Press "Enter" to skip to content

Як стати щасливим?

У минулій статті ти дізнався, як розлучитися з дружиною. Сьогодні поговоримо про чоловіче щастя. Як стати щасливим? Як досягти щастя? Яке воно?

Щастя – наш головний наркотик.

Як стати щасливим:

  1. Що таке бути щасливим?
  2. Що не можна робити, щоб бути щасливим?
  3. Що потрібно робити, щоб бути щасливим?
  4. Що потрібно чоловікові для щастя?

1. Що таке бути щасливим?

Бути, а не стати, розумієш?

Кожен раз, коли ти питаєш, як стати щасливим, ти підтверджуєш, що не щасливий в даний момент. Але чому? Зараз ти почнеш перераховувати всі свої проблеми і нити про нещасну долю.

Але, якщо ти думаєш, що щастя різко прийде колись, коли відбудуться якісь важливі речі в твоєму житті, ти помиляєшся. Не прийде.

Завтра не трапиться ніякого дива, рівно, як і самого «завтра». Тому що кожен день знову наступає «сьогодні».

І щасливий ти можеш бути тільки прямо зараз. Сьогодні. Щастя – це стан душі.

2. Що не можна робити, щоб бути щасливим?

Ми здійснюємо багато речей, які відбирають у нас відчуття щастя. Впевнений, що ти канючиш по дрібницях і кожен день проходиш повз прекрасного в житті.

Зосередься на кількох речах, які варто виключити з життя:

  • Не заздри людям, а радій їхнім перемогам.

Блондинка на мерседесі точно на нього насосала, ось повія. Фу. Але тобі теж хочеться мерс. Подібне мислення заганяє тебе в негатив.

Краще подумай, що жінка знайшла шлях до цієї машини, заробила (ну назвемо це так :)), що хотіла, молодець!

Не суди нікого. Насправді ти не знаєш нічого про малознайомих людей і їх життях.

  • Не зупиняйся на досягнутому.

Достигатор всередині тебе буде радіти від кожної маленької перемоги. І це сильне джерело щастя. Став перед собою цілі, добивайся їх і хвали/заохочуй себе за успіхи.

  • Не шкодуй про минуле та відпусти його.

Так, так, у кожного з нас знайдеться пара історій, які складно викинути з пам’яті. Але копання в них не зробить тебе краще, щасливіше або успішніше.

Поки ти думаєш про минуле, ти грузнеш в трясовині і не рухаєшся вперед. Не помічаєш цього прекрасного і забиваєш на своє майбутнє.

  • Не шукай щастя в інших.

Ні, зрозуміло, що довгонога брюнетка поруч принесе тобі багато радості. Але що ти даси їй взамін?

Ти притягуєш у своє життя людей, які відповідають твоєму внутрішньому стану. Тобто, поки ти з кислою пикою ходиш і шукаєш дівчину, ти знайдеш тільки таку ж сумну, як і ти.

Будь позитивним, радісним і отримуй кайф від життя. Тоді на тебе зверне увагу саме така жінка.

3. Що потрібно робити, щоб бути щасливим?

Те, що ти хочеш. Все дуже просто. Найскладніше – це вийти з зони комфорту свого звичного зневірювання і почати щось робити.

Ти повинен дозволити собі бути відверто щасливим. А це можуть не всі. Чому?

Тому що для того, щоб страждати про несправедливу долі і сидіти на жопі рівно, нічого робити не треба. Це легко і викликає співчуття оточуючих. Тобі легше просто нити, ніж змінювати ситуацію на ту, яку тобі хочеться.

Для щастя потрібно зрозуміти і прийняти своє бажання бути щасливим. І почати робити те, що тобі подобається.

Викреслювати з життя те, що набридло і викликає негатив. Будь то нудна робота, яка приносила дохід, і ти її терпів. Або старий друг, від якого одне роздратування.

Важливо не те, що відбувається з тобою. А те, що ти відчуваєш на цей рахунок. Те, як ти ставишся до ситуації. І щастя залежить від обставин набагато менше, ніж ти думаєш.

Почни бути щасливим з простих речей:

  • Радій тому, що маєш. А не шкодуй про те, чого ще немає.
  • Порадуй себе приємними дрібницями кожен день. Нехай це буде ванна, риболовля, смішний фільм або солодкий пончик на сніданок. Дозволяй собі більше приємного! Ти у тебе – тільки один.
  • Допомагай іншим. Їх вдячність і радість – відмінний емоційний заряд.

Щастя – це потік з себе, а не в себе.

4. Що потрібно чоловікові для щастя?

Швидше за все, ти читаєш цю статтю і думаєш, мовляв, легко говорити, але мені це не допомагає. Тому що, будь у мене вілла і порш, тоді інша справа. Або шикарна любляча дружина і цікава робота. А без цього мені не бути щасливим.

Якщо тобі не вистачає для щастя якихось конкретних речей/цілей, то рухайся до них! Так, підніми дупу з дивана і починай робити щось у напрямку до своєї мрії!

Чоловіче щастя – це для кожного щось своє.

  • Для когось щастя – це, коли вдома тепло, всі задоволені, здорові і не виносять мозок. Це щоденне задоволення своїм життям. З радістю вставати на роботу, тому що від неї ти отримуєш кайф. І приходити додому з посмішкою, тому що там чекає улюблена сім’я.
  • Для когось – це те, що змушує серце стискатися. Це момент. Нехай це 200 на спідометрі або соковитий стейк на тарілці, забитий гол улюбленою командою або поцілунок найкращої жінки.
  • Додам, що чоловік не буде щасливий без діла свого життя. Бути першим у чомусь – те, що тобі дороге, – це дуже велика і потужна мета.

Самореалізація (у бізнесі, спорті, професії або творчості, що вибереш) – це невід’ємна частина будь-якого гідного чоловіка. І це приносить дуже багато позитиву у ваше життя.

  • Щоб бути щасливим довго, а не в момент, потрібно бути задоволеним у ключових речах. Щасливий чоловік – це чоловік, що реалізувався.

Морально – це знати, що твоя родина і друзі здорові і задоволені. А ти – успішний і шанований чоловік з цілями, досягненнями і життєвими дорогами.

Фізично – це смачно їсти, висипатися, розряджатися в активному спорті і купувати речі, які приносять тобі задоволення.

  • Свобода. Розуміння, що ти ні в чому не обмежений і можеш отримувати від життя все, що заманеться, – хороше джерело щастя.
  • Впевненість у собі і любов до себе. Гордість за себе і переконання, що ти крутий, необхідні кожному чоловікові. Потужний внутрішній стан легко викличе посмішку кожен день.
  • Улюблена і бажана дівчина поруч. Так, любов сильно наповнює нас і робить набагато щасливішим. А її турбота і підтримка здатні витягнути тебе з будь-якого негативного стану.
  • Визнання. Так як ти хочеш бути номером один, треба, щоб тебе хтось їм визнавав. Це можуть бути різні люди в різних сферах: колеги, однодумці, друзі, сім’я, жінки. Але твій авторитет повинен бути на висоті.

Що для тебе щастя? Покопайся в собі і визнач, що саме в житті, робить тебе щасливим, і йди до своєї мрії.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code