Press "Enter" to skip to content

Як утримати дівчину

Жодна жінка не йшла просто так. Для всього є свої причини. Задумався, як утримати дівчину?

Насправді, завжди винні двоє людей. Але, якщо ти відчуваєш, що ваші відносини повисли на волосині, терміново треба рятувати ситуацію.

Як утримати дівчину

Погана новина: нічого само собою не розсмоктується. Якщо є проблеми, їх треба вирішувати.

Як? Я підкажу тобі, як утримати жінку, з якою ти давно зустрічаєшся з нею. Якщо ви разом недавно, не разом або ти у неї під френдзоною, тобі не сюди.

У мене є робоча модель поведінки з дівчиною! Підкори, завоюй, не бійся втратити!

Як утримати дівчину:

  1. Саморозвиток.
  2. Романтика.
  3. Емоції.
  4. Будь чоловіком.
  5. Займайся своїм життям.
  6. Плануй спільне майбутнє.
  7. Пам’ятай про зміни.
  8. Виключи ревнощі і підозрілість.
  9. Стеж за собою.
  10. Не забувай про секс.
  11. Дозволяй їй бути маленькою дівчинкою.

1. Саморозвиток.

Як тільки ти зупинився в своєму розвитку і самовдосконаленні, можеш вважати, що ти її вже втратив.

Дівчата люблять перспективних чоловіків. Які ставлять перед собою мету і йдуть до них. Таких, які не валяються цілодобово на дивані з пивом, а встають на годину раніше і йдуть в спортзал.

Ти не повинен сидіти на одній посаді п’ять років, отримуючи мізерну зарплату. Розвивайся в плані кар’єри, досягай нових вершин, міняй сферу діяльності, якщо потрібно.

Роби все для того, щоб ти сам зміг пишатися собою.

Не забувай про спорт. Звичайно, твоя дівчина любить тебе не за зовнішність. Але, повір, їй набагато приємніше буде чіпати твоє спортивне подкачанное тіло, ніж пивний животик.

Не знижуй планку, виконуй свої обіцянки, або взагалі не давай, не перетворюйся на підкаблучника і амебу.

2. Романтика.

Жінки — дуже чуттєві натури. І, скільки б ви не зустрічалися, вони завжди будуть чекати від тебе романтичної вечері, спонтанної поїздки, запрошення на побачення або милого сюрпризу вдома.

Як тільки твоя дівчина перестане все це отримувати, її в голову полізуть думки, що у вас не все гладко. Щоб цього не допустити, не забувай про приємні дрібниці.

Іноді запроси її на вечерю (без дітей і друзів) тільки вдвох. Згадай, як ви проводили час, коли тільки почали зустрічатися. Повернися в ті часи, поспілкуйся з нею. І не про роботу/будинку, а постарайся краще пізнати її, познайомитися заново. Іноді принось квіти, роби компліменти. Щоб дівчина відчувала себе коханою.

3. Емоції.

У відносинах з тобою їй не повинно бути нудно. Не забувай робити їй яскраві та незабутні емоції. Не варто щовечора проводити вдома. Такий спосіб життя зведе з розуму будь-яку людину.

І як би дівчина тебе не любила, одного разу їй все це набридне. Не забувай влаштовувати їй круті побачення, які будуть відрізнятися один від одного.

Нехай на побаченнях з тобою вона отримує адреналін, новий заряд. Подаруй їй сертифікат на стрибок з парашутом, сходи в парк атракціонів, купи квитки на вихідні в інше місто.

4. Будь чоловіком.

У ваших стосунках ти головний і ти рулиш. Саме це усвідомлення може утримувати твою дівчину з тобою ще дуже довгі роки.

Знайти людину, яка відповідає за свої слова, несе відповідальність, оточує турботою і увагою – для дівчини досить важко. Якщо ти володієш такими якостями, то твої шанси великі.

Будь з нею твердий і непохитний. Покажи, що вередувати вона може де завгодно, тільки не з тобою.

Можливо, це видасться тобі надто практичним, але кожна дівчина хоче, щоб поряд з нею був чоловік, який розділить побутові та фінансові обов’язки. Як тільки ти перестанеш виконувати свої прямі чоловічі функції, жінка це помітить.

Ти не повинен забувати про те, що відносини – це не тільки задоволення і радість, це ще і робота, причому щоденна.

5. Займайся своїм життям.

Якщо твоє коло спілкування скоротилося до невпізнання, і весь вільний час ти проводиш тільки з нею, це погано.

Чоловік, у якого в житті немає нічого, крім дівчини, швидко стає нудним.

З ним нема про що поговорити, він не може привнести в життя дівчини щось нове, він не розвивається і не самовдосконалюється.

Що в такому випадку залишається від нього самого?

Ніколи не сконцентровуйся виключно на дівчині. Завжди знаходить час для себе, своїх друзів, занять спортом, інших захоплень. Твоє життя повинне бути наповненим і різноманітним.

6. Плануй спільне майбутнє.

Дівчатам дуже важлива впевненість у завтрашньому дні. Якщо чоловік її не дає, стосунки закінчуються дуже швидко. Запам’ятай це просте правило і намагайся застосовувати його на практиці.

Говори з нею про ваше спільне майбутнє. Обговорюй, куди ви поїдете відпочивати влітку, що у вас буде через рік, як ти бачиш подальший розвиток подій.

Час від часу заводь подібні розмови або не уникай їх, коли дівчина сама захоче поговорити про щось подібне. Намагайся, щоб у твоїй промові фігурувало слово “ми”, а не “я”.

7. Пам’ятай про зміни.

Коли все стоїть на одному місці, у відносини приходить нудьга.

Ти повинен стати джерелом змін, які неодмінно оцінить твоя дівчина. Зроби так, щоб ти був для неї прикладом, щоб вона тягнулася за тобою, а ти міг її чого-небудь навчити.

Давай їй поради, виявляй участь в її житті, не бійся щось кардинально міняти. Якщо у неї щось не виходить, то не треба критикувати. Постарайся разом з нею знайти вихід зі сформованої ситуації.

Ти повинен бути для неї авторитетом, людиною, з якою їй спокійно і нічого не страшно.

8. Виключи ревнощі і підозрілість.

Не потрібно мучити свою дівчину з приводу і без. Не варто набридати їй дзвінками, контролювати і слідкувати за кожним її кроком.

Така поведінка тільки вбиває відносини. Ти повинен навчитися довіряти і якось справлятися зі своїми нападами ревнощів.

Будь-якій людині потрібна свобода і особистий простір. Якщо ти не можеш дати це дівчині, то цілком природно, що вона втомиться. Вчися бути більш стриманим, контролювати свої емоційні спалахи і не чіплятися за кожну дрібницю.

9. Стеж за собою.

Навіть якщо ви вже сто років разом, це не дає тобі право забити на себе і не стежити за своїм зовнішнім виглядом.

Спортивні штани і розтягнута майка-алкоголіка – це не кращий одяг для дому. Дівчині хочеться бачити поруч із собою охайного і дбайливого чоловіка.

Не переставай стежити за собою, ходити в спортзал. Слідкуй за зачіскою, стилем в одязі. Твої речі завжди повинні бути чистими і відпрасованими.

Твоя дівчина може бути занадто делікатною для того, щоб натякнути тобі, що останнім часом ти виглядаєш не дуже.

10. Не забувай про секс.

Один з найбільш важливих пунктів, на мій погляд. Відносини, у яких немає сексу – це мертві відносини. Не чекай дива, якщо останній раз ви були в ліжку півтора місяці тому.

Дівчина може не подавати виду. Але, насправді, для неї це так само важливо, як і для тебе.

Хто взагалі придумав цей дурний міф, що жінкам не потрібен секс? Стеж за тим, щоб він був у вас регулярним, щоб задоволення отримував не тільки ти, але і вона.

11. Дозволяй їй бути маленькою дівчинкою.

У кожній, навіть самій дорослій і серйозній жінці, живе дитина. Яку їй дуже важливо іноді випускати назовні. І далеко не всі чоловіки здатні зрозуміти це і підіграти такого стану.

Якщо твоя дівчина хоче побешкетувати або пограти з тобою, не відмовляй їй в цьому бажанні. Покажи, що тобі це теж подобається.

Немає нічого краще для дівчини, якщо вона поруч зі своїм чоловіком відчуває себе слабкою. Це означає, що вона вірить йому на всі сто. Вірить у нього, знає, що він вирішить всі проблеми, підтримає її, завжди буде поруч.

Саме за цим відчуттям і полюють всі жінки. Стань для своєї дівчини опорою, сильним плечем, порадником.

Упевнений, ці поради допоможуть тобі побудувати та підтримувати відносини.

One Comment

 1. Мирослав Баран Мирослав Баран

  Слушай мне 16, дружище благодарен тебе очень сильно! Все перечитал, респект реально:) Теперь девушка есть хорошая и у нас все хорошо. Советую тебя всем мужикам мира! Удачи всем кто ето читал;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code