Нажмите "Enter", чтобы перейти к контенту

Як ставитися до її примх і ПМС

У минулій статті ти дізнався про те, як жінка змогла тебе каструвати. Сьогодні я розповім, як виживати при її ПМС і справлятися з жіночими примхами.

Отже, тебе зацікавили страшні три літери, які ти побачив в заголовку? Що робити і як поводитися, коли у твоєї дівчини ПМС, і вона кидається на тебе з димом з вух за кожне невдале слово?

Жіночий ПМС з’являється раз на місяць, як звірина половина вовка-перевертня.

Жити і справлятися з цим перевертнем буде простіше, якщо ти його любиш. Ті поради, які я зараз дам, легко застосувати. Але тільки тоді, коли у тебе є на те бажання. Тому що головне, що тобі там знадобиться — це терпіння. Багато терпіння. Вагон терпіння просто.

Якщо ж ти не любиш панночку, то просто їдь від неї на час повного місяця ПМС. Чи не призначай в цей час побачень, та й все. Нехай вихлюпує все своє лайно на когось іншого. Заодно і засумує.

Ця інструкція призначена для чоловіків, хто хоче безпечно пережити всі періоди психозу дівчат і не постраждати.

Як ставитися до її примх і ПМС:

 1. Що таке ПМС?
 2. Чого хоче жінка під час ПМС?
 3. Інструкція по виживанню під час ПМС.
 4. Головний секрет виживання.
 5. Жіночі примхи.
 6. Каприз як маніпуляція.

Що таке ПМС?

Це вплив гормонів на психіку жінки в період перед місячними, яке дівчата дуже рідко в змозі контролювати. Може проявлятися у вигляді втоми, дратівливості, частої зміни настрою і нескінченного жора несдерживаемого апетиту.

Найчастіше дівчина не розуміє, чому всі її так сильно бісить, і шукає винного. Швидше за все, це будеш ти. У цьому випадку мила і лагідна жінка швидко перетвориться в зубату, рогату і з хвостом. Зжере всі твої нерви і буде чіплятися до всього, що їй тільки попадеться на очі.

Вона зможе приборкати свій настрій, тільки якщо усвідомлює, що поводиться як психичка необдумано через гормонів. Або якщо ти скажеш їй прямо, що вона вже перейшла на ультразвук, а його чують тільки собаки і летючі миші. І приведеш аргументи, що її слова і рішення — просто наслідки впливу часу місяці.

Якщо дівчина усвідомлює, що все так і є, а ти вчасно її заспокоїш і пообнимаешь, то буря закінчиться. Але пам’ятай, що це тимчасова міра. Будь скрип риплячого двері, носок під батареєю або брудна чашка в раковині може сильно наблизити твою смерть.

Чого хоче жінка під час ПМС?

Швидше за все, вона сама не знає, чого хоче. Як, власне, і в повсякденному житті. Може бути, шоколаду. Може бути, обнімашек. Може, твоєї крові. Не вгадаєш. Дій за обставинами. І намагайся вливати в неї позитив.

Як її зрозуміти і логічно діяти? Правильно, ніяк.

Щоб приблизно порівняти її стан з тим, що тобі буде знайоме, згадай себе підлітком під час бійки. Пам’ятаєш, як на очі падає червона/біла пелена, з якої ти нічого не можеш вдіяти, і вже не контролюєш себе? Ось приблизно так панночка відчуває себе під час веселих днів.

Можеш вважати, що вона одержима демоном, який кидає на всі боки блискавки, що саме пройде через пару днів.

Хочеш спілкуватися з дівчиною на одній мові? Хочеш її розуміти?

Скачай «Жіночо-чоловічий розмовник».

Прочитавши його, ти:— розберешся, що твориться у дівчини в голові, що нею рухає,

— чого хоче дівчина насправді

— і головне, ЯК з нею треба спілкуватися, щоб вона розуміла тебе, а ти її

Скачати жіночо-чоловічий розмовник

Як поводитися під час її ПМС?

 • Не жартуй. У дівчат при ПМС почуття гумору немає ніякого! Тільки драма. Дівчата і так досить жартів вислуховують про місячних. Це неприємна для них частину життя. І від твоїх коментарів у неї тільки ще більше зростуть ріжки. Зрозумій, що тобі потрібно бути для неї довіреною особою, до якої вона зможе прийти поплакатися. Хто заспокоїть і підтримає її.
 • Бери участь. Якщо чогось не знаєш — запитай. Ти ж розумієш, що ПМС і місячні не були твоїми проблемами рівно до того моменту, коли у тебе з’явилася дівчина. А з нею все це щастя йде в наборі. Так що довідайся, що з нею відбувається в цей час. Вона буде відчувати себе захищеною і потрібної із-за твоєї уваги. Поруч з тим, кому не начхати, їй буде максимально комфортно навіть у такі нервові дні.
 • Не відштовхуй її в ці дні. Так, видовище не найприємніше. Сексу не можна, а при натяку на оральне задоволення тебе вона закотила істерику. Що робити? Ну просто уяви, що твій член кровоточить кожен місяць по 3-5 днів. І ти зрозумієш, що нічого веселого з нею не відбувається. Краще підтримай і заспокой її, відверни увагу від негативу. І не звертай уваги на емоційність. Змирися.
 • Не звалюй всі ваші сварки на ПМС. Якщо ти не стежиш за її циклом, то не треба питати щоразу, коли вона розлютиться, не ті в неї дні, раз вона так біситься. Це тільки ще сильніше зіпсує їй настрій. Швидше за все, проблема глибше. Розбирайся.

Головний секрет виживання під час ПМС.

А знаєш, жінки реагують на наші вчинки своїми емоціями. І виявляють їх у відповідь на те, що зустрічають в житті. Під час ПМС емоції дівчат хльостають через край, їх надто багато. Але яких?

Це як і раніше залежить від навколишніх подій. Тому, що будеш в неї вливати, то і отримаєш на виході подвійно, завдяки гормонам. Від твоєї поведінки сильно залежить і настрій твого перевертня, хоч вона і дратується через дрібниці.

Всі важливі рішення краще залиши на той час, коли кохана буде в своєму розумі.

Жіночі примхи.

Що це? Одна з складових жіночої натури або обдумана маніпуляція? Каприз — це завзятість, упертість, примха, забаганка. Те, що жінці спало в голову і не выбредает звідти.

Як ставитися до її примх? Скажу так: по-філософськи.

Зрозумій, будь-яка дівчина буде рано чи пізно вередувати і відмовлятися від чогось, що не хоче. Або наполягати на тому, що їй захотілося. Сприймай її, як дитину, якій можна зробити приємно і піти на поступки, а можна і поставити на місце, якщо перегинає.

Тільки дитина не може пояснити, що йому не так. Що у нього болить або де йому некомфортно. А дівчина — може, твоє завдання лише почути її. Найчастіше капризи пов’язані з недоліком уваги, ласки, турботи.

Запам’ятай раз і назавжди: все, що робить панночка, — для тебе.

Розумієш? Це не просто так, всьому є причина, і все можна пояснити, просто відчувай її.

Каприз як маніпуляція.

Але може бути й таке, що жінка починає вередувати, щоб добитися того, чого їй хочеться.

Деякі панянки взагалі вважають, що чоловіки повинні виконувати всі їхні забаганки. Це вид жінок, з якими взагалі не зв’язуватися. І якщо ти бачиш, що вона задовольняє свої бажання за допомогою сумних вічко, то краще біжи. Вона висмокче з тебе все бабло, нерви і енергію.

Щоб відрізнити примхи від маніпуляцій, зрозумій, що вона від цього одержує в підсумку. Якщо це якась вигода, значить, тобою користуються. Якщо ж їй просто хочеться більше уваги, турботи і, власне, тебе в житті, значить, ти цього не додаешь.

І ще важливо те, що подобається тобі виконувати її забаганки. Якщо тобі приносить задоволення її задоволена посмішка від подарунка, то даруй! Якщо вам обом комфортно, то не треба ламати собі голову і заморочуватися.

А от якщо тебе щось насторожило, якщо відбувається щось неприємне, то пора бити тривогу. Навіть якщо це і вимога уваги. Якщо тобі не хочеться його віддавати, значить, поруч з тобою знаходиться не та дівчина, яка тобі потрібна.

 Хочеш дізнатися, як жіноче «НІ» перетворити в жіноче «ТАК»?

Зареєструйся на БЕЗКОШТОВНИЙ відеокурс і ти дізнаєшся:

— Причини, чому в тебе виникають труднощі з дівчиною

— 7 критичних помилок, які ти допускаєш при спілкуванні з дівчиною

— Мислення успішного чоловіка

Пройшовши цей курс,ти:

 1. Зрозумієш причини своїх проблем з дівчиною
 2. Почнеш мислити як успішний чоловік
 3. Дізнаєшся як підкорити дівчину, яка тобі дуже подобається.

Зареєструватися на курс

Будьте первым, кто оставит комментарий!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code