Press "Enter" to skip to content

Як зізнатися в коханні дружині

Вважаєш донині, що жінки люблять вухами? І просто сказати – краще освідчення в коханні дружині? У них є маса інших способів сприйняття, братан. Краще всього це відбувається через твої вчинки.

Я вгадаю. Ти думаєш, що час, коли потрібно було розповідати їй про кохання, давно минув.

як зізнатися в коханні дружині

Тепер, коли ви вже не перший рік одружені, доводити нічого не треба. Можна просто жити своїм життям. Вдень працювати, увечері – проводити час на дивані або за компом, і все нормально. Помиляєшся! Як зізнатися в коханні дружині?

9 способів, які допоможуть дружині зрозуміти, що ти в неї закоханий:

  1. Слухай її і уважно стався до того, що вона говорить.
  2. Показуй, що вона подобається тобі фізично.
  3. Даруй їй квіти.
  4. Відведи її повечеряти (без дітей).
  5. Купи їй книгу, яку вона хотіла прочитати.
  6. Напиши їй любовну записку.
  7. Попроси її скласти для тебе список бажань.
  8. Доглядай за дітьми.
  9. Відпусти її погуляти з подругами.

Що їй потрібно?

Жінка не сприймає твою любов, як само собою зрозуміле. Їй треба постійно нагадувати про це і доводити вчинками

В основному, жінки дуже добре усвідомлюють, що саме вони хочуть отримати від чоловіка. Ти здивуєшся, коли дізнаєшся, що жінка хоче більше всього в цьому відношенні.

Один американський дослідний центр провів опитування серед кількох сотень заміжніх жінок. Метою було з’ясувати, що вони хочуть від своїх чоловіків.

Як з’ясувалося, жінки найбільше цінують, коли чоловік хоче допомагати по дому. Це допомагає їм відчувати, що вони кохані.

Одна з жінок розповіла, як її чоловік несподівано вирішив прибратися в будинку. «Я була втомлена і пішла відпочити. Коли я прокинулася, мій чоловік вже дочиста вимив кухню і посуд. Я не змогла стримати сліз».

Як цьому чоловікові вдалося викликати стільки емоцій? Та так, що він намагався її зрозуміти і зрозумів. Він задумався, з чого складається її життя, і як він може зробити його краще.

Тобі б сподобалося кожен день драїти будинок? Та ти й посуд за собою либонь відкладаєш на потім. А він вирішив забрати неприємну складову життя коханої на себе.

Спробуй зробити так, щоб їй не довелося підказувати тобі, чого вона хоче. Вгадай її бажання і виконай їх. Не чекай, поки вона попросить про допомогу.

Також це може бути якась мила традиція. Наприклад, одна з жінок розповіла, що коли вона приходить додому, чоловік сам знімає з неї взуття. «Хоча він робить це всі вісім років, з того моменту, як ми познайомилися. Досі це змушує мене відчувати себе особливою», – говорить вона.

1. Слухай її і уважно стався до того, що вона говорить.

Так, вона може часто повторювати одні і ті ж речі. Але для неї важливо, щоб ти чув її. Твоя уважність може допомогти краще розуміти її.

Постарайся вслухатися, помічати інтонації і стежити за її проханнями і натяками.

2. Показуй, що вона подобається тобі фізично.

Ти хочеш свою жінку? Відмінно! Вона повинна відчувати себе красивою.

Помічав, як вона старанно фарбується і підбирає одяг? Дай їй зрозуміти, що це тобі подобається! В іншому випадку твоя дружина може перетворитися на майже безстатеве створіння в бігудях і старих спортивках. Вона може почати відчувати, що тобі неважливо, як вона виглядає.

Говори компліменти! Особливо, по дрібницях. Повір, вона запам’ятає і оцінить це.

3. Даруй їй квіти.

Чому жінки так люблять зрізані рослини? Та тому що це завжди знак уваги. Для неї квіти – це жест, нагадування про те, що ти хочеш тішити її.

Самі по собі квіти у вазі мають тільки естетичне значення. Але факт того, що при їх купівлі тобою рухало бажання порадувати її, дуже зворушать твою жінку. А ти знаєш, які квіти – її улюблені?

4. Відведи її повечеряти без дітей.

Безумовно, ви любите ваших дітей. Але коли ви зустрічалися, їх ще не було. Час від часу варто повертатися в той період.

Кілька разів в місяць влаштовуй побачення тільки для вас двох. Вони допоможуть зберегти романтику у стосунках.

5. Купи їй книгу, яку вона хотіла прочитати.

Навіщо? Це приклад того, що тебе цікавлять її духовні цінності. Вона повинна розуміти, що не тільки красива, але й розумна і цікава. А ти їй у цьому допоможеш.

Саме тому стеж за тим, що її цікавить у світі літератури. Також це можуть бути якісь навчальні відеоуроки або курси про те, що їй цікаво чи хотілося б вміти.

6. Напиши їй любовну записку.

Це по-дитячому? Зате це зворушить її і дасть відчути, що ти як і раніше закоханий в неї, як хлопчисько. І придумай оригінальне місце, де ти її залишиш. Сюрпризи завжди піднімають настрій, навіть маленькі.

7. Попроси її скласти для тебе список бажань.

Зазвичай жінки прямо не заявляють про свої бажання, а роблять на це натяки. Десь в своїй промові вона згадує те, що від тебе хоче. Зверни увагу!

Не виходить? Скажи їй прямо, що не помічаєш натяків. Адже ти – чоловік, а ми не так добре читаємо між рядків. Дай їй знати, що тобі дуже важливо все, що вона хоче.

Нехай повісить список бажань на холодильнику, а ти поступово здійсниш їх всі. Повір, це навіть може змусити її розплакатися!

8. Доглядай за дітьми.

Як би ми не старалися, основний тягар обов’язків по догляду за дітьми лягає на дружину. Саме вона їх годує, одягає, купає, укладає спати. Відмінним способом зізнатися дружині у любові буде твоя готовність допомогти.

Просто навчися одягати дитину і звільни її на якийсь час від цього обов’язку. Ти сам зрозумієш, який це справить ефект.

9. Відпусти її погуляти з подругами.

Так, якщо ти думав, що тільки у тебе є «законна» п’ятниця, коли ти відвисаєш з друзями у барі, то ти помилявся. Їй теж хочеться розвіятися і погуляти. Можливо, що вона навіть покличе тебе з собою.

Сам запропонуй їй зустрітися з подругами. Ти ж поки посидиш з дітьми. Дуже важливо після декількох років шлюбу вміти зберігати особистий простір.

Нехай твоя дружина відчуває, що у неї є свобода, і вона може витратити час на те, що їй подобається.

Слова

Вухами жінки теж люблять, так. Але про свою любов можна говорити різними словами, а не тільки прямолінійним «Я люблю тебе».

1. Спасибі. Дякуй за улюблені глобальні речі. Згадай, як багато вона для тебе зробила. Склади для себе список і здивуєшся, як багато часу це займе. Піди до неї і скажи спасибі.

2. Ти шалено красива. Ми любимо красиве й самі прагнемо бути такими. Тому не варто забувати час від часу хвалити її зовнішність, навіть у деталях.

3. Ти чудова мати. Кожна жінка хоче бути гарною матір’ю для своїх дітей. Так закладено природою. І як же їй приємно, коли це оцінюють інші, особливо, її чоловік.

4. Я пишаюся тобою. Жінка повинна пишатися своїм чоловіком. Все правильно. Але, повір, їй хочеться, щоб і ти цінував її досягнення. Похвали її роботу або успіхи в хобі. Скажи їй, що вона молодець!

5. Я хочу проводити з тобою більше часу. Ось ця фраза може виявитися просто вбивчою! Не багато жінок чують таке від своїх чоловіків. Частіше ті навпаки намагаються кудись втекти, відпочити з друзями. Переверни її уявлення про себе!

6. Я завжди буду з тобою. Ще одна фраза з розряду найбільш дієвих. Будь-яка жінка хоче бути впевненою в завтрашньому дні і в своєму чоловікові. Їй буде приємно чути від тебе такі речі.

7. Я люблю тебе. Так, саме ця фраза говорила про твої почуття в самий перший раз, коли ти вирішив зізнатися. Вона і буде виражати твої почуття до кінця ваших днів. Не думай, що кохана пам’ятає це і має на увазі. Їй важливо і приємно чути це кожен день, відчувати кожну хвилину.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code