Press "Enter" to skip to content

Як вибрати шолом та інші захисні пристосування для підлітка на велосипеді

Діти та підлітки, навчаючись їзді на велосипеді, часто отримують травми та пошкодження. Тому їм обов’язково потрібно одягати шолом та захисні аксесуари. Якщо дитини впевнена, що вона не впаде, катаючись на велосипеді, бо достатньо добре вже вміє їздити, не варто забувати про інших учасників дорожнього руху – вони можуть спричинити аварію, в якій теоретично може постраждати і ваша дитина. Тому шолом та захисні пристосування для підлітка на велосипеді обов’язкові. Перед тим як купити велосипед в магазині Veliki.com.ua, чи інший вид транспорту, необхідно вибрати захисні аксесуари, щоб подбати про безпеку своєї дитини на дорозі.

шолом для підлітка

Шолом – безпека голови

Шолом — обов’язковий елемент екіпірування не тільки підлітка, а й кожного велосипедиста. Вибір шолому для підлітка на велосипеді має велике значення – діти в підлітковому віці активно ростуть, треба підбирати шолом уважно, з приміркою.

Виготовляють шоломи з нееластичної піни, по своїй текстурі дуже схожої на пінопласт. Цю піну ззовні покривають тонким шаром пластику, що забезпечує ковзання аксесуара по асфальту. Інерція падіння знижується, що захищає від травмування не тільки голову, але і шию. Зниження енергії удару компенсується внутрішніми пом’якшувальними вставками.  Вага шолома за рахунок пінопласту невелика.

якісний шолом велосипедний

Рекомендації для вибору шолома

Вимоги до захисних шоломів для підлітків наступні:

  • вага – важкі шоломи викликають великі незручності, вага повинна бути не більше 300 грам;
  • надійне кріплення та регульовані ремінці, які застібаються на підборідді, ремінці повинні проходити через увесь шолом, а не бути приклеєними збоку;
  • достатня кількість вентиляційних отворів – оптимальне число – 16-20;
  • захисна сітка – під час швидкої їзди вона унеможливить потрапляння до рота, очей чи носа комах;
  • наявність світловідбиваючих елементів на передній частині шолома та на задній;
  • якісні внутрішні прокладки, які вбирають піт та захищають шкіру від натирання;
  • сонцезахисний козирок, який забезпечить захист не тільки від сонця, а й від ударів гілками.

Підбір шолому для підлітка на велосипеді передбачає обов’язкову примірку. Це дозволить переконатися, що він міцно сидить на голові, не спадає від поворотів головою.

шолом для велосипедиста

Вимоги до захисних елементів

Комплект захисту для безпечної їзди на велосипеді включає: наколінники, налокітники, захист для тіла – панцирі, спеціальні шорти, штани, велосипедні рукавички – з пальчиками чи без.

Вибираючи такі комплекти захисту, звертайте увагу на наступне:

  • наколінники та налокітники повинні міцно фіксуватися на суглобах, в іншому випадку вони будуть натирати і не забезпечать надійного захисту;
  • захисні елементи повинні мати м’які вставки, щоб пом’якшувати удар;
  • підкладка повинна бути виготовленою з неоперену чи іншого матеріалу, який гарно пропускає повітря.

Шолом для підлітка на велосипеді та інші захисні елементи не повинні ніде тиснути і викликати дискомфорт, щоб не порушувати кровопостачання.

купити шолом для велосипедиста

Де можна придбати якісне обладнання для велосипедиста

Широкий вибір шоломів та інших захисних аксесуарів представляє інтернет-магазин велосипедів Veliki.com.ua. Тут можна придбати найкращий шолом для підлітка на велосипеді, якісні деталі для захисту, різні види велосипедів для дорослих, дітей та підлітків, товари для спорту і фітнесу, рибалки, водних видів спорту. Кожен поціновувач активного відпочинку може знайти в каталозі для себе щось цікаве та корисне.

 

Статтю розміщено: 23.01.2024

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code