Press "Enter" to skip to content

Як відшити дівчину

Тобі хотілося б, щоб дівчата самі до тебе чіплялися, так? Перші знайомилися, цікавилися тобою? Звучить заманливо.

Але що робити, якщо до тебе і справді почали підходити жінки? Тільки не красуні, гарячі бажанням тебе мати, а обтягнуті леопардовими лосинами упирихи. Що робити, щоб відчепилися від тебе центнерові бабищі? Як позбутися від докучань шалених імператриць? А її буде складно зупинити, тому що коли ти дно, ти не знаєш, що ти – дно.

Не дивно, якщо ти розгубишся та почнеш лепетати їй у відповідь якусь херню. Ти не звик до жіночої ініціативи, і у тебе немає шаблонних дій на цей рахунок. Хочеться послати подалі або викликати поліцію.

як відшивати дівчат

Я навчу тебе, як відшити дівчину. Але, знаєш, крокодили не підходять чоловікам, які транслюють у суспільство правильні мета-повідомлення.

Як відшити дівчину?

  1. Пряма відмова.
  2. У мене є дівчина.
  3. Немає ініціативи.

1. Пряма відмова.

Цей метод для тих, хто все таки посмів. Для тих, у кого великі яйця. Тобто, для тебе. Ти повинен прямо в обличчя відмовити дівчині. Не відкладай розмову на потім і не морозься. Зараз і тут.

Не використовуй в розмові з нею слова «не знаю», «може бути», «подивимося» та інше. Будь упевнений у своїй відмові на всі сто.

Можеш подякувати за те, що вона зацікавилася тобою. Сказати, що тобі приємна її ініціатива. Але ти не хочеш починати жодних стосунків зараз. Твоє життя наповнена зовсім іншими подіями. І любов тебе поки що не цікавить.

Більшість дівчат шукають саме любові, а тому вона відчепиться. Якщо ж вона просто хотіла сексу, вона натякне саме на це. І тобі вирішувати, чи хочеш ти трахати крокодилиху. Але навіщо? Краще подрочити і лягти спати.

Не варто говорити їй, що вона не в твоєму смаку або що ви один одному не підходите. Це знизить її самооцінку. Дівчина може бути твоєю колегою в офісі, офіціанткою в улюбленому барі або просто сусідкою, з якою ти щоранку стоїш на зупинці. І якщо вам потрібно буде спілкуватися, краще збережи хороші відносини.

2. У мене є дівчина.

Що, тобі різко сильно захотілося покликати маму, коли ти помітив, що до тебе марширує 100 кілограм неприборканої пристрасті?

Якщо засцяв відмовляти в лоб, є ще кілька способів. Наприклад, сказати, що у тебе вже є дівчина.

Це жінки застосовують такий вид перевірки, щоб переконатися в твоїй наполегливості і зрозуміти, наскільки ти в ній зацікавлений. Вони хочуть, щоб ти наполягав, показував і доводив, як сильно хочеш з нею зустрітися.

Ми ж використовуємо брехню, щоб від нас відчепилися. Ми ні на що не натякаємо. Ми робимо саме те, чого хочемо. І не маємо на увазі, щоб вона наполягала ще сильніше.

Скажи, що твоє серце зайняте. І що буде негарно спілкуватися з іншими дівчатами за спиною твоєї коханої. Дівчата цінують вірність, і навряд чи вона стане продовжувати. А якщо і стане, просто говори те ж саме, але різкіше і впевненіше.

Цей метод підійде для незнайомок ідеально. Якщо ж до тебе причепилася знайома панночка, яка може перевірити твої слова, скажи, що ти недавно зустрів дівчину і закохався.

3. Немає ініціативи.

Спосіб ще простіше – це вести себе, як млява ковбаса. Усі дівчата цінують мужність і впевненість у чоловіків. Без них ти перестанеш бути їй цікавий. Вона зрозуміє, що з тобою нічого путнього не вийде.

Дівчина думає, що зробити перший крок для неї достатньо. Що далі ти будеш керувати процесом і радіти, що вона сама тобою зацікавилася.

Але ти вже бачиш, що пристала до тебе та дівчина, про яку ти ніколи не мріяв.

Що робити? Поговори з нею кілька хвилин, відповідай на «відвали», потім попрощайся і йди.

Якщо це хтось з твого оточення, то можеш погодитися зустрітися, але морозитись ближче до жати. Наприклад, весь час перенось зустріч і кажи, що в тебе не виходить прийти. Не передрікай цю подію, а говори про неї, як про щось нудне. Щоб дівчина розуміла, що тобі не особливо цікаво.

Або погодься і запропонуй взяти з собою ще пару друзів, ніби ти й не здогадуєшся, що вона хоче саме побачення. Скажи, що разом веселіше, і потрібно зібрати велику компанію.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code