можна здивувати машиною в наш час? Правильно, малолітку, селючку або лохушку. Нормальна дівчинка не сяде до нього в тачку.

Чому вони себе так поводять? Тому в їх оточенні немає нормальних мужиків, які дали б їм нормальну зворотний зв’язок. Вони спілкуються із собі подібними і думають, що це нормально. Тепер ти розумієш, наскільки важливо оточення.

4. Вечеря в дорогому ресторані. Він хоче її здивувати.

Не розуміючи і не знаючи, що насправді потрібно дивувати, і як завойовувати серця дівчат.

Я взагалі вважаю, що такі мужики збиткові, вони повністю позбавлені смаку. Вони ведуть себе як повні кретини, а думають, що вони — майстри спокушання. Ці люди думають тільки грошима і позбавлені інших радощів життя.

Гроші — це всього лише папір. А коли людина починає цінувати і шанувати її, він стає заручником. І йому здається, що все у світі можна купити.

Але чому вони тоді так нещасні, коли купують собі ляльок? Ти хотів — ти купив! Цицьки силіконом накачала, губи теж. Зараз ляльок роблять навіть під замовлення.

Це чесна покупка. Купив телицю, оттюнинговал її. Вона поводиться так, як ти хочеш, виглядає теж, мозок не ебет, але все одно не те.

Тобі все одно хочеться ту, яка на все це не ведеться. Але ти не знаєш, як себе вести і що потрібно робити. А робить папік тільки одне — намагається за звичкою її придбати, як річ. Epic fail.

Папіки думають, що таким чином виділяються серед простих смертних. Вони мають рацію, вони дійсно виділяються. Тільки їм невідомі радості і принципи цих смертних. Вони думають крізь призму грошей. Вони вважають, що мало хто може собі дозволити так її балувати.

5. Але рано чи пізно дівчинці набридає це баловство.

Особливо коли красиві наряди, машина і квартира вже є, курорти всі объезжены. Вона вже хоче іншого, але про це я розповім тобі потім.

Таких мужиків в основному розводять, і тільки. Мало хто з таким захоче мати серйозні стосунки. Адже вони хворі, якщо думають, що гроші можуть замінити собою радість, любов, ласку, тепло, щастя. Гроші допомагають, але не замінюють.

А потім він дивується, що вона від нього пішла. «Як це? Адже я їй давав ВСЕ!» Насправді ти їй не давав нічого, крім туалетного паперу у вигляді грошей. Мені тебе шкода, ти обмежений, якщо думаєш, що дівчатам потрібні тільки бабки. Але я можу допомогти тобі це виправити!

Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс, ти:

  1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
  2. Почнеш мислити як успішний чоловік
  3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code