Press "Enter" to skip to content

Як утилізувати жіночі перевірки під час знайомства

Кожен хлопець, намагаючись познайомитися з дівчиною, безліч разів у своєму житті чув ці фрази. “Вибач, але я не знайомлюся на вулиці”. “Залиш мені свій номер, я сама тобі зателефоную”. “У мене вже є хлопець”.

Нічим крити? Бажаєш удачі і йдеш? Це і називається жіноча перевірка, і ти її провалив. Що вона перевіряє? Твою впевненість і цілеспрямованість.

Як відрізнити перевірку від правди? Легше легкого. Якщо у неї правда є чоловік, вона не буде спілкуватися з тобою далі, вона піде. Якщо ж ти продовжуєш розмову, а вона відповідає, значить, не так-то вона і зайнята.

Основні жіночі перевірки під час знайомства:

  1. На наполегливість.
  2. На адекватність.
  3. На соціальний статус.

1. Перевірка на наполегливість.

Вона говорить тобі шаблонні фрази і дивиться на реакцію. Наприклад, “У мене вже є хлопець” або “Я не знайомлюся на вулицях”. Чоловік, готовий здатися, тільки почавши, її не цікавить.

Як відрізнити, це відмазка або у неї правда хтось є? Легко.

Якщо вона сказала це відразу, як ти підійшов, у неї правда є хлопець. Або ти не пройшов за зовнішнім виглядом. Якщо ж вона спілкувалася з тобою, а тільки потім сказала, що зайнята, то це провокація, щоб відсікти тих, хто не буде дуже наполегливим.

2. Перевірка на природність і адекватність.

Складається з питань про твій вік, чи немає в тебе дівчини і, звичайно, корольне питання – це «І часто ти ось так знайомишся з дівчатами?».

Перші два питання потрібні просто для того, щоб себе убезпечити. Вона намагається дізнатися основні моменти про незнайому людину.

На останнє запитання чіткої відповіді давати не можна. Якщо скажеш “так”, будеш виглядати бабієм, це ясно. Якщо “ні”, вона може задерти ніс і вважати себе особливою.

Спробуй відмазатись жартами або перевести тему.

як уникнути жіночою перевірки

3. Перевірка на соціальний статус.

Вона буде звертати увагу на твій стиль і зовнішній вигляд. Виходячи з того, як ти одягнений, вона спробує зробити висновки про доходи. Також вона обов’язково оцінить твою зачіску і статуру.

Вона може запитати, чим ти займаєшся, де працюєш, щоб зробити певні висновки про тебе. Будь собою і не марнуй часу. Це стандартні питання, які її цікавлять.

4 способи утилізувати перевірки під час знайомства:

  1. Ігнор.
  2. Гумор.
  3. Щирість.
  4. Невербалика.

1. Ігнор.

Головний спосіб. Не звертай уваги і продовжуй ваше знайомство.

Зміни тему, розкажи щось цікаве. Зроби вигляд, що нічого не сталося. Це може трохи збентежити її, але вона продовжить тебе слухати і відповідати. Не втече, не сци.

Головне – це не плутати ігнор з байдужістю. Будь доброзичливим і спокійним, і ти пройдеш її перевірку.

2. Гумор.

Найкращий захист майже в будь-якій ситуації. Жартуй, остри, відповідай з гумором на її самі незручні питання. Тільки не на все поспіль, а тоді, коли відповідати не хочеш.

Можеш придумати саму неадекватну відмазку, лише б було смішно.

Не вмієш жартувати – терміново прокачуй цей навик. Він вкрай важливий у спілкуванні. Не тільки з дівчатами, а й по життю.

3. Щирість.

Якщо ми керуємося здебільшого логікою, то дівчата повністю знаходяться у владі емоцій. Вона буде дивитися, які емоції ти проявляєш.

Відчувай грань між чесною відповіддю і покаянням в гріхах. Говори правду і говори від душі, але не захоплюйся.

Якщо вона питає, чому ти підійшов до неї, не треба відповідати, що в такій попці буде відмінно виглядати твій… усміхнись і природно, акуратно збреши.

4. Невербалика.

Дуже важлива при будь-якому спілкуванні з дівчиною. Використовуй всі інструменти: погляд, інтонацію, міміку, жести.

Не хочеш відповідати на запитання? Подивися сумним і замисленим поглядом, зітхни і відмахнися. Передай емоцію, що не хочеш говорити про це.

Міняй тембр голосу, інтонації. Давай зрозуміти, що ти відчуваєш її перевірки.

Зрозуміло, немає якогось способу сподобатися будь-якій дівчині. Тобі треба виробити в собі стиль поведінки впевненого чоловіка.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code